ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:26

Detaje të reja/ I kalon 10 mln €, kokaina e Durrësit 85% e pastër

Detaje të reja/ I kalon 10 mln €, kokaina e Durrësit 85% e pastër
mapo.alm Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë ...
Mapo | 09-Oct-2019 22:03
mapo.alm Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë ...

Detaje/ Trafiku “kolosal” i kokainës Ekuador-Greqi-Shqipëri, zbardhet skema: Si informoheshin trafikantët shqiptarë me GPS nga Amerika e Jugut
GREQI Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa sipas tyre aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 19:50
GREQI Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa sipas tyre aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe në ...

Policia shqiptare: Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 22:23
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...

Policia nuk lejon klubin e Crvena Zvezdës të hyjë në Kosovë (VIDEO)
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:48
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...

Kokaina në Durrës, policia greke zbulon si ranë në gjurmë të kontenierëve
Autoritetet greke kanë dhënë në një konferencë për shtyp këtë të mërkurë pasdite, detaje të reja për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë. Drogë që u kap në fund të ...
Telegraf | 09-Oct-2019 19:11
Autoritetet greke kanë dhënë në një konferencë për shtyp këtë të mërkurë pasdite, detaje të reja për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë. Drogë që u kap në fund të ...

Detaje të reja/ Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro (VIDEO)
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...
Lapsi | 09-Oct-2019 21:11
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...

Trafiku “kolosal” i kokainës, detaje të reja/ Policia greke zbulon si ranë në gjurmë të kontenierëve
Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa sipas tyre aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe në ...
Standard | 10-Oct-2019 09:57
Policia greke ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka dhënë sot detaje të reja në lidhje me bllokimin e lëndës narkotike në portin e Pireut, ndërsa sipas tyre aktiviteti i trafikantëve ishte i shtrirë edhe në ...

Në portin e Pireut, kapen 700 kg kokainë në kontejnerin e bananeve
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...
Telegraf | 09-Oct-2019 09:15
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...

Kokaina e Durrësit 85% e pastër, vlera i kalon 10 milionë euro, thotë Policia Shqiptare
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...
InFokusi | 09-Oct-2019 23:26
Drejtuesit më të lartë të policisë greke dhe doganave kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për media, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të ...

Telefonata misterioze, si u zbulua kokaina që po vinte në Durrës
mapo.al “Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur. Menjëherë ...
Mapo | 08-Oct-2019 17:32
mapo.al “Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur. Menjëherë ...

Policia greke detaje për kokainën e Durrësit: Si ramë në gjurmë të ngarkesës
Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit. Gjatë një konference për shtyp, ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:35
Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit. Gjatë një konference për shtyp, ...

Nën hetim për 137 kg kokainë, Gentian Malindi ankimon nga arratia masën e sigurisë
Në arrati pasi dyshohet si porositësi i 137 kilogramëve kokainë të kapura në portin e Durrësit Gentan Malinid ankimoi masën e sigurisë “arrest me burg”. Avokati dhe babai i Gentian Malindit, Ilir Malindi i quan akuzat ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:08
Në arrati pasi dyshohet si porositësi i 137 kilogramëve kokainë të kapura në portin e Durrësit Gentan Malinid ankimoi masën e sigurisë “arrest me burg”. Avokati dhe babai i Gentian Malindit, Ilir Malindi i quan akuzat ...

Kapen 700 kilogramë kokainë në Greqi, droga ishte fshehur në kontenier e banane
Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të Durrësit. Sipas ...
AlbInfo | 09-Oct-2019 21:03
Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të Durrësit. Sipas ...

Drogë e pastër 85%! Detaje dhe video sesi u gjetën 700 kg kokainë me destinacion Shqipërinë e Greqinë
Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të Durrësit. Sipas ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:26
Drejtuesit më të lartë të policisë greke kanë dalë këtë të mërkurë në një konferencë për mediat, në lidhje me bllokimin e 700 kilogramëve kokainë që kishte si destinacion portin e Selanikut dhe atë të Durrësit. Sipas ...

Zbardhet skema e trafikut të “pluhurit të bardhë nga Ekuadori në Shqipëri, policia greke nxjerr detaje të reja: Si ramë në gjurmë të ngarkesës
Postuar: 09/10/2019 - 20:19 Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit. Gjatë ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:25
Postuar: 09/10/2019 - 20:19 Autoritetet greke kanë dhënë detaje për zbulimin dhe sekuestrimin e rreth 700 kilogramëve kokainë, mes të cilëve edhe 137 kilogramë që u kapën në fund të Shtatorit në portin e Durrësit. Gjatë ...

“Kështu s’ka bërë as Hitleri”: Babai i Gentian Malindit nxjerr SMS me Ramën dhe shtron 13 pyetje
Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i ka dërguar nga arratia një letër Gjykatës së Apelit të Tiranës. Letra, me plot akuza dhe 12 pyetje ...
ABCNews | 09-Oct-2019 12:00
Gentian Malindi, i shpallur në kërkim nga policia për transportin e 137 kilogramëve kokainë nga Ekuadori në Shqipëri i ka dërguar nga arratia një letër Gjykatës së Apelit të Tiranës. Letra, me plot akuza dhe 12 pyetje ...

Telefonata misterioze, si u zbuluan 47 pakot me kokainë në Durrës
“Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur. Menjëherë pas ...
Lapsi | 08-Oct-2019 18:21
“Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të një kontenieri me banane që vinte nga Ekuadori kishte një sasi të madhe kokaine të fshehur. Menjëherë pas ...

700 kg mall nga Ekuadori drejt Shqiperise/ Media greke zbardh skemen
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 09:15
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...

Operacioni “Kuito” | Greqia bllokoi kartelin e kokainës
Gjithçka nisi nga një telefonatë anonime që mbërriti te Autoritetet Portuale të Selanikut natën e 2 gushtit. “Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të ...
ABCNews | 08-Oct-2019 17:04
Gjithçka nisi nga një telefonatë anonime që mbërriti te Autoritetet Portuale të Selanikut natën e 2 gushtit. “Një person i panjohur telefonoi Byronë e Speciale të antidrogës duke njoftuar se në pjesën frigoriferike të ...

Kapen mbi 700 kg kokainë në portin e Pireut
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 08:46
Kapet një tjetër sasi e madhe kokaine në portin e Pireut. Mediat greke flasin për më shumë se 700 kg kokainë të sekuestruar në një ngarkesë me banane. Sasia e drogës ishte fshehur poshtë bananeve në kontejner. Në vijim ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved