ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

VIDEO: Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën

VIDEO: Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:24
Banoret e Unazës se Re janë mbledhur përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës paraditen e sotme, pasi njoftuan se tre prej banorëve të kësaj zone janë arrestuar nga policia. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën ...

Protesta e banorëve te policia, çuni i Fahriut kërcenon Ramën: Do i jap përgjigje pa mëshirë, sot tubim pa afat
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:20
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “ ...

Protesta e banorëve të “Unazës”, Braimllari i LSI-së: Edi Rama dhe Damian Gjiknuri duhet të ishin në burg
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.
Top Channel | 10-Oct-2019 11:17
Në protestën e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, e cila ka nisur e tensionuar është i pranishëm edhe ish-deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari.

Protesta e Unazës së Re, Balliu paralajmëron policët: Do mbani përgjegjësi ligjore, tubimi do vijojë
Nga protesta e banorëve pranë Drejtorisë së Policisë ish deputeti i PD, Klevis Balliu paralajmëroi sot efektivët e policisë se do të mbajnë përgjegjësi ligjore për cdo shoqërim të paligjëshëm. Balliu akuzoi kreun e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:14
Nga protesta e banorëve pranë Drejtorisë së Policisë ish deputeti i PD, Klevis Balliu paralajmëroi sot efektivët e policisë se do të mbajnë përgjegjësi ligjore për cdo shoqërim të paligjëshëm. Balliu akuzoi kreun e ...

PD rifillon përplasjen përmes banorëve të “Unazës’, çuni i Fariut sërish “star”: Ku është Amerika
Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis Balliu e ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:14
Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis Balliu e ...

Video/ Tension te Drejtoria e Policisë së Tiranës, banorët e “Unazës” tentojnë të thyejnë derën
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së Policisë, por është ndaluar nga ...
Top Channel | 10-Oct-2019 11:07
Ka nisur me tension protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Një prej banorëve ka tentuar të thyejë derën kryesore të godinës së Policisë, por është ndaluar nga ...

Situata e rënduar te Drejtoria e Policisë, Balliu del me deklaratë të fortë dhe zbulon çfarë pritet të vendosin banorët e ‘Astirit’: U them efektivëve hapni sytë!
Postuar: 10/10/2019 - 11:23 Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu i pranishëm në protestën e sotme u shpreh se marshimi i banorëve të Astirit do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal dhe shtoi ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 11:27
Postuar: 10/10/2019 - 11:23 Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu i pranishëm në protestën e sotme u shpreh se marshimi i banorëve të Astirit do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal dhe shtoi ...

Protesta e banorëve te policia, çuni i Fahriut kërc enon Ramën: Do i jap përgjigje pa mëshirë…
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “Janë ...
Lexo | 10-Oct-2019 11:24
Klevis Balliu u shpreh se protesta pasditen e sotme do të vijojë pavarësisht hyrjes në fuqi të ndryshimeve të Kodit Penal. Balliu akuzoi kryeministrin Rama për arrestimet dhe tha se do i japë përgjigje pa mëshirë. “Janë ...

Shoqërimet te Unaza e Re, Braimllari: Rama e banda kriminale në pushtet bëjnë këto lëvizje për të trembur banorët
Nga drejtoria e policisë, ku banorë të Unazës janë mbledhur në protestë dhe kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve, ish deputeti i LSI, Endrit Braimllari u shpreh se Edi Rama dhe banda kriminale në pushtet bëjnë këto ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:04
Nga drejtoria e policisë, ku banorë të Unazës janë mbledhur në protestë dhe kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve, ish deputeti i LSI, Endrit Braimllari u shpreh se Edi Rama dhe banda kriminale në pushtet bëjnë këto ...

Ish-deputeti i LSI në mbështetje të banorëve të Unazës së Re te Drejtoria e Policisë: Në burg duhet të ishin Rama me Gjiknurin
Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka deklaruar se në burg duhet të ishin kryeministri Edi Rama dhe bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri dhe jo banorët e Unazës ...
Politiko | 10-Oct-2019 11:17
Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari ka deklaruar se në burg duhet të ishin kryeministri Edi Rama dhe bashkëkryetari i Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhore, Damian Gjiknuri dhe jo banorët e Unazës ...

Përplasje në Drejtorinë e Policisë në Tiranë, banorët e Unazës së Re sulmojnë policët për shoqërimet
Është tensionuar situata te Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku kanë mbërritur banorët e Unazës së Re. Banorët janë grumbulluar në protestë para drejtorisë dhe kanë sulmuar policët, të cilët nuk i kanë lejuar të futen ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:17
Është tensionuar situata te Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku kanë mbërritur banorët e Unazës së Re. Banorët janë grumbulluar në protestë para drejtorisë dhe kanë sulmuar policët, të cilët nuk i kanë lejuar të futen ...

Protesta e “Unazës së Re” zhvendoset tek Drejtoria e Policisë së Tiranës
Momente tensioni janë regjistruar të enjten paradite përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, pasi banorë të zonës së “Unazës së Re” kanë protestuar për ndalimin e disa bashkëqytetarëve të tyre. Ata u ...
RTSH | 10-Oct-2019 11:14
Momente tensioni janë regjistruar të enjten paradite përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, pasi banorë të zonës së “Unazës së Re” kanë protestuar për ndalimin e disa bashkëqytetarëve të tyre. Ata u ...

“Duam djemtë tanë” Banorët e Unazës së Re para Drejtorisë së Policisë kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve
TIRANE Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:59
TIRANE Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis ...

Protesta e “Unazës së Re” zhvendoset tek Drejtoria e Policisë së Tiranës
Momente tensioni janë regjistruar të enjten paradite përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, pasi banorë të zonës së “Unazës së Re” kanë protestuar për ndalimin e disa bashkëqytetarëve të tyre. Ata u ...
Medial | 10-Oct-2019 11:14
Momente tensioni janë regjistruar të enjten paradite përpara ambienteve të Drejtorisë së Policisë së Tiranës, pasi banorë të zonës së “Unazës së Re” kanë protestuar për ndalimin e disa bashkëqytetarëve të tyre. Ata u ...

Ndalohen tre protestues të Unazës së Re, banorët protestë te Policia
Tre protestues të Unazës së Re të cilët prej muajsh kanë bllokuar qarkullimin në shenjë proteste kundër zgjerimit të rrugës që prek banesat e tyre, kanë rënë në prangat e policisë. Të shoqëruarit janë Ilir Katiraj, ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 10:55
Tre protestues të Unazës së Re të cilët prej muajsh kanë bllokuar qarkullimin në shenjë proteste kundër zgjerimit të rrugës që prek banesat e tyre, kanë rënë në prangat e policisë. Të shoqëruarit janë Ilir Katiraj, ...

Momente tensioni pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë, protestuesit tentojnë të hapin derën me forcë
Disa banorë të Unazës së Re, pjesëmarrës në protestat e zhvilluara për banesat e tyre, janë shoqëruar në polici. PD njoftoi pak më parë arrestimin e tyre. Për lirimin e tyre janë mbledhur disa protestues të tjerë që ...
Politiko | 10-Oct-2019 11:07
Disa banorë të Unazës së Re, pjesëmarrës në protestat e zhvilluara për banesat e tyre, janë shoqëruar në polici. PD njoftoi pak më parë arrestimin e tyre. Për lirimin e tyre janë mbledhur disa protestues të tjerë që ...

Shoqërimet te Unaza e Re, Braimllari: Rama e banda kriminale në pushtet bëjnë këto lëvizje për të trembur banorët
Nga drejtoria e policisë, ku banorë të Unazës janë mbledhur në protestë dhe kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve, ish deputeti i LSI, Endrit Braimllari u shpreh se Edi Rama dhe banda kriminale në pushtet bëjnë këto ...
Medial | 10-Oct-2019 11:07
Nga drejtoria e policisë, ku banorë të Unazës janë mbledhur në protestë dhe kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve, ish deputeti i LSI, Endrit Braimllari u shpreh se Edi Rama dhe banda kriminale në pushtet bëjnë këto ...

“Duam djemtë tanë” Banorët e Unazës së Re para Drejtorisë së Policisë kërkojnë lirimin e të shoqëruarëve
TIRANE Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis ...
Medial | 10-Oct-2019 11:04
TIRANE Banorë të Unazës së Re janë mbledhur para drejtorisë së Policisë në Tiranë. Ata kërkojnë lirimin e personave të arrestuar mëngjesin e sotëm. Në mbështetje të banorëve, ndodhen ish deputetët e opozitës, Klevis ...

Shoqerimet e Unazes se Re, banoret marshojnë tek drejtoria e policisë
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Ndërkohë banorët ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 10:39
Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Ndërkohë banorët ...

Protesta te “Unaza e Re”/ Policia ndalon tre persona, në kërkim 4 të tjerë për bllokimin e qarkullimit
Policia e Shtetit ka ndaluar dy protestues të Unazë së Re të cilët prej muajsh kanë bllokuar qarkullimin në shenjë proteste kundër zgjerimit të rrugës që prek banesat e tyre. Të shoqëruarit janë Ilir Katiraj dhe Gramoz ...
Lexo | 10-Oct-2019 09:36
Policia e Shtetit ka ndaluar dy protestues të Unazë së Re të cilët prej muajsh kanë bllokuar qarkullimin në shenjë proteste kundër zgjerimit të rrugës që prek banesat e tyre. Të shoqëruarit janë Ilir Katiraj dhe Gramoz ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved