ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

Qëndrimi i Francës rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së dhe Maqedonisë mbetet i njëjtë

Qëndrimi i Francës rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së dhe Maqedonisë mbetet i njëjtë
Takimi i djeshëm i ambasadave të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian nuk ndihmoi që Franca të ndryshojë mendim rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. “Nuk presim të kemi ndryshim ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:20
Takimi i djeshëm i ambasadave të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian nuk ndihmoi që Franca të ndryshojë mendim rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. “Nuk presim të kemi ndryshim ...

Qëndrimi i Francës rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së dhe Maqedonisë mbetet i njëjtë
Takimi i djeshëm i ambasadave të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian nuk ndihmoi që Franca të ndryshojë mendim rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. “Nuk presim të kemi ndryshim ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:13
Takimi i djeshëm i ambasadave të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian nuk ndihmoi që Franca të ndryshojë mendim rreth nisjes së bisedimeve mes BE-së me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë. “Nuk presim të kemi ndryshim ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved