ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:24

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për hapjen e rrugës Tetovë – Prizren

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për hapjen e rrugës Tetovë – Prizren
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 11:20
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për hapjen e rrugës Tetovë – Prizren
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 10:35
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për hapjen e rrugës Tetovë – Prizren
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:43
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdo qoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 22:03
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren (VIDEO)
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...
Albportali | 09-Oct-2019 20:56
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Grupi i pavarur i OBRM-PDUKM-së falënderon Holandën për vendimin pozitiv që Maqedonia e Veriut të nisë bisedimet me BE-në
Grupi i pavarur i deputetëve të OBRM-PDUKM-së nëpërmjet një njoftimi falëneroi Holandën për vendimin e djeshëm pozitiv për nisjen e bisedimeve të Maqedonisë së Veriut dhe BE-së. “Me interes të madhe e përcollëm debatin ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 10:20
Grupi i pavarur i deputetëve të OBRM-PDUKM-së nëpërmjet një njoftimi falëneroi Holandën për vendimin e djeshëm pozitiv për nisjen e bisedimeve të Maqedonisë së Veriut dhe BE-së. “Me interes të madhe e përcollëm debatin ...

Zaev premton se do ta mbështesë idenë e Kurtit për rrugën Tetovë – Prizren (VIDEO)
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...
Shenja | 09-Oct-2019 20:33
Qeveria e Maqedonisë së Veriut është e gatshme që të bashkëpunojë me Republikën e Kosovës për ndërtimin e rrugës Tetovë-Prizren, ashtu siç është e gatshme të bashkëpunojë me të për çfarëdoqoftë teme tjetër. Kështu ka ...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë
Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin e parë me ...
TetovaSot | 08-Oct-2019 22:45
Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin e parë me ...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë
Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin e parë me ...
Flaka | 08-Oct-2019 21:46
Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në takimin e parë me ...

Kurti: Do fillojmë bisedimet me qeverinë në Shkup për autostradën Prizren-Tetovë
Prishtinë, 8 tetor – Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në ...
Koha.mk | 08-Oct-2019 21:18
Prishtinë, 8 tetor – Kurti ndër premtimet e dhëna si kandidat për kryeministër ka thënë se është dhe hapja e një tuneli që lidhë qytetin e Prizrenit me atë të Tetovës. “Zotohem para jush që si Kryeministër i Kosovës, në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved