ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:36

Uta Ibrahimi: Nuk e kisha ndërru shtëpinë tem me krejt karriget e Parlamentit

Uta Ibrahimi: Nuk e kisha ndërru shtëpinë tem me krejt karriget e Parlamentit
Alpinistja e suksesshme kosovare, Uta Ibrahimi njihet për dashurinë e saj ndaj natyrës dhe ambientit në përgjithësi. Ibrahimi së fundi ka publikuar një fotografi në Twitter, nga vendi ku ka qëndruar së fundi. Tutje ajo ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:18
Alpinistja e suksesshme kosovare, Uta Ibrahimi njihet për dashurinë e saj ndaj natyrës dhe ambientit në përgjithësi. Ibrahimi së fundi ka publikuar një fotografi në Twitter, nga vendi ku ka qëndruar së fundi. Tutje ajo ...

Cila është shtëpia që Uta Ibrahimi s’e ndërron me krejt ulëset e Kuvendit?
Alpinistja kosovare, Uta Ibrahimi, është e njohur për dashurinë ndaj natyrës dhe ambientit. Së fundmi në llogarinë e saj në Twitter, ajo ka postuar një fotografi nga vendi ku është duke qëndruar, njofton Klan Kosova. ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 10:10
Alpinistja kosovare, Uta Ibrahimi, është e njohur për dashurinë ndaj natyrës dhe ambientit. Së fundmi në llogarinë e saj në Twitter, ajo ka postuar një fotografi nga vendi ku është duke qëndruar, njofton Klan Kosova. ...

Vajza e Gani Gecit pritet të jetë deputete e Kuvendit
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:28
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...

Vajza e Gani Gecit pritet të jetë deputete e Kuvendit
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit dhe ishte kandidate për deputete nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci përmes një ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:13
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit dhe ishte kandidate për deputete nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci përmes një ...

Vajza e Gani Gecit pritet të jetë deputete e Kuvendit
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit dhe ishte kandidate për deputete nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci përmes një ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:01
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit dhe ishte kandidate për deputete nga Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci përmes një ...

Vajza e Gani Gecit pritet të jetë pjesë e Kuvendit
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:47
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...

Vajza e Gani Gecit pritet të jetë pjesë e Kuvendit
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 08:39
Marigona Geci-Lala e cila është e bija Gani Gecit nga Lidhja Demokratike e Kosovës, pritet të jetë pjesë e Kuvendit të Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur Nebih Geci nëpërmjet një shkrimi në Facebook, i cili i ka ...

Ankohet Gani Geci për votat e vajzës, ja çka thot
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci në këto zgjedhje ka kandiduar për deputete në radhët e po të njejëtës parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai ...
InFokusi | 08-Oct-2019 16:07
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci në këto zgjedhje ka kandiduar për deputete në radhët e po të njejëtës parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai ...

Gani Geci tregon numrin e votave që mori vajza e tij
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci, ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po pretendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai nëpërmjet një postimi në ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 15:57
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci, ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po pretendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai nëpërmjet një postimi në ...

Gani Geci tregon numrin e votave që mori vajza e tij
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
EkonomiaOnline | 08-Oct-2019 15:54
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Gani Geci tregon numrin e votave që mori vajza e tij
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...
Indeks Online | 08-Oct-2019 15:47
Marigona Geci, vajza e ish-deputetit të LDK-së, Gani Geci ishte kandidate për deputete nga kjo parti. Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota. Ai përmes një postimi në Facebook, ka ...

Gani Geci tregon numrin e votave që mori vajza e tij në garën për deputete
Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota, shkruan . Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se mbështet kërkesën e LDK-së për rinumërim dhe se sipas tij pas këtij procesi vajzës ...
Lajminet | 08-Oct-2019 14:56
Babai i saj, Gani Geci po prentendon se vajza e tij ka marrë mbi 15 mijë vota, shkruan . Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se mbështet kërkesën e LDK-së për rinumërim dhe se sipas tij pas këtij procesi vajzës ...

Behgjet Pacolli kujton gazetarin Ibrahim Rexhepi në një vjetorin e vdekjes
Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare. Më poshtë mund ta lexoni ...
Arbresh | 08-Oct-2019 14:22
Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare. Më poshtë mund ta lexoni ...

Behgjet Pacolli kujton gazetarin Ibrahim Rexhepi në një vjetorin e vdekjes
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare, ...
Klan Kosova | 08-Oct-2019 14:19
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare, ...

Behgjet Pacolli kujton gazetarin Ibrahim Rexhepi në një vjetorin e vdekjes
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare, ...
Medial | 08-Oct-2019 14:19
Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kujtuar gazetarin Ibrahim Rexhepi, në një vjetorin e vdekjes së tij. Pacolli ka thënë se Rexhepi do të mbetet figurë e rëndësishme në shoqërinë kosovare, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved