ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/02/2020 07:11

Të ushqehesh me para borxh, lista vijon të rritet prej vitesh

Të ushqehesh me para borxh, lista vijon të rritet prej vitesh
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë 4 % e familjeve shqiptare ushqehen me listë. Ato deklaruan se borxhin e kanë ndaj njësive të shitjes më pakicë, teksa kanë konsumuar mallra dhe nuk kanë mundur të bëjnë shlyerjen ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 16:19
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë 4 % e familjeve shqiptare ushqehen me listë. Ato deklaruan se borxhin e kanë ndaj njësive të shitjes më pakicë, teksa kanë konsumuar mallra dhe nuk kanë mundur të bëjnë shlyerjen ...

Ushqim me listë/ Në Periferitë e kryeqytetit borxhe prej disa vitesh
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë 4 % e familjeve shqiptare ushqehen me listë.
Top Channel | 21-Oct-2019 15:20
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë 4 % e familjeve shqiptare ushqehen me listë.

Konsumatorët “me listë”, varfëria e shënuar në fletore
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë jo pak familje shqiptare ushqehen me listë. Familjet që pranuan të ishin të detyruar të aplikonin këtë mënyrë për të jetuar deklaruan se borxhin e kanë ndaj njësive të shitjes më ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 15:42
Sipas një ankete të Bankës së Shqipërisë jo pak familje shqiptare ushqehen me listë. Familjet që pranuan të ishin të detyruar të aplikonin këtë mënyrë për të jetuar deklaruan se borxhin e kanë ndaj njësive të shitjes më ...

Para 8 vitesh mbahej Maratona e parë ndërkombëtare në Shqipëri
Në Shqipëri më 21 tetor të vitit 2011 zhvillohet për herë të parë një Maratonë Ndërkombëtare.
Kosova Press | 21-Oct-2019 07:05
Në Shqipëri më 21 tetor të vitit 2011 zhvillohet për herë të parë një Maratonë Ndërkombëtare.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved