ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 02:44

Sherr në burg/ Gjykata pezullon gardianin dhe izolon në qeli të veçantë të burgosurit, avokati: Veizi ka vënë një aparat në zemër, nëse përfshihet në situata të tilla rrezikon jetën (Ç'tregojnë kamerat?)

Sherr në burg/ Gjykata pezullon gardianin dhe izolon në qeli të veçantë të burgosurit, avokati: Veizi ka vënë një aparat në zemër, nëse përfshihet në situata të tilla rrezikon jetën (Ç'tregojnë kamerat?)
Postuar: 21/10/2019 - 13:02 Pak ditë më parë u raportua për një konflikt të rëndë fizik mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës. Gjykata e Fierit ka vendosur masën 3 muaj izolim për të burgosurit. Vilson Veizi dhe ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 13:06
Postuar: 21/10/2019 - 13:02 Pak ditë më parë u raportua për një konflikt të rëndë fizik mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës. Gjykata e Fierit ka vendosur masën 3 muaj izolim për të burgosurit. Vilson Veizi dhe ...

Sherri në burgun e Rrogozhinës: Pezullohet gardiani dhe izolohen 3 “të fortët”
Ngjarja ka ndodhur javën e kaluar, në ambientet e palestrës së burgut në Rrogozhinë. I plagosur mbeti 26-vjeçari Bajram Myftaraj. Për plagosjen e tij, prokuroria akuzon dy të dënuarit, Vilson Veizi dhe Endrit Goga ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 11:14
Ngjarja ka ndodhur javën e kaluar, në ambientet e palestrës së burgut në Rrogozhinë. I plagosur mbeti 26-vjeçari Bajram Myftaraj. Për plagosjen e tij, prokuroria akuzon dy të dënuarit, Vilson Veizi dhe Endrit Goga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved