ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 00:16

“Po flisja me shokun nga Anglia”, bariu tregon si u sulmua nga ariu

“Po flisja me shokun nga Anglia”, bariu tregon si u sulmua nga ariu
mapo.al Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës një ditë më parë, ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të ...
Mapo | 21-Oct-2019 16:43
mapo.al Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës një ditë më parë, ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të ...

Kukës. Po kulloste bagëtitë, sulmohet nga ariu!
Per pasoje ai ka marre plage te renda ne koke dhe trup. Ai ka qendruar per tre ore i bllokuar ne mes te maleve, pa asnje ndihme mjekesore. Mesohet se ka qene kusheriri i tij qe ka njoftuar policine dhe sallen e ...
ikub.al | 20-Oct-2019 21:17
Per pasoje ai ka marre plage te renda ne koke dhe trup. Ai ka qendruar per tre ore i bllokuar ne mes te maleve, pa asnje ndihme mjekesore. Mesohet se ka qene kusheriri i tij qe ka njoftuar policine dhe sallen e ...

Zbret në Kalimash, ky mund të jetë ariu që sulmoi çobanin në Kukës
mapo.al Dje (20 tetor) në Kukës u sulmua një çoban nga një ari në vendin e quajtur Sasat në bjeshkët e Gjalicës. I plagosur nga sulmi i ariut mbeti Ekrem Onuzi, 45 vjeç, i cili ka marrë plagë të rënda në kokë dhe në ...
Mapo | 21-Oct-2019 09:21
mapo.al Dje (20 tetor) në Kukës u sulmua një çoban nga një ari në vendin e quajtur Sasat në bjeshkët e Gjalicës. I plagosur nga sulmi i ariut mbeti Ekrem Onuzi, 45 vjeç, i cili ka marrë plagë të rënda në kokë dhe në ...

Kuksiani tregon çastet e tmerrit të përleshjes me arushën, ja si shpëtova
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, i cili u sulmua ditën e djeshme nga një ari në malin e Gjallicës ka shpjeguar se si ka ndodhur e gjithë ngjarja nga spitali i Traumës në Tiranës. Në një prononcim për FaxNews ai ka treguar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 14:52
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, i cili u sulmua ditën e djeshme nga një ari në malin e Gjallicës ka shpjeguar se si ka ndodhur e gjithë ngjarja nga spitali i Traumës në Tiranës. Në një prononcim për FaxNews ai ka treguar ...

I shpëtoi ariut, Ekrem Onuzi tregon për Abc News: Më zuri në befasi
Ekrem Onuzi, i cili një ditë më parë u sulmua nga ariu ndërsa kulloste bagëtitë në malet e Gjallicës tregon ngjarjen për Abc News. Ai thotë se kafsha e gjeti në befasi dhe u largua vetëm pas të lehurave të qenve. I ...
ABCNews | 21-Oct-2019 18:43
Ekrem Onuzi, i cili një ditë më parë u sulmua nga ariu ndërsa kulloste bagëtitë në malet e Gjallicës tregon ngjarjen për Abc News. Ai thotë se kafsha e gjeti në befasi dhe u largua vetëm pas të lehurave të qenve. I ...

“Po flisja me shokun nga Anglia në Facebook, kur ariu erdhi e mu hodh sipër”: Bariu tregon si shpëtoi nga sulmi
Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të mëdha në kokë, kofshë dhe ...
ABCNews | 21-Oct-2019 15:32
Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të mëdha në kokë, kofshë dhe ...

E sulmoi ariu teksa kulloste bagëtitë, si mbijetoi 45 vjeçari
Ka shkaktuar jo pak habi tek banorët e zonës sulmi i ditës së djeshme sulmi i një ariu të murrëm ndaj një bariu Bjeshkët e Gjallicës. Ekrem Onuzi ishte duke kullotur bagëtite teksa papritur është sulmuar nga një ari i ...
ABCNews | 21-Oct-2019 09:54
Ka shkaktuar jo pak habi tek banorët e zonës sulmi i ditës së djeshme sulmi i një ariu të murrëm ndaj një bariu Bjeshkët e Gjallicës. Ekrem Onuzi ishte duke kullotur bagëtite teksa papritur është sulmuar nga një ari i ...

Kuksiani rrëfen momentin kur e sulmoi ariu: M’i vuri putrat në gjoks, po flisja me shokun në Angli dhe…
Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të mëdha në kokë, kofshë dhe ...
Lexo | 21-Oct-2019 17:58
Ekrem Onuzi i shpëtoi për një fije vdekjes pasi u sulmua nga një ari në malin e Gjallicës ndërkohë që kishte dalë për të kullotur bagëtitë. Kafsha e sulmoi papritur duke i shkaktuar dëmtime të mëdha në kokë, kofshë dhe ...

Kukësi, streha e preferuar e arinjve, filmohen deri poshtë tek Rruga e Kombit
Një ari i tillë i murrmë të dielën plagosi rëndë një bari në Kukës. Ky që shikoni në video është filmuar në të njëjtën ditë në Rrugën e Kombit teksa vrapon maleve. Ekrem Onuzi, 45-vjeç, nga Kukësi u sulmua paraditen e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 16:26
Një ari i tillë i murrmë të dielën plagosi rëndë një bari në Kukës. Ky që shikoni në video është filmuar në të njëjtën ditë në Rrugën e Kombit teksa vrapon maleve. Ekrem Onuzi, 45-vjeç, nga Kukësi u sulmua paraditen e ...

Lufta me ariun! Flet çobani: Tre qentë e sulmuan dhe më shpëtuan
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në bjeshkët e Gjallicës, ku çobani Ekrem Onuzi është sulmuar nga ariu. Në një intervsitë ekskluzive për Fax News nga dhoma e spitalit bariu Ekrem Onuzi, tregoi sulmin që ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 15:24
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në bjeshkët e Gjallicës, ku çobani Ekrem Onuzi është sulmuar nga ariu. Në një intervsitë ekskluzive për Fax News nga dhoma e spitalit bariu Ekrem Onuzi, tregoi sulmin që ...

Pas sulmit nga ariu, ja si është gjendja e bariut kuksian (VIDEO)
Ekrem Onuzi 45 vjeç nga Kukësi është sulmuar paraditen e sotme nga një ari teksa ishte duke kullotur bagëtitë në fshatin Nangë në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës. Për pasojë ai ka marrë plagë të rënda në ...
Telegraf | 20-Oct-2019 16:41
Ekrem Onuzi 45 vjeç nga Kukësi është sulmuar paraditen e sotme nga një ari teksa ishte duke kullotur bagëtitë në fshatin Nangë në vendin e quajtur Sasat në Bjeshkët e Gjalicës. Për pasojë ai ka marrë plagë të rënda në ...

E sulmoi ariu duke kullotur bagëtitë, si i shpëtoi kuksiani dhëmbëve të e gërsirës
Ka shkaktuar jo pak habi tek banorët e zonës sulmi i ditës së djeshme s ulmi i një ariu të murrëm ndaj një bariu Bjeshkët e Gjallicës. Ekrem Onuzi ishte duke kullotur bagëtite teksa papritur është su lmuar nga një ari i ...
Lexo | 21-Oct-2019 13:17
Ka shkaktuar jo pak habi tek banorët e zonës sulmi i ditës së djeshme s ulmi i një ariu të murrëm ndaj një bariu Bjeshkët e Gjallicës. Ekrem Onuzi ishte duke kullotur bagëtite teksa papritur është su lmuar nga një ari i ...

VIDEO / Sulmoi çobanin në Kukës, ariu rishfaqet në Rrugën e Kombit
Dje në Kukës u sulmua një çoban nga një ari në vendin e quajtur Sasat në bjeshkët e Gjalicës, ndërkohë që në redaksinë e Shqiptarja.com banorët e zonës së verilindjes kanë sjellë një video të një ariu që lëviz lirshëm ...
Lexo | 21-Oct-2019 09:55
Dje në Kukës u sulmua një çoban nga një ari në vendin e quajtur Sasat në bjeshkët e Gjalicës, ndërkohë që në redaksinë e Shqiptarja.com banorët e zonës së verilindjes kanë sjellë një video të një ariu që lëviz lirshëm ...

Ariu sulmon bariun në malin e Gjallicës, transportohet me helikopter drejt Tiranës
Një 45-vjeçar nga Kukësi që u sulmua nga ariu në malin e Gjallicës teksa kulloste bagëtitë, është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ekrem Onuzi mori ...
EkonomiaOnline | 21-Oct-2019 09:34
Një 45-vjeçar nga Kukësi që u sulmua nga ariu në malin e Gjallicës teksa kulloste bagëtitë, është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ekrem Onuzi mori ...

U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, ja gjendja shëndetësore e 45 vjeçarit
Një shtetas 45 vjeçar është sulmuar nga një ari teksa po kulloste bagëtitë.
Top Channel | 20-Oct-2019 14:11
Një shtetas 45 vjeçar është sulmuar nga një ari teksa po kulloste bagëtitë.

FOTO/ Përfundon në spital bariu që u sulmua nga ariu në Kukës
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, që u sulmua sot nga një ari ka mbërritur në Tiranë. Transporti i tij është bërë me helikopter dhe tashmë ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet nën kujdesin e mjekëve. Onuzi ka ...
Lapsi | 20-Oct-2019 17:52
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, që u sulmua sot nga një ari ka mbërritur në Tiranë. Transporti i tij është bërë me helikopter dhe tashmë ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet nën kujdesin e mjekëve. Onuzi ka ...

Bariu sulmohet nga ariu, transportohet me helikopter drejt spitalit
Një 45-vjeçar nga Kukësi që u sulmua nga ariu në malin e Gjallicës teksa kulloste bagëtitë, është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ekrem Onuzi mori ...
Aktuale.MK | 20-Oct-2019 21:01
Një 45-vjeçar nga Kukësi që u sulmua nga ariu në malin e Gjallicës teksa kulloste bagëtitë, është transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ekrem Onuzi mori ...

Kukës, një bari u sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtinë
Ekrem Onuzi, 45-vjeçar, ishte duke kullotur bagëtinë në malin e Gjallicës kur është sulmuar nga një ari. I plagosuri mori plagë të kokë, shpatull dhe në këmbë. Për shkak të terrenit të vështirë malor, nga Tirana u nis ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 15:32
Ekrem Onuzi, 45-vjeçar, ishte duke kullotur bagëtinë në malin e Gjallicës kur është sulmuar nga një ari. I plagosuri mori plagë të kokë, shpatull dhe në këmbë. Për shkak të terrenit të vështirë malor, nga Tirana u nis ...

Me shenja dhe i fashuar, kjo është pamja e bariut shqiptar pas sulmit nga ariu
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, që u sulmua sot nga një ari ka mbërritur në Tiranë. Transporti i tij është bërë me helikopter dhe tashmë ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet nën kujdesin e mjekëve. Onuzi ka ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 18:42
Bariu nga Kukësi, Ekrem Onuzi, që u sulmua sot nga një ari ka mbërritur në Tiranë. Transporti i tij është bërë me helikopter dhe tashmë ai ndodhet në spitalin e Traumës në kryeqytet nën kujdesin e mjekëve. Onuzi ka ...

U sulmua nga ariu teksa po kulloste bagëtitë, ja gjendja e bariut nga Kukësi
Një ngjarje e rëndë ndodhi në bjeshkët e Gjallicës, në Kukës, ku një 45-vjeçar u sulmua nga një ari dhe mbetur i plagosur. Bariu i plagosur është Ekrem Onuzi, i cili jeton gjatë verës në bjeshkë me bagëtitë, ndërsa ai u ...
InFokusi | 20-Oct-2019 18:39
Një ngjarje e rëndë ndodhi në bjeshkët e Gjallicës, në Kukës, ku një 45-vjeçar u sulmua nga një ari dhe mbetur i plagosur. Bariu i plagosur është Ekrem Onuzi, i cili jeton gjatë verës në bjeshkë me bagëtitë, ndërsa ai u ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved