ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 18:50

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe kultura e këtij vendi

Rita Ora shkëlqen në Moskë: Nëna ime ka studiuar këtu, më pëlqen ushqimi dhe kultura e këtij vendi
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:13
Së fundmi, u përfol në mediat e huaja se këngëtari Liam Payne ka lënë të kuptohet se kimia me të në performancat e fundit, ka qenë arsyeja pse ai u nda nga ish-bashkëshortja e tij, Cheryl Dhe këngëtarja shqiptare me ...

E veshur me fustan elegant, Bebe Rexha bën lëvizje provokuese ndërsa vë në pah trupin
Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:39
Artistja shqiptare me famë internacionale, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Së fundmi, ajo publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi dhe ...

Arta Nitaj merr vëmendje me një tjetër fotografi atraktive nga Dubai
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:09
Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj, është ndër emrat që përflitet më së shumti në showbizzin shqiptar. Këto ditë, bukuroshja nga Peja ka nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, më saktësisht në Dubai. Meqenëse ...

Kylie Jenner dëshironte një fëmijë të dytë me Travis Scott para ndarjes së tyre
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 21:25
Kylie Jenner dhe Travis Scott me sa duket nuk u takuan ‘sy më sy’ para ndarjes së tyre përfundimtare. Një burim tregon për Us Weekly se mogulja e bukurisë “dëshironte të kishte një fëmijë të dytë” dhe reperi “jo”. ...

Loredana Zefi vë në pah linjat trupore, tregon se nuk bën palestër dhe se nuk ka operacione plastike
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 18:45
Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të komentohet për ndarjen nga ...

Selena Gomez publikon foto pa grim, komplimentohet për dukjen nga fansat
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 17:00
Këngëtarja e famshme amerikane, Selena Gomez, vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në industrinë e muzikës në botë. Gomez, e cila u bë personi i katërt më i ndjekur në Instagram me mbi 157 milionë ndjekës pas ...

Victoria Beckham 45 vjeçe: Nuk përpiqem të dukem më e re
Muhamed Arifi i ka shkruar disa fjalë para fillimit të ndeshjes e cila do të mbahet sonte. Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Me këtë rast ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:56
Muhamed Arifi i ka shkruar disa fjalë para fillimit të ndeshjes e cila do të mbahet sonte. Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Me këtë rast ...

Sekretet e bukurisë së Dua Lipës
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:49
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...

Kombëtarja e Shqipërisë niset për në Turqi
Sot për Xherdan Shaqirin është moment i veçantë, pasi ai feston ditëlindjen e 29’të. Sulmuesi kosovar i cili tashmë luan për skuadrën e Liverpoolit, Shaqiri nuk po kalon momentet të mira te ‘The Reds’, shkruan ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:46
Sot për Xherdan Shaqirin është moment i veçantë, pasi ai feston ditëlindjen e 29’të. Sulmuesi kosovar i cili tashmë luan për skuadrën e Liverpoolit, Shaqiri nuk po kalon momentet të mira te ‘The Reds’, shkruan ...

Moment i sikletshëm në “Dance with me”, ja çfarë i ndodhi balerinës
Balerina Alba Hoxha është përballur me një moment të sikletshëm teksa realizonte numrin me Valer Kolnikajn, ish-banorin e ‘Big Brother’ që konkuron në spektaklin “Dance With Me”, shkruan . Nëpërmjet një postimi në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:43
Balerina Alba Hoxha është përballur me një moment të sikletshëm teksa realizonte numrin me Valer Kolnikajn, ish-banorin e ‘Big Brother’ që konkuron në spektaklin “Dance With Me”, shkruan . Nëpërmjet një postimi në ...

Demi Rose me veshje transparente, zbulon pjesët intime
Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Modelja e cila ndiçet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore shumë seksi, shkruan ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:20
Demi Rose e ka vërtetuar edhe një herë se përse është një nga femrat më seksi në botë. Modelja e cila ndiçet nga miliona fansa në rrjetet sociale, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me format trupore shumë seksi, shkruan ...

Fjolla Morina thotë se “don vetura të shtrenjta e jo lule” në këngën e saj të re
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:17
Këngëtarja Fjolla Morina është në përgatitje e sipër të një projekti i ri muzikor. Me gjasë kënga e re do të titullohet “Lulja”, ngase kështu ka bërë të ditur këngëtarja në një video të publikuar në InstaStory, ku ...

Bebe Rexha nxjerr në pah asetet joshëse në fustanin e zi
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. “Më ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 09:13
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. “Më ...

Aktori shqiptar përkrah futbollistët e Kosovës për ndeshjen e sotme
Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan . Me këtë rast djemtë e Kosovës kanë pranuar përkrahje të shumta nga publiku por edhe nga emrat e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:13
Sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë do të zhvillohet ndeshja miqësore në mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan . Me këtë rast djemtë e Kosovës kanë pranuar përkrahje të shumta nga publiku por edhe nga emrat e ...

E veshur me ngjyrat e ylberit, Eliza Hoxha: Jeto një jetë shumëngjyrëshe, ia vlen
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:57
Këngëtarja dhe arkitektja e njohur, Eliza Hoxha, tashmë edhe politikane, është një personazh mjaft i ndjekur nga rrjetet sociale. Në të shumtën e rasteve, ajo i përdor ato për të promovuar punën e saj, për të shprehur ...

Bebe Rexha duket tejet joshëse në fustanin e zi
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:05
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj. Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, ...

Bebe Rexha shfaqet joshëse duke kërcyer me fustanin elegant
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan . E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë ...
Lajminet | 10-Oct-2019 08:39
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan . E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë ...

Kunata e Dua Lipës ka ditëlindjen
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 08:31
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se është i rrallë dhe është realizuar shumë vite më parë, ...

Reperi i njohur shqiptar heq dorë nga muzika (FOTO)
Reperi i njohur shqiptar, ka hequr dorë përfundimisht nga muzika. Bëhet fjalë për Cartanin – artistin me prejardhje nga Tropoja, i cili solli goxha shumë projekte gjatë viteve të fundit. Reperi hyri në Instagram ku edhe ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Reperi i njohur shqiptar, ka hequr dorë përfundimisht nga muzika. Bëhet fjalë për Cartanin – artistin me prejardhje nga Tropoja, i cili solli goxha shumë projekte gjatë viteve të fundit. Reperi hyri në Instagram ku edhe ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:25
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved