ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 00:02

Pas ndarjes, Nora dhe Roberti fotografohen së bashku në aeroport (Video)

Pas ndarjes, Nora dhe Roberti fotografohen së bashku në aeroport (Video)
TIRANE Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund. Këngëtari zbuloi se shkak ishte bërë mungesa e dashurisë por pavarësisht kësaj ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 20:16
TIRANE Në fund të verës Robert Berisha ndau me gjithë ndjekësit e tij në Instagram lajmin se martesa e tij me Nora Istrefin ka marrë fund. Këngëtari zbuloi se shkak ishte bërë mungesa e dashurisë por pavarësisht kësaj ...

Pak kohë pas ndarjes, Nora dhe Roberti kapen mat në aeroport (VIDEO)
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 19:03
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...

Nora Istrefi i habit të gjithë kur pyetet për Robert Berishën
Nuk do ta kishim besuar nëse do e kishim lexuar diku, apo ta dëgjonim në thashethemnajën e zakonshme që qarkullon rreth VIP-ave, por ja që muaj më parë ishte vetë Robert Berisha që lajmëroi divorcin me këngëtaren e ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 13:21
Nuk do ta kishim besuar nëse do e kishim lexuar diku, apo ta dëgjonim në thashethemnajën e zakonshme që qarkullon rreth VIP-ave, por ja që muaj më parë ishte vetë Robert Berisha që lajmëroi divorcin me këngëtaren e ...

Nora flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 07:24
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...

Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...
InFokusi | 21-Oct-2019 20:15
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...

Edhe pas ndarjes shoqërohen bashkë, Nora dhe Robeti fotografohen në aeroport
Në gusht, Robert Berisha dha lajmin se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë dhe sigurisht ky ishte lajmi që bëri më shumë bujë në media në atë periudhë dhe ende vazhdojnë të komentohen. Ish-dy bashkëshortët edhe pse ...
Politiko | 21-Oct-2019 19:57
Në gusht, Robert Berisha dha lajmin se ai dhe Nora Istrefi nuk ishin më bashkë dhe sigurisht ky ishte lajmi që bëri më shumë bujë në media në atë periudhë dhe ende vazhdojnë të komentohen. Ish-dy bashkëshortët edhe pse ...

Roberti dhe Nora shihen së bashku në Shkup
Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar për shoubizin. Pak orë më parë dyshja janë parë së bashku në ...
Lajminet | 21-Oct-2019 19:38
Robert Berisha dhe Nora Istrefi muaj më parë konfirmuan se lidhja e tyre disa vjeçare ka marrë fund, por pas këtij lajmi ata u bënë emra edhe më të lakuar për shoubizin. Pak orë më parë dyshja janë parë së bashku në ...

Çfarë po bëjnë në aeroportin e Shkupit Nora dhe Roberti
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 19:03
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi, duke thënë se arsye kryesore në këtë ndarje ishte ...

S`kanë shumë që u ndanë, Nora dhe Roberti kapen “mat“ në aeroport!
Me një mesazh në rrjetet sociale në fund të gushtit, Robert Berisha tregoi se martesa e tij kishte marrë fund. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e skeni nevojë të ...
Bordo | 21-Oct-2019 18:56
Me një mesazh në rrjetet sociale në fund të gushtit, Robert Berisha tregoi se martesa e tij kishte marrë fund. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e skeni nevojë të ...

Nora dhe Roberti kapen mat në Shkup (Video)
Kanë kaluar tashmë disa javë që Nora dhe Roberti janë ndarë, të paktën publikisht. Ka qenë Robert Berisha, ai i cili e ka dhënë lajmin përmes rrjetit social Instagram, duke mërzitur kështu shumë fansa të......
Zeri | 21-Oct-2019 18:07
Kanë kaluar tashmë disa javë që Nora dhe Roberti janë ndarë, të paktën publikisht. Ka qenë Robert Berisha, ai i cili e ka dhënë lajmin përmes rrjetit social Instagram, duke mërzitur kështu shumë fansa të......

Deklaruan ndarjen, por Roberi dhe Nora Istrefi “kapen” bashkë në aeroport (VIDEO)
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...
Lexo | 21-Oct-2019 17:58
Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi. Këngëtari tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar ...

A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 17:57
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...

Pse u nda nga Roberti? Nora i tregon të gjitha, flet për herë të parë (Fotot)
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 10:01
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...

Nora flet për ndarjen nga Roberti-FOTO
Pas deklaratës së Robert Berishës, Nora Istrefi vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga ...
InFokusi | 21-Oct-2019 09:58
Pas deklaratës së Robert Berishës, Nora Istrefi vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga ...

A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 08:51
Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentuar. Deri më sot ishte vetëm Roberti që kishte folur për këtë ndarje duke u shprehur se vazhdon ta ...

Nora flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 07:30
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më në fund e ka thënë fjalën e saj. E pyetur nga gazetari nëse ...

Nora deklarohet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 00:53
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...

Nora deklarohet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...
Arbresh | 20-Oct-2019 22:51
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...

Nora deklarohet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...
InFokusi | 20-Oct-2019 22:04
Pas deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora ...

Nora deklarohet për herë të parë për ndarjen nga Roberti
as deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më ...
TetovaSot | 20-Oct-2019 19:19
as deklaratës së Robertit, Nora vendosi të mos reagojë për ndarjen e deri më sot këngëtarja nuk kishte folur aspak për këtë pjesë duke mos pranuar as intervista. Por së fundmi në një intervistë për “Prive”, edhe Nora më ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved