ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 20:21

Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës!

Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës!
Nga Shaban Murati Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti të presidentit kriminel ndërkombëtar lufte, Sllobodan Millosheviç në tetor 2000, janë përpjekur pa pushim për të ...
Telegraf | 09-Oct-2019 22:02
Nga Shaban Murati Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti të presidentit kriminel ndërkombëtar lufte, Sllobodan Millosheviç në tetor 2000, janë përpjekur pa pushim për të ...

Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës! (me shpjegimin e Vuçiçit, jo timin)
Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës! (me shpjegimin e Vuçiçit, jo timin) Jugosllavia ante portas Nga Shaban MURATI 10.04.2017 Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 08:18
Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës! (me shpjegimin e Vuçiçit, jo timin) Jugosllavia ante portas Nga Shaban MURATI 10.04.2017 Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti ...

Për të shkundur neojugosllavët e Tiranës!
(Me shpjegimin e Vuçiçit, jo timin) Jugosllavia ante portas Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti të presidentit kriminel ndërkombëtar lufte, Sllobodan Millosheviç në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 21:36
(Me shpjegimin e Vuçiçit, jo timin) Jugosllavia ante portas Të gjithë presidentët e Serbisë, pas shembjes së Jugosllavisë dhe largimit nga pushteti të presidentit kriminel ndërkombëtar lufte, Sllobodan Millosheviç në ...

A përfiton Shqipëria nga miratimi i Zonës Ekonomike Rajonale mes vendeve të Ballkanit Perëndimor?
Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë këtë javë për në Novi Sad, për të marrë pjesë në një takim me Aleksandër Vuçiç dhe Zoran Zaev, ku në tryezë është projekti i një hapësire të përbashkët ekonomike në Ballkanin ...
Gazeta Dita | 08-Oct-2019 17:01
Kryeministri Edi Rama do të udhëtojë këtë javë për në Novi Sad, për të marrë pjesë në një takim me Aleksandër Vuçiç dhe Zoran Zaev, ku në tryezë është projekti i një hapësire të përbashkët ekonomike në Ballkanin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved