ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:56

Lufta kundër nudititetit në Instagram thjesht dëngla

Lufta kundër nudititetit në Instagram thjesht dëngla
33 vjeçarja eshte shprehur gjate nje interviste te shtunen e kaluar ku mes te tjerave eshte ndalur edhe tek politikat censoriale qe aplikon Instagram, qe sipas saj jane selektive. Muajin e kaluar Instagram censuroi dhe ...
ikub.al | 21-Oct-2019 11:40
33 vjeçarja eshte shprehur gjate nje interviste te shtunen e kaluar ku mes te tjerave eshte ndalur edhe tek politikat censoriale qe aplikon Instagram, qe sipas saj jane selektive. Muajin e kaluar Instagram censuroi dhe ...

Xhensila Myrtezaj nis xhirimet e klipit të ri, vjen tejet atraktive
“Sekreti im” mbetet një prej realizimeve më të fundit të këngëtares nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, të cilin e solli në bashkëpunim me kompozitorin Pirro Çako. Ky projekt i lansuar në fillim të këtij viti u mirëprit ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 20:36
“Sekreti im” mbetet një prej realizimeve më të fundit të këngëtares nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, të cilin e solli në bashkëpunim me kompozitorin Pirro Çako. Ky projekt i lansuar në fillim të këtij viti u mirëprit ...

Bebe Rexha i jep një këshillë fanses, e cila i tha se duhet të humbte peshë
Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, shpesh kritikohet për peshën e saj dhe komentet nga fansat rreth kësaj çështje nuk mungojnë thuajse asnjëherë. Ylli i “Meant To Be” postoi një foto të vetes në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 18:14
Këngëtarja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, shpesh kritikohet për peshën e saj dhe komentet nga fansat rreth kësaj çështje nuk mungojnë thuajse asnjëherë. Ylli i “Meant To Be” postoi një foto të vetes në ...

Shay Mitchell bëhet nënë për herë të parë
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze, Shay Mitchell, është bërë nënë për herë të parë. Ylli i “Pretty Little Liars” dhe “You” ka njoftuar për ardhjen në jetë të bebes së saj të dielën përmes një postimi të publikuar ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 17:10
Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze, Shay Mitchell, është bërë nënë për herë të parë. Ylli i “Pretty Little Liars” dhe “You” ka njoftuar për ardhjen në jetë të bebes së saj të dielën përmes një postimi të publikuar ...

Miley Cyrus e thumbon ish-bashkëshortin e saj, Liam Hemsworth në Instagram: Mendova se të gjithë djemtë ishin të këqij
Miley Cyrus është ndarë që një kohë nga ish-bashkëshorti i saj, Liam Hemsworth, por duket se ish-çifti vazhdojnë të ngacmojnë akoma njëri-tjetrin. Të dielën në mbrëmje, ylli i “Wrecking Ball” në një live në Instagram, ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 16:47
Miley Cyrus është ndarë që një kohë nga ish-bashkëshorti i saj, Liam Hemsworth, por duket se ish-çifti vazhdojnë të ngacmojnë akoma njëri-tjetrin. Të dielën në mbrëmje, ylli i “Wrecking Ball” në një live në Instagram, ...

Fero këtë javë publikon këngën e re “Jom rrit”
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Feronit Shabani – Fero, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Këngën duket se tashmë e ka finalizuar dhe se këtë javë pritet të prezantohet para publikut dhe fansave ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 16:26
Reperi i popullarizuar i skenës shqiptare, Feronit Shabani – Fero, është në përgatitje të projektit të ri muzikor. Këngën duket se tashmë e ka finalizuar dhe se këtë javë pritet të prezantohet para publikut dhe fansave ...

Rita vë në pah figurën trupore e veshur me fustan të kuq të shkurtër
Shqiptarja e famshme, Rita Ora, krahas suksesit të madh në skenën muzikore, është e njohur edhe për dukjen e saj atraktive. Vënia në pah e figurës trupore është e rëndomtë për 28-vjeçaren, e cila edhe në performancat ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 13:16
Shqiptarja e famshme, Rita Ora, krahas suksesit të madh në skenën muzikore, është e njohur edhe për dukjen e saj atraktive. Vënia në pah e figurës trupore është e rëndomtë për 28-vjeçaren, e cila edhe në performancat ...

Jonida dhe Bora zbulojnë datën e emisionit të ri
Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” ...
Lapsi | 21-Oct-2019 14:45
Pas përfundimit të emisionit “Treshat” me dy vëllezërit Veshaj, moderatorja Bora Zemani do të vijë në ekran me një projekt të ri që ka lidhje me modën. Së bashku me stilistin Ardi Asllani, ajo do të sjellë në “Tring” ...

Melinda Ademi pëson një incident gjatë performancës (VIDEO)
Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndonjë rrëzim. Qeshëm me videon e Lady Gaga-s e cila pësoi një rënie spektakolare nga skena, mirëpo ...
Lapsi | 21-Oct-2019 13:27
Nuk janë të pakëta rastet kur artistëve nuk i shkojnë siç duhet performancat e tyre në skenë dhe aty-këtu ndodh edhe ndonjë rrëzim. Qeshëm me videon e Lady Gaga-s e cila pësoi një rënie spektakolare nga skena, mirëpo ...

Belen Rodriguez vë në pah linjat trupore me pozat nga Maldivet
Modelja argjentinase, Belen Rodriguez, është e njohur për linjat trupore, ndërsa është shumë e lumtur me punën që e bën. Ajo së fundmi ka bërë një set fotografik, në të cilin ka pozuar me bikini, ndërkohë që në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 10:19
Modelja argjentinase, Belen Rodriguez, është e njohur për linjat trupore, ndërsa është shumë e lumtur me punën që e bën. Ajo së fundmi ka bërë një set fotografik, në të cilin ka pozuar me bikini, ndërkohë që në ...

Shay Mitchell bëhet nënë
Shay Mitchell njoftoi të dielën se ajo mirëpriti në jetë fëmijën e saj të parë me Matte Babel, transmeton Klan Kosova. Aktorja e zbuloi lajmin përmes llogarisë së saj në Instagram, ku edhe e ka postuar një fotografi me ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 20:32
Shay Mitchell njoftoi të dielën se ajo mirëpriti në jetë fëmijën e saj të parë me Matte Babel, transmeton Klan Kosova. Aktorja e zbuloi lajmin përmes llogarisë së saj në Instagram, ku edhe e ka postuar një fotografi me ...

Georgina shfaqet provokuese në ashensor
Georgina Rodriguez duket se është frymëzuar shumë nga udhëtimi i saj i fundit në Shanghai, shkruan . Partnerja e Cristiano Ronaldos ka surprizuar 13.8 milionë ndjekësit në Instagram, me një foto tepër seksi. E veshur me ...
Lajminet | 21-Oct-2019 20:02
Georgina Rodriguez duket se është frymëzuar shumë nga udhëtimi i saj i fundit në Shanghai, shkruan . Partnerja e Cristiano Ronaldos ka surprizuar 13.8 milionë ndjekësit në Instagram, me një foto tepër seksi. E veshur me ...

Kylie merr vëmendjen me pozën më bikini në festën e ditëlindjes së Kim
Kylie Jenner e ka kaluar fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs, në kuadër të festimit të ditëlindjes së Kim Kardashian. Mirëpo, ajo ishte kujdesur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, duke qenë se ka sjellë ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 09:14
Kylie Jenner e ka kaluar fundjavën me familjen dhe miqtë në Palm Springs, në kuadër të festimit të ditëlindjes së Kim Kardashian. Mirëpo, ajo ishte kujdesur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, duke qenë se ka sjellë ...

Provokon Gjyste Vulaj, pozon nga shtrati me këmbët ngritur, shpërthejnë fansat
Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj njihet për format e saj perfekte të cilat do t’ja kishte zili edhe një 20 vjeçare. Ajo ndodhet aktualisht në Cappadocia të Turqisë së bashku me të shoqin, ndërsa ka postuar disa foto ...
InFokusi | 21-Oct-2019 19:20
Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj njihet për format e saj perfekte të cilat do t’ja kishte zili edhe një 20 vjeçare. Ajo ndodhet aktualisht në Cappadocia të Turqisë së bashku me të shoqin, ndërsa ka postuar disa foto ...

Xhensila zbulon titullin e këngës së re
Javë më parë Xhensila kishte publikuar disa imazhe në Paris me të cilat kishte paralajmëruar se diçka e re po vjen nga ana e saj sa i përket muzikës, shkruan . Tani vetëm pak çaste më parë këngëtarja ndau një fotografi ...
Lajminet | 21-Oct-2019 18:48
Javë më parë Xhensila kishte publikuar disa imazhe në Paris me të cilat kishte paralajmëruar se diçka e re po vjen nga ana e saj sa i përket muzikës, shkruan . Tani vetëm pak çaste më parë këngëtarja ndau një fotografi ...

Emri i vërtetë i Gili-t gjithmonë do të ju befasojë
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 17:50
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...

Gili flet për martesën e suksesshme me Ilir Beranin
Gili dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani, kanë 35 vite së bashku. Në gjithë këto vite, nuk do të ishte gabim të pyesnim nëse martesa e tyre ka kaluar ndonjë krizë ose jo! “Para se të vinim në program, bëmë luftë në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 08:14
Gili dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani, kanë 35 vite së bashku. Në gjithë këto vite, nuk do të ishte gabim të pyesnim nëse martesa e tyre ka kaluar ndonjë krizë ose jo! “Para se të vinim në program, bëmë luftë në ...

Emri i vërtetë i Gili-t gjithmonë do të ju befasojë
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...
InFokusi | 21-Oct-2019 17:20
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...

Emri i vërtetë i Gili-t gjithmonë do të ju befasojë
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 17:17
Gili ka mbetur prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj dëgjohen sot e kësaj dite. Gili ishte e ftuar së fundmi në “E diell”, ku gjatë intervistës foli edhe për arsyen pse nuk e ka ...

Erza Halimi ‘flakë’ në bashkëpunim me Don Phenom
Pas suksesit të këngës “Për Ty” nga Erza, “Nuk ki me kon” është kënga më e re nga ajo dhe Don Phenom, shkruan Indeksonline. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, dhe tani ka afër 300 mijë shikime në YouTube. Erza ...
InFokusi | 21-Oct-2019 17:13
Pas suksesit të këngës “Për Ty” nga Erza, “Nuk ki me kon” është kënga më e re nga ajo dhe Don Phenom, shkruan Indeksonline. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, dhe tani ka afër 300 mijë shikime në YouTube. Erza ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved