ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:55

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi uron Kosovën U17 pas barazimit me Holandën

Kryetari i FFK-së, Agim Ademi uron Kosovën U17 pas barazimit me Holandën
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi e ka uruar ekipin përfaqësues të Kosovës U-17 pas një barazimi të madh ndaj Holandës. Ekipi U17 i Kosovës ka arritur të dalë i pamposhtur në përballje me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:13
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi e ka uruar ekipin përfaqësues të Kosovës U-17 pas një barazimi të madh ndaj Holandës. Ekipi U17 i Kosovës ka arritur të dalë i pamposhtur në përballje me ...

Kosova U17 merr barazim të madh ndaj Holandës si mysafir
Kosova U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën duke barazuar 1-1. Kjo ndeshje ishte hapëse e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”. Dardanët e rinj kanë treguar ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:02
Kosova U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën duke barazuar 1-1. Kjo ndeshje ishte hapëse e kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”. Dardanët e rinj kanë treguar ...

U17/Kosova barazon në fushën e kampionëve të Europës
Kosova U-17 merr një rezultat befasues në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit të kësaj grupmoshe Estoni 2020. “Dardanët” e vegjël barazuan 1-1 në Holandë me përfaqësuesen e këtij vendi, që është dhe kampionia në ...
SuperSport | 10-Oct-2019 09:35
Kosova U-17 merr një rezultat befasues në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit të kësaj grupmoshe Estoni 2020. “Dardanët” e vegjël barazuan 1-1 në Holandë me përfaqësuesen e këtij vendi, që është dhe kampionia në ...

Dardanët e rinj barazojnë me kampionin e Evropës në hapje të kualifikimeve
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 22:23
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...

22:14 Kosova e ndal Holandën me barazim Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka...
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 22:17
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...

Kosova e ndal Holandën me barazim
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:09
Ekipi kombëtar U17 i Kosovës e ka ndalur me barazim 1:1 Holandën në ndeshjen hapëse të Grupit 17 kualifikues për Kampionatin Evropian 2020. Granit Hana i ardhur nga banka rezervë e shpëtoi Kosovën nga humbja dhe ia ...

Presidenti Ademi uron Kombëtaren U17 për barazimin me Holandën
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar grup moshat e reja për barazimin e arritur sonte në Holandë. Barazimi i Kombëtarës Kosova U 17 për Ademin është “një dëshmi tjetër se jemi në rrugën e mbarë dhe jemi rritur shumë ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 22:02
Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka uruar grup moshat e reja për barazimin e arritur sonte në Holandë. Barazimi i Kombëtarës Kosova U 17 për Ademin është “një dëshmi tjetër se jemi në rrugën e mbarë dhe jemi rritur shumë ...

Dardanët e rinj barazojnë me kampionin e Evropës në hapje të kualifikimeve
Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, që po mbahen pikërisht në vendin e ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 21:50
Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur të dalë e pamposhtur në përballje me kampionin e Evropës, Holandën, në ndeshjen hapëse të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Estonia 2020”, që po mbahen pikërisht në vendin e ...

Skuadra kosovare shkarkon kryetarin e klubit, emëron të riun
Kombëtarja e Kosovës u17 sot kanë luajtur ndaj Holandës u17 në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian EURO U17. Kosova dhe Holanda kanë luajtur baras me rezultatin 1-1, një rezultat ky që është fantastik për ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 21:32
Kombëtarja e Kosovës u17 sot kanë luajtur ndaj Holandës u17 në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian EURO U17. Kosova dhe Holanda kanë luajtur baras me rezultatin 1-1, një rezultat ky që është fantastik për ...

Kosova U 17 barazon me Holandën
Kosova nën kategorinë U 17 ka arritur të barazoi me rezultat 1me 1 ndaj Holandës, në kuadër të ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian. Të parët në epërsi kaluan “Tulipanët”, nëpërmjet Jimenez në minutën 11-të. ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 21:25
Kosova nën kategorinë U 17 ka arritur të barazoi me rezultat 1me 1 ndaj Holandës, në kuadër të ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian. Të parët në epërsi kaluan “Tulipanët”, nëpërmjet Jimenez në minutën 11-të. ...

Kosova ndal “vatrën” e talenteve, Holandën
Kosova U17 ka marrë një pikë të madhe në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Dardanët e rinj barazuan me rezultat 1-1 kundër Holandës U17, njërës nga Kombëtaret më të forta të kësaj gjenerate. Holandezët ...
InFokusi | 09-Oct-2019 21:03
Kosova U17 ka marrë një pikë të madhe në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Dardanët e rinj barazuan me rezultat 1-1 kundër Holandës U17, njërës nga Kombëtaret më të forta të kësaj gjenerate. Holandezët ...

E jashtëzakonshme: Kosova U17 merr një pikë të artë përballë Holandës
Këtë më së miri e dëshmon Kosova U17, që ka arritur të marrë një barazim 1:1 ndaj Holandës në shtëpinë e tyre, në ndeshjen parakualifikuese për Kampionatin Evropian. Kosova që renditen në grupin e 12 në këto ...
Lajminet | 09-Oct-2019 21:03
Këtë më së miri e dëshmon Kosova U17, që ka arritur të marrë një barazim 1:1 ndaj Holandës në shtëpinë e tyre, në ndeshjen parakualifikuese për Kampionatin Evropian. Kosova që renditen në grupin e 12 në këto ...

Kosova ndal “vatrën” e talenteve, Holandën
Kosova U17 ka marrë një pikë të madhe në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Dardanët e rinj barazuan me rezultat 1-1 kundër Holandës U17, njërës nga Kombëtaret më të forta të kësaj gjenerate. Holandezët ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 20:56
Kosova U17 ka marrë një pikë të madhe në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian. Dardanët e rinj barazuan me rezultat 1-1 kundër Holandës U17, njërës nga Kombëtaret më të forta të kësaj gjenerate. Holandezët ...

Holandë – Kosovë, 1 me 0 pas 10 minutash
Ekipi i Kosovës në futboll për moshat nën 17 vjet ka shkuar si mysafir i Holandës ku po zhvillojnë një ndeshje e vlefshme për kampionatin evropian. Mirëpo, në minutën e 11 Holanda ka kaluar në epërsi me golin e Jimenez, ...
InFokusi | 09-Oct-2019 19:25
Ekipi i Kosovës në futboll për moshat nën 17 vjet ka shkuar si mysafir i Holandës ku po zhvillojnë një ndeshje e vlefshme për kampionatin evropian. Mirëpo, në minutën e 11 Holanda ka kaluar në epërsi me golin e Jimenez, ...

Përfaqësuesja U-17 sonte zhvillon takimin kundër Holandës
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja U17, ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 12:15
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja U17, ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...

Referët nga Shqipëria do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Kosovë-Gjibraltar
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...
GazetaBlic | 08-Oct-2019 16:18
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...

Kosova U17 niset për në Holandë
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Përfaqësuesja U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...
Telegrafi | 08-Oct-2019 14:46
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Përfaqësuesja U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...

15:32 Kosova U17 udhëton në Holandë për tri ndeshje të mëdha E renditur në grupin e 12-të për...
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...
Kosova Sot | 08-Oct-2019 15:37
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...

Kosova U17 udhëton në Holandë për tri ndeshje të mëdha
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 15:30
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja e Kosovës U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij Evropiani. Përveç me Holandën në këtë ...

Kosova U17 udhëtoi për në Holandë
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 14:43
E renditur në grupin e 12-të për kualifikimet për Kampionatin evropian, Kombëtarja U17, sot ka udhëtuar drejt Holandës, mikpritësit të ndeshjeve parakualifikuese të këtij evropiani. Përveç me Holandën në këtë rreth ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved