ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2020 23:55

Nënshkruhet marrëveshja midis RTSH-së dhe ASA-s

Nënshkruhet marrëveshja midis RTSH-së dhe ASA-s
RTSH dhe Akademia e Studimeve Albanologjike kanë nënshkruar të hënën në Tiranë një marrëveshje bashkëpunimi. Objekti i saj është realizimi i projekteve të përbashkëta në fushën e historisë, arkeologjisë, gjuhësisë, ...
RTSH | 21-Oct-2019 15:28
RTSH dhe Akademia e Studimeve Albanologjike kanë nënshkruar të hënën në Tiranë një marrëveshje bashkëpunimi. Objekti i saj është realizimi i projekteve të përbashkëta në fushën e historisë, arkeologjisë, gjuhësisë, ...

Nënshkruhet marrëveshja midis RTSH-së dhe ASA-s
RTSH dhe Akademia e Studimeve Albanologjike kanë nënshkruar të hënën në Tiranë një marrëveshje bashkëpunimi. Objekti i saj është realizimi i projekteve të përbashkëta në fushën e historisë, arkeologjisë, gjuhësisë, ...
Medial | 21-Oct-2019 15:28
RTSH dhe Akademia e Studimeve Albanologjike kanë nënshkruar të hënën në Tiranë një marrëveshje bashkëpunimi. Objekti i saj është realizimi i projekteve të përbashkëta në fushën e historisë, arkeologjisë, gjuhësisë, ...

Thesaret arkeologjike të “ngujuara” në fonde
60 mijë objekte arkeologjike qëndrojnë kyçur në fonde. Drejtori, i Akademisë së Qendrës Albanologjike, Marenglen Verli, në një intervistë për Abc Neës thotë se është domosdoshmëri ndërtimi i një muzeu arkeologjik dhe ...
ABCNews | 19-Oct-2019 19:34
60 mijë objekte arkeologjike qëndrojnë kyçur në fonde. Drejtori, i Akademisë së Qendrës Albanologjike, Marenglen Verli, në një intervistë për Abc Neës thotë se është domosdoshmëri ndërtimi i një muzeu arkeologjik dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved