ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/02/2020 17:02

Van der Vart tallet me mbrojtësin që kushtoi 80 milionë paundë: Ju gjej 3 amatorë më të mirë se ai

Van der Vart tallet me mbrojtësin që kushtoi 80 milionë paundë: Ju gjej 3 amatorë më të mirë se ai
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 17:40
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...

Liverpool nuk është i pamposhtur, Man.City shton dozat e presionit
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 13:11
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...

“Maguire 90 milionë? Gjej çdo të dielë tek amatorët nga tre lojtarë më të se ai!”
Harry Maguire la Leicester Cityn gjatë verës dhe u transferua te Manchester United. “Djajtë e Kuq” paguan 90 milionë euro në arkat e “dhelprave” dhe 26-vjeçari u shndërrua në mbrojtësin më të shtrenjtë në histori. ...
ABCNews | 21-Oct-2019 12:43
Harry Maguire la Leicester Cityn gjatë verës dhe u transferua te Manchester United. “Djajtë e Kuq” paguan 90 milionë euro në arkat e “dhelprave” dhe 26-vjeçari u shndërrua në mbrojtësin më të shtrenjtë në histori. ...

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:49
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...

Ish-ylli i Tottenham: Maguire është amator
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...
InFokusi | 21-Oct-2019 18:35
Rafael van der Vaart e ka krahasuar mbrojtësin e Manchester Unitedit, Harry Maguire, me lojtarë amatorë, duke thënë se kur shikon futboll amator të dielave, sheh lojtarë të ngjashëm me anglezin. Ish-ylli i Holandës Van ...

Halili, “Van Dijku” i Superligës së Kosovës
Dukja, shpejtësia, qetësia dhe autoriteti i tij në qendër të mbrojtjes, të jep imazhin e yllit të Liverpoolit, mbrojtësin Virgil Van Dijkut. Bëhet fjalë për 17-vjeçarin Gentrit Halili, që të dielën hyri si zëvendësues ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 18:20
Dukja, shpejtësia, qetësia dhe autoriteti i tij në qendër të mbrojtjes, të jep imazhin e yllit të Liverpoolit, mbrojtësin Virgil Van Dijkut. Bëhet fjalë për 17-vjeçarin Gentrit Halili, që të dielën hyri si zëvendësues ...

Wenger befason të gjithë: Ky lojtar e meriton ta fitojë ‘Topin e Artë’
Alex Oxlade-Chamberlain kishte një ‘përballje’ të shkurtër me tifozët e Manchester United pas barazimit 1-1 të Liverpool në Old Trafford të dielën. Oxlade-Chamberlain hyri si zëvendësues në pjesën e dytë dhe u përfshi ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 17:44
Alex Oxlade-Chamberlain kishte një ‘përballje’ të shkurtër me tifozët e Manchester United pas barazimit 1-1 të Liverpool në Old Trafford të dielën. Oxlade-Chamberlain hyri si zëvendësues në pjesën e dytë dhe u përfshi ...

Mourinho tallet me Kloppin pas barazimit të Liverpolit: Atij nuk i pëlqeu menyja, donte mish – mori peshk
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:34
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...

Kjo është skuadra e fundit që e mposhti Liverpoolin në Premierligë
Skuadra e Liverpoolit në me krye, Jurgen Klopp tashmë e ka kthyer lavdinë e dikurshme, shkruan Gazeta inFokus. Gjiganti anglez këtë vit u shpallë kampion i Evropës pasi në finale të Champios League mposhti Tottenhamin ...
InFokusi | 21-Oct-2019 17:34
Skuadra e Liverpoolit në me krye, Jurgen Klopp tashmë e ka kthyer lavdinë e dikurshme, shkruan Gazeta inFokus. Gjiganti anglez këtë vit u shpallë kampion i Evropës pasi në finale të Champios League mposhti Tottenhamin ...

Vetëm Chelsea ka regjistruar 9 fitore në 9 ndeshjet e para në Premierligë – kështu dukej ajo skuadër
Manchester United arriti të luante 1:1 kundër një Liverpooli të frikshëm këtë sezon, për të ndalur serinë perfekte të ‘Reds’. Liverpool mund të thyente rekordin prej 18 fitoreve radhazi në Premierligë, të vendosur nga ...
Lajminet | 21-Oct-2019 17:17
Manchester United arriti të luante 1:1 kundër një Liverpooli të frikshëm këtë sezon, për të ndalur serinë perfekte të ‘Reds’. Liverpool mund të thyente rekordin prej 18 fitoreve radhazi në Premierligë, të vendosur nga ...

U vonua për rikthim në skuadër, drejtuesit e Dortmund zbulojnë pse e dënuan Sanchon
Goli i Manchester United kundër Liverpool ishte mjaft me fat – pasi VAR mund ta kishte anuluar me lehtësi, por një tifoz i United nuk është i bindur se ishte faull, duke theksuar se Divock Origi mbante ‘në dhimbje’ ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 16:47
Goli i Manchester United kundër Liverpool ishte mjaft me fat – pasi VAR mund ta kishte anuluar me lehtësi, por një tifoz i United nuk është i bindur se ishte faull, duke theksuar se Divock Origi mbante ‘në dhimbje’ ...

Buzëqeshja e rekordmenit, Mourinho: Frenimi i Liverpool-it më gëzoi
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...
ABCNews | 21-Oct-2019 08:37
Jose Mourinho e ka shijuar duelin mes Manchester United dhe Liverpool. Derbi i Anglisë përfundoi 1-1 dhe rezultati e ka kënaqur portugezin. Shkaku është i thjeshtë, “The Reds” u frenuan. Ekipi i Jurgen Klopp ishte një ...

Solskjaer pas barazimit ndaj Liverpoolit: Ia arritëm qëllimit tonë
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:19
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...

Ceferin konfirmon vizitën, në “Arenën Kombëtare” për Shqipëri-Francë
Stuart Pearce ende beson se Liverpool do të fitojë titullin e Premier League këtë sezon përkundër barazimit ndaj Manchester United. Udhëheqja e Reds në krye të tabelës u ul në gjashtë pikë në Old Trafford të Dielën – ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 16:40
Stuart Pearce ende beson se Liverpool do të fitojë titullin e Premier League këtë sezon përkundër barazimit ndaj Manchester United. Udhëheqja e Reds në krye të tabelës u ul në gjashtë pikë në Old Trafford të Dielën – ...

VIDEO/ Liverpool nuk është i pamposhtur, Man.City shton dozat e presionit
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...
E Dua Sportin | 21-Oct-2019 16:02
Seria rekord e Liverpool u ndërpre në javën e nëntë të Premier League. Skuadra e drejtuar nga Jurgen Klopp regjistroi ndalesën e parë në këtë sezon të kampionatit anglez, duke barazuar 1-1 në transfertën e “Old ...

Klopp: Gjithçka shkoi keq për ne
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:10
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...

Mourinho: United ia doli mirë
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që “Djajtë e Kuq”, luajtën mirë kundër Liverpoolit.
Kosova Press | 21-Oct-2019 15:24
Ish-trajneri i Manchester United, Jose Mourinho beson që “Djajtë e Kuq”, luajtën mirë kundër Liverpoolit.

Van der Vaart: Nëse Maguire vlen 87 milionë, atëherë Van Dijk ka vlerë 300 milionë euro
Rafael va nder Vaart ka thënë se Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë dhe jo Harry Maguire. Manchester United në këtë verë e theu rekordin e transferimeve me 87 milionë eurot e paguara për mbrojtësin ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 22:14
Rafael va nder Vaart ka thënë se Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë dhe jo Harry Maguire. Manchester United në këtë verë e theu rekordin e transferimeve me 87 milionë eurot e paguara për mbrojtësin ...

Van der Vart sulmon Maguire: Amator, nëse ai vlen 80 milionë, van Dijk…
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...
InFokusi | 21-Oct-2019 14:26
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...

Van der Vart sulmon Maguire: Amator, nëse ai vlen 80 milionë, van Dijk…
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...
SuperSport | 21-Oct-2019 14:20
Rafael van der Vaart sulmon hapur mbrojtësin e Manchester United, Harry Maguire, duke e etiketuar amator lojtarin anglez. Maguire luajti 90 minuta të plota në “Old Trafford”, ku “Djajtë e Kuq” arritën të ndalnin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved