ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:06

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:52
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...

Një i vdekur dhe tre të lënduar në aksidentin në Gllarevë
Mbrëmë në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, ku si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë në vend të ngjarjes, dhe tre të tjerë janë lënduar, shkruan ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:38
Mbrëmë në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, ku si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë në vend të ngjarjes, dhe tre të tjerë janë lënduar, shkruan ...

Edhe një aksident me fatalitet, humb jetën një person e lëndohen tre të tjerë
Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Gllarevë ka ndodhur një aksident me fatalitet. “Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:32
Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Gllarevë ka ndodhur një aksident me fatalitet. “Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i ...

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:29
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...

Vdes një person në aksident trafiku në Gllarevë
Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku në Gllarevë. Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në ora 22:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë,......
Zeri | 10-Oct-2019 10:25
Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë lënduar në një aksident trafiku në Gllarevë. Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në ora 22:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë,......

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:25
Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi 27 vjeçar, pasi një autobus urban u përplas me veturën e tij. Ky aksident ndodhi në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë. Lajmi.net ka siguruar ...

Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes me autobus në Prishtinë
Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është Ruzhi Muhamedi. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, vetura e tipit “Golf ” dhe një autobus i tipit Mercedes. Sipas ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:25
Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është Ruzhi Muhamedi. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, vetura e tipit “Golf ” dhe një autobus i tipit Mercedes. Sipas ...

Alarmante: Vetëm gjatë këtij viti 25 persona humbën jetën në aksidente trafiku
Policia e Kosovës njofton se gjatë nëntë muajve të këtij viti, në Rajonin e Prishtinës kanë ndodhur 4,826 aksidente trafiku. Sipas raportit policor, nga 4,826 aksidente, 24 prej tyre kanë qenë me pasoja fatale, ku kanë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:25
Policia e Kosovës njofton se gjatë nëntë muajve të këtij viti, në Rajonin e Prishtinës kanë ndodhur 4,826 aksidente trafiku. Sipas raportit policor, nga 4,826 aksidente, 24 prej tyre kanë qenë me pasoja fatale, ku kanë ...

Pamje të frikshme nga aksidenti i djeshëm mes “Golf 2” dhe autobusit urban
Janë publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se vetura është shkatërruar e tëra andaj edhe ishte shkak që 27 vjeçari të mos mbijetonte. Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi ...
Zeri | 10-Oct-2019 10:25
Janë publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihet se vetura është shkatërruar e tëra andaj edhe ishte shkak që 27 vjeçari të mos mbijetonte. Dje rreth orës 15:00, në mënyrë tragjike ka humbur jetën Ruzhi Muhamedi ...

Vdes një person në aksident trafiku në Gllarevë
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në ora 22:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në fshatin Gllarevë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Sipas Policisë, në këtë aksident ...
Lajminet | 10-Oct-2019 10:25
Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në ora 22:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, përkatësisht në fshatin Gllarevë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Sipas Policisë, në këtë aksident ...

Humb jetën një person dhe lëndohen tre të tjerë në aksident komunikacioni
Mbrëmë rreth orës 22:30 në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i drejtuar nga i ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:18
Mbrëmë rreth orës 22:30 në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet. Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i drejtuar nga i ...

Aksident trafiku në Gllarevë – një i vdekur
Të mërkurën rreth orës 22:30 në rrugën Prishtinë-Pejë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore. Në këtë aksident ishin të përfshira një ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 10:18
Të mërkurën rreth orës 22:30 në rrugën Prishtinë-Pejë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasojë ka humbur jetën një person dhe tre të tjerë kanë marrë lëndime trupore. Në këtë aksident ishin të përfshira një ...

27-vjeçari, nga Prishtina, që vdiq në aksidentin rrugor
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkelzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar ngasësi i veturës, i cili nuk ka arritur të ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:18
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkelzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar ngasësi i veturës, i cili nuk ka arritur të ...

Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes me autobus në Prishtinë
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është Ruzhi ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:10
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është Ruzhi ...

Një i vdekur e 3 të lënduar në një aksident, në Gllarevë
Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Gllarevë ka ndodhur një aksident me fatalitet. “Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:10
Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në fshatin Gllarevë ka ndodhur një aksident me fatalitet. “Në këtë aksident ishin të përfshira një automjet i markës Opel me targa vendore i ...

Humb jetën një person dhe lëndohen tre të tjerë në aksident komunikacioni
Mbrëmë në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, ku si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë në vend të ngjarjes, dhe tre të tjerë janë lënduar.
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:10
Mbrëmë në rrugën Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet, ku si pasojë e aksidentit një person ka ndërruar jetë në vend të ngjarjes, dhe tre të tjerë janë lënduar.

Ky është personi që tragjikisht humbi jetën pas përplasjes më autobus në Prishtinë
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është......
Zeri | 10-Oct-2019 10:04
Dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Lajmi.net mëson se 27 vjeçari që humbi jetën tragjikisht në aksident është......

Alarmante: 25 persona humbën jetën në rrugët e Prishtinës gjatë 9 muajve
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në Prishtinë brenda nëntë muajve kanë humbur jetën 25 persona në aksidente trafiku. Vetëm për nëntë muaj, në tërë Prishtinën kanë ndodhur 4 mijë e 826 aksidente trafiku. Sipas ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 10:04
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se vetëm në Prishtinë brenda nëntë muajve kanë humbur jetën 25 persona në aksidente trafiku. Vetëm për nëntë muaj, në tërë Prishtinën kanë ndodhur 4 mijë e 826 aksidente trafiku. Sipas ...

Vdes një 27 vjeçar në aksident trafiku
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkelzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person.
Kosova Press | 10-Oct-2019 09:46
Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkelzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person.

Aksident ndërmjet një veture dhe një autobusi në Prishtinë, vdes një 27-vjeçar
Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:46
Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkëlzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved