ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 22:22

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:21
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...
Lexo | 10-Oct-2019 20:47
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...

Boçi tregon mashtrimet e nënkryetarit të Tiranës Mazniku për Kopshtin Botanik
Ish deputeti i PD-së, Luçiano Boçi akuzon nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës se ka mashtruar në lidhje me projektin e Kopshtit Botanik. Në Facebook, ai tregoi për 5 mashtrimet e kryera nga zyrtari i bashkisë, i cili ...
Politiko | 10-Oct-2019 20:35
Ish deputeti i PD-së, Luçiano Boçi akuzon nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës se ka mashtruar në lidhje me projektin e Kopshtit Botanik. Në Facebook, ai tregoi për 5 mashtrimet e kryera nga zyrtari i bashkisë, i cili ...

5 mashtrimet e Maznikut për Kopshtin Botanik
Nënkryetari Bashkisë Mazniku mashtroi dje në emisionin Real Story për grabitjen e Kopshtit Botanik nga Qeveria e Bashkia Tiranë dhe iu shmang pyetjeve të bëra nga paneli. Mashtroi kur u përpoq të argumentonte se Kopshti ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:24
Nënkryetari Bashkisë Mazniku mashtroi dje në emisionin Real Story për grabitjen e Kopshtit Botanik nga Qeveria e Bashkia Tiranë dhe iu shmang pyetjeve të bëra nga paneli. Mashtroi kur u përpoq të argumentonte se Kopshti ...

“Te kopshti botanik asnjë ndërtim”/ Mazniku: Ja pse hapësira duhet t’i kalojë në pronësi bashkisë së Tiranës
Në kopshtin botanik nuk do të ketë asnjë ndërtim. Këtë e thote nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku teksa tregon edhe vendimin e Këshillit të Ministrave, ku theksohet se bashkisë i ndalohet të ndryshojë ...
Top Channel | 10-Oct-2019 15:27
Në kopshtin botanik nuk do të ketë asnjë ndërtim. Këtë e thote nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku teksa tregon edhe vendimin e Këshillit të Ministrave, ku theksohet se bashkisë i ndalohet të ndryshojë ...

Transformimi dhe përplasjet për “Botanikun”, Mazniku: Pse nuk kemi prezantuar ende asnjë projekt
TIRANË Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku foli për përplasjen e qeverisë dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës në lidhje me pronësinë e Kopshtit Botanik. Në një lidhje direkte me emisionin ”Real Story” ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:03
TIRANË Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku foli për përplasjen e qeverisë dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës në lidhje me pronësinë e Kopshtit Botanik. Në një lidhje direkte me emisionin ”Real Story” ...

“Botaniku është kthyer në vend ku rojet marrin 5 mijë lekë për foto çifti”, Mazniku: Duam ta bëjmë si Parku te Liqeni
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” foli për projektin e Bashkisë së Tiranës për Kopshtin Botanik. Mazniku deklaroi se Kopshti Botanik sot është një vend i ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 21:36
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” foli për projektin e Bashkisë së Tiranës për Kopshtin Botanik. Mazniku deklaroi se Kopshti Botanik sot është një vend i ...

“5 mijë lekë një foto çifti”, Mazniku hedh poshtë zërat se do ngrihet kullë te Kopshti Botanik
Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses edhe qytetarët. “Një pjesë e madhe e territorit të parkut nuk është i mbajtur, ...
Politiko | 09-Oct-2019 22:23
Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses edhe qytetarët. “Një pjesë e madhe e territorit të parkut nuk është i mbajtur, ...

Debati mbi Kopshtin Botanik, Mazniku justifikon mosekzistencën e projektit
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku thotë se Bashkia ende nuk ka një projekt për Kopshtin Botanik pasi ata kanë në plan që ta bëjnë së bashku me pedagogët dhe profesorët e Fakultetit të Natyrës, ë cilët sot ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:23
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku thotë se Bashkia ende nuk ka një projekt për Kopshtin Botanik pasi ata kanë në plan që ta bëjnë së bashku me pedagogët dhe profesorët e Fakultetit të Natyrës, ë cilët sot ...

Protesta për Kopshtin Botanik, Veliaj: Gjysmën e bëri PD asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Në një kohë kur Universiteti i Tiranës shprehet kundër VKM-së së qeverisë për të kaluar Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Veliaj deklaroi sot se Kopshti ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:16
Në një kohë kur Universiteti i Tiranës shprehet kundër VKM-së së qeverisë për të kaluar Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Veliaj deklaroi sot se Kopshti ...

Veliaj: Kopshti Botanik është kthyer në landfill plehrash, Luli dhe Monika e zaptuan
Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Kështu u shpreh kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, duke theksuar se ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 13:21
Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Kështu u shpreh kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, duke theksuar se ...

Kopshti Botanik, Veliaj: Gjysmën e kopshtit PD e bëri asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do i hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme ...
Top Channel | 09-Oct-2019 12:15
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do i hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme ...

Universiteti proteston VKM, Mazniku: Kopshti Botanik të jetë i hapur dhe për vizitorët. Ja plani i bashkisë
Pas kundërshtisë së Universitetit të Tiranës në lidhje me VKM-në e qeverisë për Kopshtin Botanik që i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga nënkryetari i këtij institucioni Arbian Mazniku. Në një ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:09
Pas kundërshtisë së Universitetit të Tiranës në lidhje me VKM-në e qeverisë për Kopshtin Botanik që i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga nënkryetari i këtij institucioni Arbian Mazniku. Në një ...

Veliaj: “Kopshti Botanik u kthye në landfill plehrash, Luli dhe Monika e zaptuan”
Erion Veliaj deklaroi gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, se Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Duke iu referuar debatit të fundit për këtë truall, ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:14
Erion Veliaj deklaroi gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, se Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Duke iu referuar debatit të fundit për këtë truall, ...

Dekani i FSHN flet për ‘News24’: Do ta mbrojmë në rrugë ligjore Kopshtin Botanik!
Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Spiro Dushku, ka folur në një lidhje telefonike për “News24” lidhur me situatën e krijuar te Gjykata Administrative e Tiranës, ku studentët dhe pedagogët janë mbledhur në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:00
Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Spiro Dushku, ka folur në një lidhje telefonike për “News24” lidhur me situatën e krijuar te Gjykata Administrative e Tiranës, ku studentët dhe pedagogët janë mbledhur në ...

“Kopshti Botanik”, Veliaj: Gjysmën e kopshtit PD e bëri asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do I hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme për ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:09
Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do I hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme për ...

Dekani i ‘Shkencave të Natyrës’: Kopshti Botanik është qendër kërkimore, jo kënd rekreativ; bashkia s’ka punë
Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Spiro Drushku ka protestuar, së bashku me pedagogë dhe studentë, kundër vendimin të Gjykatës për të shtyrë seancën për padinë administrative që kanë depozituar kundër ...
Top Channel | 09-Oct-2019 11:53
Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Spiro Drushku ka protestuar, së bashku me pedagogë dhe studentë, kundër vendimin të Gjykatës për të shtyrë seancën për padinë administrative që kanë depozituar kundër ...

Pedagogë dhe studentë në pritje të vendimit të Administratives për Kopshtin Botanik, shtyhet seanca gjyqësore
Pas vendimit të 17 qershorit ku qeveria vendosi që të kalojë Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë Tiranës, (ishte në pronësi të shtetit), stafi pedagogjik dhe studentë të Universitetit të Tiranës kanë shkuar sot para ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 11:47
Pas vendimit të 17 qershorit ku qeveria vendosi që të kalojë Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë Tiranës, (ishte në pronësi të shtetit), stafi pedagogjik dhe studentë të Universitetit të Tiranës kanë shkuar sot para ...

Kopshti Botanik duhet prishur se ka shumë ferra? Veliajt i duhet shfaqja me “pedagogët që duam”
Kryetari i Bashkisë së Tiranës është vënë sërish në rolin e ushtarit të bindur dhe bashkëpunëtorit në marrëzinë e radhës ndaj pronës publike. Protestave për transferimin e Kopshtit Botanik nën administrimin e Bashkisë, ...
Respublica | 09-Oct-2019 20:49
Kryetari i Bashkisë së Tiranës është vënë sërish në rolin e ushtarit të bindur dhe bashkëpunëtorit në marrëzinë e radhës ndaj pronës publike. Protestave për transferimin e Kopshtit Botanik nën administrimin e Bashkisë, ...

Kryemadhi: Të bashkohemi për të mbrojtur Kopështin Botanik nga “idiokracia e Rilindjes”
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë sot nga Kopshti Botanik një mesazh sensibilizues. Kryemadhi ka kërkuar nga qytetarët, studentët dhe pedagogët që të bashkohen për të mbrojtur Kopshtin Botanik nga ajo që e ...
Top Channel | 09-Oct-2019 11:14
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë sot nga Kopshti Botanik një mesazh sensibilizues. Kryemadhi ka kërkuar nga qytetarët, studentët dhe pedagogët që të bashkohen për të mbrojtur Kopshtin Botanik nga ajo që e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved