ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:16

Partia Fjala kërkon që të ndalohet organizimi i Paradës së Krenarisë në Kosovë

Partia Fjala kërkon që të ndalohet organizimi i Paradës së Krenarisë në Kosovë
Përmes një komunikate Fjala ka kërkuar që institucionet përgjegjëse t’i ndalojnë promovimet e tilla që në të ardhmen mos të ketë organizime të tilla. Në një komunikatë për media të këtij subjekti politik thuhet se kjo ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:55
Përmes një komunikate Fjala ka kërkuar që institucionet përgjegjëse t’i ndalojnë promovimet e tilla që në të ardhmen mos të ketë organizime të tilla. Në një komunikatë për media të këtij subjekti politik thuhet se kjo ...

Partia FJALA: Parada e komunitetit LGBT është fyerje për popullin dhe shtetin tonë
Partia FJALA në një konferencë për media kanë shprehur qëndrimin e tyre lidhur me paradën e “krenarisë” që do të mbahet sot në Prishtinë. Në këtë konferencë u tha se kjo paradë e organizuar nga komuniteti LGBT......
Zeri | 10-Oct-2019 10:55
Partia FJALA në një konferencë për media kanë shprehur qëndrimin e tyre lidhur me paradën e “krenarisë” që do të mbahet sot në Prishtinë. Në këtë konferencë u tha se kjo paradë e organizuar nga komuniteti LGBT......

Partia FJALA: Parada e komunitetit LGBT është fyerje për popullin dhe shtetin tonë
Partia FJALA në një konferencë për media kanë shprehur qëndrimin e tyre lidhur me paradën e “krenarisë” që do të mbahet sot në Prishtinë. Në këtë konferencë u tha se kjo paradë e organizuar nga komuniteti LGBT nuk ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 10:42
Partia FJALA në një konferencë për media kanë shprehur qëndrimin e tyre lidhur me paradën e “krenarisë” që do të mbahet sot në Prishtinë. Në këtë konferencë u tha se kjo paradë e organizuar nga komuniteti LGBT nuk ...

Partia e Gëzim Kelmendit: LGBTI rrezikon popullin tonë
Përmes një komunikate për media, partia e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi ka kundërshtuar mbajtjen e paradës së krenarisë, raporton Gazeta Express. Nga kjo parti kanë thënë se kjo paradë nuk paraqet elemente të krenarisë, ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:52
Përmes një komunikate për media, partia e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi ka kundërshtuar mbajtjen e paradës së krenarisë, raporton Gazeta Express. Nga kjo parti kanë thënë se kjo paradë nuk paraqet elemente të krenarisë, ...

Partia Fjala: Jemi kundër paradës së LGBT sikur çdo parti konservatore e botës, nuk paraqet elemente të krenarisë
Partia Fjala ka mbajtur një konferencë për media para Teatrit Kombëtar në Prishtinë. Arsye e kësaj është Parada e Krenarisë, e cila do të mbahet po këtë ditë në kryeqytet. Këtu, anëtarë të kryesisë së kësaj partie, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:52
Partia Fjala ka mbajtur një konferencë për media para Teatrit Kombëtar në Prishtinë. Arsye e kësaj është Parada e Krenarisë, e cila do të mbahet po këtë ditë në kryeqytet. Këtu, anëtarë të kryesisë së kësaj partie, ...

Partia e Gëzim Kelmendit: LGBTI rrezikon popullin tonë
Përmes një komunikate për media, partia e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi ka kundërshtuar mbajtjen e paradës së krenarisë, raporton Gazeta Express. Nga kjo parti kanë thënë se kjo paradë nuk paraqet elemente të krenarisë, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:42
Përmes një komunikate për media, partia e udhëhequr nga Gëzim Kelmendi ka kundërshtuar mbajtjen e paradës së krenarisë, raporton Gazeta Express. Nga kjo parti kanë thënë se kjo paradë nuk paraqet elemente të krenarisë, ...

Partia Fjala kërkon që të ndalohet organizimi i Paradës së Krenarisë në Kosovë
Partia Fjala ka reaguar ndaj paradës së krenarisë që do të mbahet sot në Prishtinë nga komuniteti LGBTI, duke e quajtur të turpshëm një organizim të tillë. Përmes një komunikate Fjala ka kërkuar që institucionet ...
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:42
Partia Fjala ka reaguar ndaj paradës së krenarisë që do të mbahet sot në Prishtinë nga komuniteti LGBTI, duke e quajtur të turpshëm një organizim të tillë. Përmes një komunikate Fjala ka kërkuar që institucionet ...

Partia Fjala: Jemi kundër paradës së LGBT sikur çdo parti konservatore e botës
Partia Fjala ka deklaruar se është kundër paradës së komunitetit LGBT që do të mbahet sot në Prishtinë. Ata thanë se si të gjitha partitë konservatore në botë kundërshtojnë martesat e gjinisë së njëjtë, njofton Klan ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 10:32
Partia Fjala ka deklaruar se është kundër paradës së komunitetit LGBT që do të mbahet sot në Prishtinë. Ata thanë se si të gjitha partitë konservatore në botë kundërshtojnë martesat e gjinisë së njëjtë, njofton Klan ...

Sheshi i mbushur me policë para fillimit të “Paradës së Krenarisë”
Të ënjten për herën e tretë në Kosovë oraganizohet “Parada e Krenarisë” Motoja e paradës kësaj here është “Për kon t’rreh zemra”, shkruan gazeta inFokus. Parada fillon nga ora 11:00 e siq duket Policia e Kosovës vetëm ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:10
Të ënjten për herën e tretë në Kosovë oraganizohet “Parada e Krenarisë” Motoja e paradës kësaj here është “Për kon t’rreh zemra”, shkruan gazeta inFokus. Parada fillon nga ora 11:00 e siq duket Policia e Kosovës vetëm ...

Partia Fjala parakalimin e komunitetit LGBTI e quajnë “Paradë e Turpit”
Partia Fjala ka kundërshtuar mbajtën e “Javës së Krenarisë në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Anëtari i Kryesisë së partisë Fjala, Bedri Bytyçi, tha se institucionet e Kosovës do të duhej që ta parandalonin mbajtjen ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 10:04
Partia Fjala ka kundërshtuar mbajtën e “Javës së Krenarisë në Kosovë”, raporton Ekonomia Online. Anëtari i Kryesisë së partisë Fjala, Bedri Bytyçi, tha se institucionet e Kosovës do të duhej që ta parandalonin mbajtjen ...

Partia Fjala i quan të sëmurë dhe kërkon trajtim për komunitetin LGBTI
Partia Fjala ka mbajtur konferencë para Tetarit Kombëtar në Prishtinë, ku kanë shprehur qëndrimet e tyre kundër “Paradës së Krenarisë” e cila do të mbahet gjatë ditës së sotme në Prishtinë. Anëtari i kryesisë së Partisë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:56
Partia Fjala ka mbajtur konferencë para Tetarit Kombëtar në Prishtinë, ku kanë shprehur qëndrimet e tyre kundër “Paradës së Krenarisë” e cila do të mbahet gjatë ditës së sotme në Prishtinë. Anëtari i kryesisë së Partisë ...

Partia Fjala e “Gëzim Kelmendit del në shesh para Paradës e Krenarisë
Partia “Fjala” e Gëzim Kelmendit ka thirrur një konferencë për media kundër një organizimi që do të mbahet rreth 3 orë më vonë. Konferenca e Gëzim Kelmendit është thënë që do të jetë kundër “Paradës së Krenarisë”, e ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:01
Partia “Fjala” e Gëzim Kelmendit ka thirrur një konferencë për media kundër një organizimi që do të mbahet rreth 3 orë më vonë. Konferenca e Gëzim Kelmendit është thënë që do të jetë kundër “Paradës së Krenarisë”, e ...

Partia Fjala thërret konferencë kundër “Paradës së Krenarisë”
Partia Fjala përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot do të mbajë konferencë për media kundër “Paradës së Krenarisë” që do të mbahet sot. Kjo parti që njihet për qasjen e saj konservatore vazhdimisht ka......
Zeri | 10-Oct-2019 08:31
Partia Fjala përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot do të mbajë konferencë për media kundër “Paradës së Krenarisë” që do të mbahet sot. Kjo parti që njihet për qasjen e saj konservatore vazhdimisht ka......

Sot organizohet “Parada e Krenarisë” në Prishtinë
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:11
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...

Partia Fjala thërret konferencë kundër “Paradës së Krenarisë”
Partia Fjala përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot do të mbajë konferencë për media kundër “Paradës së Krenarisë” që do të mbahet sot, shkruan Gazeta Express. Kjo parti që njihet për qasjen e saj ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 08:07
Partia Fjala përmes një komunikate për media ka njoftuar se sot do të mbajë konferencë për media kundër “Paradës së Krenarisë” që do të mbahet sot, shkruan Gazeta Express. Kjo parti që njihet për qasjen e saj ...

Sot organizohet “Parada e Krenarisë” në Prishtinë
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...
Lajminet | 10-Oct-2019 08:01
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...

Sot organizohet “Parada e Krenarisë” në Prishtinë
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 07:54
Për të tretën herë, në Kosovë sot do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet sot duke filluar në ora 11:30 nga sheshi “Skënderbeu” ...

Universiteti i Mitrovicës organizon konferencën Ndërkombëtare të Gjeoshkencës
Universiteti i Mitrovicës “Isa Boletini” sot organizon konferencën Ndërkombëtare të Gjeoshkencës”. Në këtë konferencë pritet të marrin pjesë studiues dhe shkencëtarë nga shumë vende evropiane dhe nga rajoni, shkruan . ...
Arbresh | 10-Oct-2019 06:41
Universiteti i Mitrovicës “Isa Boletini” sot organizon konferencën Ndërkombëtare të Gjeoshkencës”. Në këtë konferencë pritet të marrin pjesë studiues dhe shkencëtarë nga shumë vende evropiane dhe nga rajoni, shkruan . ...

Nesër Parada e Krenarisë në Prishtinë
Për të tretën herë, në Kosovë do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet nesër (10 tetor) duke filluar në ora 11:30 nga sheshi ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 19:07
Për të tretën herë, në Kosovë do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet nesër (10 tetor) duke filluar në ora 11:30 nga sheshi ...

Nesër Parada e Krenarisë në Prishtinë
Për të tretën herë, në Kosovë do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet nesër (10 tetor) duke filluar në ora 11:30 nga sheshi ...
InFokusi | 09-Oct-2019 18:42
Për të tretën herë, në Kosovë do të organizohet “Parada e Krenarisë”. Kësaj radhe, kjo do të jetë me moton “Për kon t’rreh zemra”, ndërsa marshi i ecjes mbahet nesër (10 tetor) duke filluar në ora 11:30 nga sheshi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved