ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

Video/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon 120 metra në greminë

Video/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon 120 metra në greminë
SHKODËR Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në humnerë pranë ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:36
SHKODËR Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në humnerë pranë ...

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 22:30
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...

Video/ Turisti bie në humnerë në Shkodër, ja çasti kur policia dhe banorët e shpëtojnë!
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. Ndërsa po udhëtonte me motoçikletë, 64-vjeçari nga Zvicra ka devijuar nga rruga dhe ra në humnerë. Turisti ...
Dritare | 10-Oct-2019 10:18
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. Ndërsa po udhëtonte me motoçikletë, 64-vjeçari nga Zvicra ka devijuar nga rruga dhe ra në humnerë. Turisti ...

Gazetarja britanike e akuzuar si “spiune ruse” fiton betejën gjyqësore me Policinë shqiptare
Gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Taylor fitoi betejën 8-mujore me Policinë e Shtetit, pas një konflikti gjyqësor që nisi në mars 2019 me refuzimin e autoriteteve për t’i rinovuar asaj lejen e qëndrimit në ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 10:10
Gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Taylor fitoi betejën 8-mujore me Policinë e Shtetit, pas një konflikti gjyqësor që nisi në mars 2019 me refuzimin e autoriteteve për t’i rinovuar asaj lejen e qëndrimit në ...

Shkodër, ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar me njëherë në ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 23:41
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar me njëherë në ...

Po udhëtonte me motor, turisti del nga rruga, përfundon në greminë
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes. Një turist zviceran i cili udhëtonte me motor ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një gremine pranë shtratit të lumit Kir në Shkodër, në aksin rrugor Prekal-Kir. Shkak për ...
Telegraf | 09-Oct-2019 22:23
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes. Një turist zviceran i cili udhëtonte me motor ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një gremine pranë shtratit të lumit Kir në Shkodër, në aksin rrugor Prekal-Kir. Shkak për ...

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:54
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...

Shkodër/ Turisti del nga rruga dhe përfundon në lumin Kir
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.
Top Channel | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.

Bie nga 150 metra lartësi në një humnerë në Shkodër, shpëton për mrekulli turisti zviceran
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64-vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga dhe bie rreth 120 metra në humnerën mbi ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 22:30
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64-vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga dhe bie rreth 120 metra në humnerën mbi ...

Turisti zvicerian humb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...

Gazetarja Alice Taylor fiton betejën 8 mujore me Policinë e Shtetit
mapo.alm Gjykata Administrative e Apelit vendosi të pranojë padinë e gazetares dhe blogeres Alice Taylor ndaj Policisë së Shtetit- një konflikt gjyqësor që nisi me refuzimin e rinovimit të lejes së saj të qëndrimit në ...
Mapo | 09-Oct-2019 19:50
mapo.alm Gjykata Administrative e Apelit vendosi të pranojë padinë e gazetares dhe blogeres Alice Taylor ndaj Policisë së Shtetit- një konflikt gjyqësor që nisi me refuzimin e rinovimit të lejes së saj të qëndrimit në ...

Bëri shkrime kritike ndaj qeverisë, gazetarja britanike fiton betejën ligjore me shtetin shqiptar
Gjykata Administrative e shkallës së parë shfuqizoi sot vendimin e Drejtorisë së Emigracionit, për refuzimin e lejes së qëndrimit të gazetares Alice Taylor. Ky fakt u bë i ditur nga vetë Taylor e cila shkruan në rrjetin ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:03
Gjykata Administrative e shkallës së parë shfuqizoi sot vendimin e Drejtorisë së Emigracionit, për refuzimin e lejes së qëndrimit të gazetares Alice Taylor. Ky fakt u bë i ditur nga vetë Taylor e cila shkruan në rrjetin ...

Gazetarja Alice Taylor fiton betejën 8 mujore me Policinë e Shtetit
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata Administrative e Apelit vendosi të pranojë padinë e gazetares dhe blogeres Alice Taylor ndaj Policisë së Shtetit- ...
Reporter | 09-Oct-2019 19:11
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata Administrative e Apelit vendosi të pranojë padinë e gazetares dhe blogeres Alice Taylor ndaj Policisë së Shtetit- ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved