ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 07:41

Edhe sikur Zvicër të bëhet Shqipëria, Franca do thotë “Jo”: Për Jo – në franceze dhe Jo- në holandeze!

Edhe sikur Zvicër të bëhet Shqipëria, Franca do thotë “Jo”: Për Jo – në franceze dhe Jo- në holandeze!
Nga Lutfi Dervishi Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “JO” që të humb shpresën. Jo- ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në hollandeze apo daneze. Hollanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 12:20
Nga Lutfi Dervishi Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “JO” që të humb shpresën. Jo- ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në hollandeze apo daneze. Hollanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të ...

Jo-ja franceze dhe jo-ja holandeze
Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “Jo” që të humbë shpresën. Jo-ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në holandeze apo Daneze. Holanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së ...
Medial | 21-Oct-2019 18:17
Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “Jo” që të humbë shpresën. Jo-ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në holandeze apo Daneze. Holanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së ...

Jo-ja franceze dhe jo-ja holandeze
Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “Jo” që të humbë shpresën. Jo-ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në holandeze apo Daneze. Holanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 12:09
Ka “Jo” që të mërzit, por ka edhe “Jo” që të humbë shpresën. Jo-ja franceze, ndryshon si nata me ditën me jo-në holandeze apo Daneze. Holanda nuk është kundër perspektivës së anëtarësimit të Shqipërisë dhe Maqedonisë së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved