ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 19:10

Skandali me Veneto Banka, pas BSH edhe Konkurrenca lan duart, ja si refuzon të kryejë hetime për batërdinë e italianëve

Skandali me Veneto Banka, pas BSH edhe Konkurrenca lan duart, ja si refuzon të kryejë hetime për batërdinë e italianëve
Postuar: 10/10/2019 - 08:23 Zgjerohet skandali me Veneto Banka. Banka italiane mbylli të gjithë filialet në vendin tonë, por la një mal me probleme pas dhe ata që vuajnë janë klientët e saj. Gazeta ka publikuar me ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 08:24
Postuar: 10/10/2019 - 08:23 Zgjerohet skandali me Veneto Banka. Banka italiane mbylli të gjithë filialet në vendin tonë, por la një mal me probleme pas dhe ata që vuajnë janë klientët e saj. Gazeta ka publikuar me ...

Skandali me “Veneto Banka” fundos Gent Sejkon, ja si BSH kërcënon klientët shqiptarë dhe nuk u jep asnjë zgjidhje
Postuar: 09/10/2019 - 09:08 Skandali me Veneto Banka nxjerr zbuluar Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko. Gazeta prej muajsh e ka theksuar se ai ka mbyllur sytë përballë batërdisë së bankës italiane dhe tani ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 09:15
Postuar: 09/10/2019 - 09:08 Skandali me Veneto Banka nxjerr zbuluar Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko. Gazeta prej muajsh e ka theksuar se ai ka mbyllur sytë përballë batërdisë së bankës italiane dhe tani ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved