ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/02/2020 23:43

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...
Zeri | 09-Oct-2019 18:45
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...

Twitter keqpërdori të dhënat e përdoruesve, kërkon falje
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 18:38
Rrjeti social Twitter u ka kërkuar falje përdoruesve të tij duke theksuar se informatat e adresave të e-mailit dhe numrave të tyre të telefonit janë shfrytëzuar rastësisht në shërbimet reklamuese. Twitter tha se ...

Skandal / Twitter përdor të dhënat e përdoruesve pë t’i shërbyer reklamave
Twitter ka pranuar se ka përdorur numrat e telefonit dhe adresat e postës elektronike, të dhëna nga përdoruesit, për të dërguar reklamat e targetuara. Gjigandi i mediave sociale shprehet se nuk dinte sa përdorues ishin ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 18:28
Twitter ka pranuar se ka përdorur numrat e telefonit dhe adresat e postës elektronike, të dhëna nga përdoruesit, për të dërguar reklamat e targetuara. Gjigandi i mediave sociale shprehet se nuk dinte sa përdorues ishin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved