ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 13:17

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja
SHBA Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 07:48
SHBA Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin ...

Grimeri shqiptar Mario, kutjon presionin që i kishin bërë për të mos punuar me Kim Kardashian në fillim të karrierës
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:43
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:17
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin televiziv, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e “Keep ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:26
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin televiziv, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e “Keep ...

“Tërheqje magnetike”, Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë…
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e ...

Grimeri Mario, kujton presionin që i kishin bërë për të mos punuar me Kim Kardashian në fillim të karrierës
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:56
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...

Kanye West : ‘Më thanë se Kim do më shkatërronte karrierën’
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...
Lapsi | 09-Oct-2019 13:24
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Telegraf | 09-Oct-2019 10:16
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:18
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...

Kim Kardashian kujton 1.5 milion armenianët e masakruar
Kim Kardashian së fundi ka udhëtuar për në Armeni, ku përmes rrjeteve sociale po njofton për çdo veprim që bën atje, shkruan . Përmes postimit të fundit, Kim ka shfaqur një memorial që është ngritur në kujtim të ...
Lajminet | 09-Oct-2019 14:47
Kim Kardashian së fundi ka udhëtuar për në Armeni, ku përmes rrjeteve sociale po njofton për çdo veprim që bën atje, shkruan . Përmes postimit të fundit, Kim ka shfaqur një memorial që është ngritur në kujtim të ...

Kim Kardashian thotë se do të donte të darkonte me Greta Thunberg, për të biseduar rreth çështjes së ndryshimeve klimatike
Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha në një intervistë për Reuters, të martën, se ajo do të pëlqentetë ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 10:16
Kim Kardashian zbuloi se një nga mysafirët e saj me të cilën do ta kishte ëndërr një darkë, është aktivistja adoleshente Greta Thunberg. 38-vjeçarja tha në një intervistë për Reuters, të martën, se ajo do të pëlqentetë ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Zeri | 09-Oct-2019 13:17
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 13:02
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 12:40
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kim Kardashian dëshiron të darkojë me Greta Thunberg
Kim Kardashian ka diskutuar për rritjen e fëmijëve të saj në botën e medieve sociale, duke u frymëzuar nga aktivistja mjedisore Greta Thunberg dhe pasionin e saj për reformën kriminale, shkruan DailyMail, transmeton . ...
Lajminet | 09-Oct-2019 10:39
Kim Kardashian ka diskutuar për rritjen e fëmijëve të saj në botën e medieve sociale, duke u frymëzuar nga aktivistja mjedisore Greta Thunberg dhe pasionin e saj për reformën kriminale, shkruan DailyMail, transmeton . ...

“ Qëndroi larg asaj“; përse të gjithë e paralajmëronin në fillim Kanye West të mos lidhej me Kim Kardashian?
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...
Bordo | 09-Oct-2019 09:15
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...

Kardashian kërkon të takohet me aktivisten suedeze, Greta Thunberg
Kim Kardashian përveç angazhimeve të saj profesionale ajo merret edhe me çështjet sociale që kanë rëndësi në botë. Këtë herë, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte ta kishte një darkë me aktivisten suedeze, ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 08:53
Kim Kardashian përveç angazhimeve të saj profesionale ajo merret edhe me çështjet sociale që kanë rëndësi në botë. Këtë herë, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte ta kishte një darkë me aktivisten suedeze, ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze, Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Arbresh | 09-Oct-2019 08:31
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg. Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Campbell: Të jesh beqare nuk do të thotë që je e vetmuar
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 08:06
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 07:56
Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni. “ Ajo është vazjë e re kaq e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved