ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 00:12

Surpriza dhe emra big, zbulohen 15 nominimet e para të topit të artë

Surpriza dhe emra big, zbulohen 15 nominimet e para të topit të artë
mapo.alm France Football ka lajmëruar se do të zbulonte 30 emrat e nominuar për Topin e Artë ditën e sotme. Prestigjozja franceze ka zbuluar 15 emrat e parë që do të garojnë për fitimin e trofeut më prestigjoz të botës ...
Mapo | 21-Oct-2019 18:56
mapo.alm France Football ka lajmëruar se do të zbulonte 30 emrat e nominuar për Topin e Artë ditën e sotme. Prestigjozja franceze ka zbuluar 15 emrat e parë që do të garojnë për fitimin e trofeut më prestigjoz të botës ...

Kompletohen lista e 15 të nominuarëve të parë për Topin e Artë – nga Mane te Ronaldo
Është kompletuar lista e 15-të të nominuarëve të parë për ta fituar Topin e Artë. France Football ka vazhduar rrjedhimisht t’i publikojë emrat e lojtarëve që janë në listë për ta fituar çmimin më të madh individual për ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 19:03
Është kompletuar lista e 15-të të nominuarëve të parë për ta fituar Topin e Artë. France Football ka vazhduar rrjedhimisht t’i publikojë emrat e lojtarëve që janë në listë për ta fituar çmimin më të madh individual për ...

Ramos bashkon skuadrën e Real Madrid: Deri në vdekje me Zidane
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Virgil van Dijk është ndër pesë emrat e ardhshëm – dhe atij i bashkohet shoku i skuadrës së ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 19:51
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Virgil van Dijk është ndër pesë emrat e ardhshëm – dhe atij i bashkohet shoku i skuadrës së ...

‘Ballon d’Or’ (Vashat): Mësohen 10 nga 20 të nominuarat për çmimin e madjh
‘France Football’ ka publikuar tashmë 10 nga 20 emrat e nominuar për çmimin e madh individual në kategorinë e vashave. Në pesëshen e dytë është Alex Morgan ajo që merr vëmendjen më të madhe. Më poshtë . ua përcjell ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:47
‘France Football’ ka publikuar tashmë 10 nga 20 emrat e nominuar për çmimin e madh individual në kategorinë e vashave. Në pesëshen e dytë është Alex Morgan ajo që merr vëmendjen më të madhe. Më poshtë . ua përcjell ...

‘Ballon d’Or’ (Vashat): Publikohen pesë nominimet e para
‘France Football’ do të publikojë 20 emrat që do të kenë mundësi të fitojnë ‘Ballon ‘dOr’, në kategorinë e femrave. Fillimisht është publikuar pesëshja e parë, ku vëmendje merr Lucy Bronze e Anglisë. Më poshtë ua ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:44
‘France Football’ do të publikojë 20 emrat që do të kenë mundësi të fitojnë ‘Ballon ‘dOr’, në kategorinë e femrave. Fillimisht është publikuar pesëshja e parë, ku vëmendje merr Lucy Bronze e Anglisë. Më poshtë ua ...

19:24 5 të nominuarit e radhës për “Topin e Artë” Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga...
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 19:28
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...

Van Dijk, Silva… 5 të nominuarit e radhës për “Topin e Artë”
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 19:20
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Firmino, Lewandowski, Silva, Van Dijk dhe Son janë të nominuarit e radhës. Revista ...

15 të nominuarit e parë për 'Topin e Artë' - Messi, Ronaldo, Aubameyang dhe të tjerët
Tashmë dihen 15 futbollistët e parë të nominuar për çmimin prestigjioz "Topi i Artë". Mediumi francez "France Football" ka nisur me publikimin e futbollistëve që janë të nominuar për këtë çmim, shkruan......
Zeri | 21-Oct-2019 19:20
Tashmë dihen 15 futbollistët e parë të nominuar për çmimin prestigjioz "Topi i Artë". Mediumi francez "France Football" ka nisur me publikimin e futbollistëve që janë të nominuar për këtë çmim, shkruan......

TOPI I ARTË: Zbulohen 15 emrat e parë, sa shumë surpriza!
France Football ashtu si çdo vit tjetër do të japë çmimin e Topit të Artë. Prestigjozja franceze do të publikojë ditën e sotme 30 emrat e listës së shkurtër. Faqet zyrtare të France Football kanë publikuar 15 nominimet ...
Politiko | 21-Oct-2019 19:10
France Football ashtu si çdo vit tjetër do të japë çmimin e Topit të Artë. Prestigjozja franceze do të publikojë ditën e sotme 30 emrat e listës së shkurtër. Faqet zyrtare të France Football kanë publikuar 15 nominimet ...

Radha për Cristiano Ronaldon…! Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt...
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 19:03
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...

“Topi i Artë”, radha për Cristiano Ronaldon…!
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:56
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet në orën 20:00. Ronaldo, Alisson, Wijnaldum, Benzema dhe De Ligt janë të nominuarit e radhës. Revista ...

Publikohet lista e të nominuarve për “Topin e Artë”
Revista franceze France Football ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Çmimi prestigjoz ‘Ballon d’Or’, që dhurohet nga revista franceze, do të ndahet më 2 dhjetor të këtij viti. Tani ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 18:53
Revista franceze France Football ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Çmimi prestigjoz ‘Ballon d’Or’, që dhurohet nga revista franceze, do të ndahet më 2 dhjetor të këtij viti. Tani ...

“Topi i Artë”, zbulohen edhe 5 emra tjerë!
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...
InFokusi | 21-Oct-2019 18:53
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...

‘Ballon d’Or’:  Mësohen gjysma e të nominuarve – publikohet edhe pesëshja e tretë, Cristiano në listë
‘Ballon d’Or’ është trofeu individual me vlerën më të madhe në botën e futbollit, dhe sigurisht një ëndërr për të gjithë lojtarët. Këtë trofe e kanë ‘privatizuar’ në vitet e fundit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 18:51
‘Ballon d’Or’ është trofeu individual me vlerën më të madhe në botën e futbollit, dhe sigurisht një ëndërr për të gjithë lojtarët. Këtë trofe e kanë ‘privatizuar’ në vitet e fundit Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo, ...

“France Football” publikon emrat e parë të nominuarve për “Topin e Artë”
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Deri më tani janë zbuluar emrat e 10 prej tyreve, ndërsa deri në ora 00:00, do të bëhen të ditur të ...
InfoSport.mk | 21-Oct-2019 18:50
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë emrat e kandidatëve për çmimin ‘Topi i Artë’. Deri më tani janë zbuluar emrat e 10 prej tyreve, ndërsa deri në ora 00:00, do të bëhen të ditur të ...

Topi i Artë: Zbulohen pesë lojtarët tjerë, në listë edhe Ronaldo
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Sadio Mané, Sergio Aguero, Frenkie de Jong, Hugo Lloris dhe Dusan Tadic ishin lojtarët e parë ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 18:50
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka filluar të publikojë listën me kandidatët për të fituar Topin e Artë 2019. Sadio Mané, Sergio Aguero, Frenkie de Jong, Hugo Lloris dhe Dusan Tadic ishin lojtarët e parë ...

Bullgaria zgjedh pasuesin e Balakov
Yjet e Ajaxit, Dusan Tadic dhe Frenkie de Jong janë ‘shpërblyer’ për shfaqjet e tyre mahnitëse në Champions League. De Jong e ka nisur karrierën e tij në Barcelonë në mënyrë mbresëlënëse, por ndihmoi klubin holandez që ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 18:47
Yjet e Ajaxit, Dusan Tadic dhe Frenkie de Jong janë ‘shpërblyer’ për shfaqjet e tyre mahnitëse në Champions League. De Jong e ka nisur karrierën e tij në Barcelonë në mënyrë mbresëlënëse, por ndihmoi klubin holandez që ...

18:33 Zbulohen disa nga emrat për “Topin e Artë” Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga...
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 18:39
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...

Zbulohen pesë të nominuarit e parë për “Topin e Artë”
Janë zbardhur 5 emrat e parë në listën e “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet me 30 futbollistë deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris janë 5 të nominuarit e ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 18:35
Janë zbardhur 5 emrat e parë në listën e “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet me 30 futbollistë deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris janë 5 të nominuarit e ...

“Topi i Artë”, zbulohen edhe 5 emra tjerë!
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 18:35
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” me 30 kandidatët për “Topin e Artë” që do të kompletohet deri në orën 20:00. De Jong, Aguero, Mane, Tadic dhe Lloris ishin të parët, tani janë edhe Arnold, Van de ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved