ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 00:14

Petr Cech vazhdon karrierën në një tjetër sport, nënshkruan me skuadrën e hokejit

Petr Cech vazhdon karrierën në një tjetër sport, nënshkruan me skuadrën e hokejit
37 vjeçari është duke provuar që të lë gjurmët e tij në një tjetër sport, vetëm pak muaj pasi njoftoi pensionimin nga futbolli. Ish anëtari i Chelsea dhe Arsenal, ka nënshkruar me skuadrën e Guildford Phoenix, ku do të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:35
37 vjeçari është duke provuar që të lë gjurmët e tij në një tjetër sport, vetëm pak muaj pasi njoftoi pensionimin nga futbolli. Ish anëtari i Chelsea dhe Arsenal, ka nënshkruar me skuadrën e Guildford Phoenix, ku do të ...

Pas pensionimit nga futbolli – kalon në hokej (VIDEO)
Ish-portieri çek, Petr Cech, ka vendosur që ta provojë fatin në një sport të ri. Vetëm disa muaj pasi u pensionua, ai nuk synon më të kthehet në fushën e futbollit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Kjo për shkak se ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 08:54
Ish-portieri çek, Petr Cech, ka vendosur që ta provojë fatin në një sport të ri. Vetëm disa muaj pasi u pensionua, ai nuk synon më të kthehet në fushën e futbollit, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova. Kjo për shkak se ...

Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull
Legjenda e portës, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokej. Çeku, që ka qenë portier i Chelseat dhe Arsenalit, është fans i madh i këtij sporti, ka nisur të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:57
Legjenda e portës, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokej. Çeku, që ka qenë portier i Chelseat dhe Arsenalit, është fans i madh i këtij sporti, ka nisur të ...

Vendimi i papritur i Peter Cech, la futbollin për hokejin mbi akull
Majin e kaluar, Petr Cech vari dorezat në gozhdë, pas një karriere të gjerë si portier. E nisi karrierën në Çeki te Bisany, për ta vijua te Sparta në Pragës, më pas te Rennes në Francë, për të kapur majën në Angli te ...
SuperSport | 10-Oct-2019 08:14
Majin e kaluar, Petr Cech vari dorezat në gozhdë, pas një karriere të gjerë si portier. E nisi karrierën në Çeki te Bisany, për ta vijua te Sparta në Pragës, më pas te Rennes në Francë, për të kapur majën në Angli te ...

Petr Cech ndryshon sport, nënshkruan me skuadrën profesionale
Petr Cech ka filluar një aventurë të re mahnitëse sportive pasi nënshkroi për klubin e Hokej në akull, Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Ish-portieri i Chelseas dhe Arsenalit ka lënë fushën e futbollit për ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 23:54
Petr Cech ka filluar një aventurë të re mahnitëse sportive pasi nënshkroi për klubin e Hokej në akull, Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Ish-portieri i Chelseas dhe Arsenalit ka lënë fushën e futbollit për ...

Ish-ylli i Chelseat dhe Arsenalit ndryshon sport në moshën 37-vjeçare
Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Cech doli në pension në fund të ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 23:48
Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit. Cech doli në pension në fund të ...

Petr Cech ndryshon profesion, i hyn këtij sporti
Ish-futbollisti, Petr Cech ka njoftuar se do t’i hyjë sportit të hokejit, duke luajtur për Guildford Phoenix, transmeton zeri.info Ai do ta mbrojë portën e Guildfordit dhe u shpreh shumë i lumtur për këtë gjë. “Jam ...
Zeri | 09-Oct-2019 22:23
Ish-futbollisti, Petr Cech ka njoftuar se do t’i hyjë sportit të hokejit, duke luajtur për Guildford Phoenix, transmeton zeri.info Ai do ta mbrojë portën e Guildfordit dhe u shpreh shumë i lumtur për këtë gjë. “Jam ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved