ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/10/2019 00:24

Statistikat e Challandes dhe trajnerit të Gjibraltarit me kombëtaret e tyre

Statistikat e Challandes dhe trajnerit të Gjibraltarit me kombëtaret e tyre
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 08:58
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...

Giampaolo, trajneri më i dobët i dekadës
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:04
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...

Buzëqesh Pioli, rikthim i rëndësishëm te Milani
Stefano Pioli ka marrë lajme të mira që në ditën e parë te Milani. Qendra e mbrojtjes ka qenë problem te “Djalli” këtë sezon, pasi kanë pësuar shumë gola. Romagnoli është titullar i padiskutueshëm, por Musaachio ka bërë ...
ABCNews | 09-Oct-2019 22:09
Stefano Pioli ka marrë lajme të mira që në ditën e parë te Milani. Qendra e mbrojtjes ka qenë problem te “Djalli” këtë sezon, pasi kanë pësuar shumë gola. Romagnoli është titullar i padiskutueshëm, por Musaachio ka bërë ...

Futbollisti 40 milionësh i Milanit rikthehet nga lëndimi
Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit. Mbrojtësi ishte ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:44
Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit. Mbrojtësi ishte ...

“E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D”
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Albportali | 09-Oct-2019 21:18
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

20:53 “E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D” Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano...
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 20:56
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

“E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D”
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:56
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

Pioli drejton stërvitjen e parë, njihuni me stafin teknik te Milanit
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...
ABCNews | 09-Oct-2019 19:56
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...

A je interist? Kjo është përgjigjja e trajnerit të ri të Milanit
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme, ish-trajneri i Lazios dhe Interit foli me ...
Lexo | 09-Oct-2019 20:12
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme, ish-trajneri i Lazios dhe Interit foli me ...

Milan prezanton Stefano Pioli: Kritikat e tifozëve më motivojnë…
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:30
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...

Pas emërimit të Piolit, Milani merr një super lajm
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...
Zeri | 09-Oct-2019 18:27
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...

Milan shkarkon Giampaolon, ja kush pritet ta zëvendësojë
Zyrtarizimi i Stefano Piolit në krye të Milanit mbetet çështje orësh, por më parë klubi kuqezi duhej të shkarkonte Marco Giampaolon. E bën më në fund nëpërmjet një komunikate të shkurtër për shtyp.
Top Channel | 08-Oct-2019 23:47
Zyrtarizimi i Stefano Piolit në krye të Milanit mbetet çështje orësh, por më parë klubi kuqezi duhej të shkarkonte Marco Giampaolon. E bën më në fund nëpërmjet një komunikate të shkurtër për shtyp.

Gazidis: E shpëtuam Milanin nga falimentimi
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:48
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...

Zyrtare/ Milani del kundër dëshirës së tifozëve, prezanton trajnerin interist
Pak orë pasi Milani largoi nga drejtimi i skuadrës trajnerin Marko Xhampaolo, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i teknikut të ri. Ashtu siç edhe pritej, Stefano Pioli është zyrtarisht trajner i Milanit dhe tekniku i lindur ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:37
Pak orë pasi Milani largoi nga drejtimi i skuadrës trajnerin Marko Xhampaolo, sot ka ardhur edhe zyrtarizimi i teknikut të ri. Ashtu siç edhe pritej, Stefano Pioli është zyrtarisht trajner i Milanit dhe tekniku i lindur ...

Zyrtare, Milani ndërron kurs! Shkarkon Xhampaolon dhe e falënderon për punën e bërë
Pritej që ditën e djeshme, por divorci mes Milanit dhe Marko Xhampaolos ka ardhur vetëm pak çaste më parë, me njoftimin e bërë nga vetë klubi kuqezi, që vendos të shkëpusë marrëdhëniet me trajnerin e parë pas vetëm 7 ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 19:45
Pritej që ditën e djeshme, por divorci mes Milanit dhe Marko Xhampaolos ka ardhur vetëm pak çaste më parë, me njoftimin e bërë nga vetë klubi kuqezi, që vendos të shkëpusë marrëdhëniet me trajnerin e parë pas vetëm 7 ...

ZYRTARE: AC Milan me trajner të ri
Ai e merr Milan në një pozitë delikate, pasi pas 7 javësh kampionat ka 9 pikë dhe renditet në vendin e 13, transmeton Klan Stefano Pioli është zgjedhur trajneri i ri i Milan, duke zëvendësuar Marco Giampaolo të ...
Portalb | 09-Oct-2019 18:24
Ai e merr Milan në një pozitë delikate, pasi pas 7 javësh kampionat ka 9 pikë dhe renditet në vendin e 13, transmeton Klan Stefano Pioli është zgjedhur trajneri i ri i Milan, duke zëvendësuar Marco Giampaolo të ...

Mungon vetëm zyrtarizimi, Giampaolo pret shkarkimin, Milan gjen zëvendësuesin
Stefano Pioli është shumë pranë emërimit si trajneri i ri i Mianit. Sot në mëngjes është parashikuar një takim ku Zvominir Boban dhe Paolo Maldini do ti paraqesin formalisht projektin kuqezi ish trajnerit të ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 10:53
Stefano Pioli është shumë pranë emërimit si trajneri i ri i Mianit. Sot në mëngjes është parashikuar një takim ku Zvominir Boban dhe Paolo Maldini do ti paraqesin formalisht projektin kuqezi ish trajnerit të ...

Gazidis: E shpëtuam Milanin nga falimentimi
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 18:01
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...

ZYRTARE: E prezantuan si strateg dhe gjeni, Milani shkarkon trajnerin me dy fjali!
Milani ka shkarkuar zyrtarisht Marco Giampaolon pas 111 ditësh dhe pasi ky i fundit arriti të merrte vetëm 3 fitore (Brescia, Verona, Genoa) në 7 javët e para, ku u pësuan edhe katër humbje (Udinese, Torino, Inter, ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 20:23
Milani ka shkarkuar zyrtarisht Marco Giampaolon pas 111 ditësh dhe pasi ky i fundit arriti të merrte vetëm 3 fitore (Brescia, Verona, Genoa) në 7 javët e para, ku u pësuan edhe katër humbje (Udinese, Torino, Inter, ...

Milan zgjedh Piolin, por tifozët shpërthejnë kundër drejtuesve
Milani është pranë zyrtarizimit të Stefano Piolit si trajner i ri. Boban dhe Maldini kanë në program një takim këtë të martë me ish trajnerin e Lazios, Interit dhe Fiorentins për ti shpjeguar projektin kuqezi dhe gjasat ...
GazetaTema | 08-Oct-2019 12:42
Milani është pranë zyrtarizimit të Stefano Piolit si trajner i ri. Boban dhe Maldini kanë në program një takim këtë të martë me ish trajnerin e Lazios, Interit dhe Fiorentins për ti shpjeguar projektin kuqezi dhe gjasat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved