ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:33

Programet e mirëqenies sociale, nuk janë aq ‘mirëqenës’ sa duken

Programet e mirëqenies sociale, nuk janë aq ‘mirëqenës’ sa duken
Teksa zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të vitit 2020 afrohen, kandidatët progresivë vazhdojnë të propozojnë programe të mirëqenies sociale të përqendruara në zgjerimin e ndërhyrjes qeveritare ...
Gazeta Ekonomia | 10-Oct-2019 10:04
Teksa zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës të vitit 2020 afrohen, kandidatët progresivë vazhdojnë të propozojnë programe të mirëqenies sociale të përqendruara në zgjerimin e ndërhyrjes qeveritare ...

Kaq shumë i ngjanë nënës, Vlora Çitaku publikon foto të rrallë të prindërve
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë. Ajo përkundër jetës politike, është ...
Zeri | 10-Oct-2019 08:51
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë. Ajo përkundër jetës politike, është ...

Kaq shumë i ngjanë nënës, Vlora Çitaku publikon foto të rrallë të prindërve
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë. Ajo përkundër jetës politike, është ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 07:41
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë. Ajo përkundër jetës politike, është ...

Vlora Çitaku publikon një foto të rrallë të prindërve
Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 07:18
Vlora Çitaku e ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka publikuar në llogarinë se saj në Instagram një foto të prindërve. Imazhi shihet se ...

Kaq shumë i ngjanë nënës, Vlora Çitaku publikon foto të rrallë të prindërve
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë, shkruan Indeksonline. Ajo përkundër ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 22:46
Politikanja dhe diplomatja e njohur nga Kosova, e cila aktualisht është ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gëzon një simpati të madhe nga njerëzit në Kosovë, shkruan Indeksonline. Ajo përkundër ...

Përmbledhja e fushatës zgjedhore të PDK-së (VIDEO)
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me ekipin e tij rrugëtuan në të gjitha vendet e Kosovës në kërkim të votës. Nga tubimet plot e deri tek mbështetja ndërkombëtare nga Britania e Madhe dhe Shtetet ...
Medial | 08-Oct-2019 18:49
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me ekipin e tij rrugëtuan në të gjitha vendet e Kosovës në kërkim të votës. Nga tubimet plot e deri tek mbështetja ndërkombëtare nga Britania e Madhe dhe Shtetet ...

Përmbledhja e fushatës zgjedhore të PDK-së (VIDEO)
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me ekipin e tij rrugëtuan në të gjitha vendet e Kosovës në kërkim të votës. Nga tubimet plot e deri tek mbështetja ndërkombëtare nga Britania e Madhe dhe Shtetet ...
Klan Kosova | 08-Oct-2019 18:42
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, me ekipin e tij rrugëtuan në të gjitha vendet e Kosovës në kërkim të votës. Nga tubimet plot e deri tek mbështetja ndërkombëtare nga Britania e Madhe dhe Shtetet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved