ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

FOTOT: Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo

FOTOT: Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobusave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:04
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobusave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...

Aksidentohet Albano Bogdo, aktori fotografohet i ulur në trotuar
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me ...
Telegraf | 09-Oct-2019 20:25
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Teksa ndodheshin pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me ...

FOTO/ Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...
Lapsi | 09-Oct-2019 20:56
Aktori i humorit Albano Bogdo është aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” në kryeqytet, teksa aktori po udhëtonte me një taksi. Pranë ish-parkut të autobuzave, taksia është përplasur me një tjetër mjet ...

Tragjedia e Cërrikut, shkon në dy numri i viktimave
Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit në Cërrik. Aksidenti ndodhi pasi një nga mjetet është përpjekur të evitojë një karrocë dhe është përplasur me një mjet tjetër i cili po vinte me shpejtësi. ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e aksidentit në Cërrik. Aksidenti ndodhi pasi një nga mjetet është përpjekur të evitojë një karrocë dhe është përplasur me një mjet tjetër i cili po vinte me shpejtësi. ...

Aksident i tmerrshëm në Cërrik, një i vdekur dhe dy të plagosur
Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kamuna në njësinë Mollas në Cërrik, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Raportohet se një prej të plagosurve është në gjendje të ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Kamuna në njësinë Mollas në Cërrik, ku si pasojë një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Raportohet se një prej të plagosurve është në gjendje të ...

Aksidentohet aktori Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:48
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

Përfshihet në aksident rrugor aktori i humorit Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:25
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

Aksidentohet aktori i humorit Albano Bogdo
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 19:27
Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori ...

E FUNDIT/ Aksidentohet aktori i njohur shqiptar
Momente fr ike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aks ident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përp lasur me një mjet ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:24
Momente fr ike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aks ident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përp lasur me një mjet ...

Aksi.dentohet aktori Albano Bogdo
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...
Medial | 09-Oct-2019 16:04
Momente frike për aktorin Albano Bogdon. Ai është përfshirë në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet ...

“Njëri ulërinte nga dhimbjet, tjetri…”/ Aksidenti tek Rruga e Kavajës, dy të plagosur rëndë…
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...
Standard | 09-Oct-2019 09:55
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...

Aksident te Rruga e Kavajës, dy të plagosur
Një aksident ka ndodhur sot pasite në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Dy motorrë janë përplasur kokë më kokë dhe drejtuesit e tyre kanë mbetur të plagosur. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa ...
Dritare | 08-Oct-2019 21:18
Një aksident ka ndodhur sot pasite në Tiranë, në rrugën e Kavajës. Dy motorrë janë përplasur kokë më kokë dhe drejtuesit e tyre kanë mbetur të plagosur. Kanë qenë kalimtarët ata që kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa ...

Aksident në kryeqytet, plagosen dy persona
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në rrugën e Kavajës në kryeqytet. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor dhe një ...
ABCNews | 08-Oct-2019 19:02
Një aksident ka ndodhur këtë të martë në rrugën e Kavajës në kryeqytet. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Mësohet se në aksident janë përfshirë një motor dhe një ...

Aksident i rëndë në Tiranë, dalin pamjet
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...
Gazeta Observer | 08-Oct-2019 19:54
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...

Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur rëndë/ Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja…
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...
Telegraf | 08-Oct-2019 18:56
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Siç shihet në imazhet nga aksidenti që publikon Balkanweb, ...

FOTO/ Aksident tek Rruga e Kavajës, 2 të plagosur. Dëshmitari: Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte as merrte
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 18:42
TIRANË Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek “Rruga e Kavajës”. Dy motorë janë përplasur kokë më kokë dhe të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar ka vënë në dispozicion të “BalkanWeb” dhe ...

“Njëri ulërinte nga dhimbja, tjetri as jepte e as merrte!” Aksident i rëndë në Tiranë, dalin pamjet
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...
Gazeta Express | 08-Oct-2019 18:56
Një askident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku dy motorrë janë përplasur kokë më kokë. Si pasojë të dy drejtuesit kanë mbetur të plagosur. Një dëshmitar në vendngjarje ka treguar për ...

VIDEO: Aksident i rëndë në rrugën Tiranë-Durrës, përplasen disa automjete
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)
GazetaTema | 08-Oct-2019 13:29
Një aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet në pamjet e mëposhtme, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar. (TemA)

Aksident i shumëfishtë në autostradë, bllokohet qarkullimi
Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur disa minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Nga informacionet paraprake që vijnë nga terreni, nuk raportohet për të lënduar. Si pasojë e aksidentit është bllokuar qarkullimi, ...
Lapsi | 08-Oct-2019 11:18
Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur disa minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Nga informacionet paraprake që vijnë nga terreni, nuk raportohet për të lënduar. Si pasojë e aksidentit është bllokuar qarkullimi, ...

Dy persona të plagosur, përplasen dy automjete në Korçë-Pogradec
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në fshatin Vlocisht. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa të plagosurit, identiteti i të cilëve ...
Standard | 08-Oct-2019 09:54
Dy persona kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti në aksin Korçë-Pogradec. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në fshatin Vlocisht. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa të plagosurit, identiteti i të cilëve ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved