ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 04:53

Palmer javën e ardhshme qëndron në Beograd

Palmer javën e ardhshme qëndron në Beograd
Diplomati amerikan, Mathew Palmer do të marrë pjesë në Forumin e nëntë të Sigurisë, i cili do të mbahet në Beograd nga data 16 deri më 18 tetor, njoftoi kjo organizatë joqeveritare. Më 30 gusht, Palmer është emëruar i ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 08:58
Diplomati amerikan, Mathew Palmer do të marrë pjesë në Forumin e nëntë të Sigurisë, i cili do të mbahet në Beograd nga data 16 deri më 18 tetor, njoftoi kjo organizatë joqeveritare. Më 30 gusht, Palmer është emëruar i ...

Palmer javën e ardhshme do të qëndrojë në Beograd
Diplomati amerikan, Matthew Palmer do të marrë pjesë në Forumin e nëntë të Sigurisë, i cili do të mbahet në Beograd nga data 16 deri më 18 tetor, njoftoi kjo organizatë joqeveritare. Më 30 gusht, Palmer është emëruar ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:00
Diplomati amerikan, Matthew Palmer do të marrë pjesë në Forumin e nëntë të Sigurisë, i cili do të mbahet në Beograd nga data 16 deri më 18 tetor, njoftoi kjo organizatë joqeveritare. Më 30 gusht, Palmer është emëruar ...

“Amerikanët e dinin që Kurti dhe Mustafa do t’i fitonin zgjedhjet”
Ministri i Jashtëm serb Ivica Dacic, pranoi dje para gazetarëve se i dëguari special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer i kishte thënë që para dy muajsh se Shtetet e Bashkuara prisnin që Kurti dhe Mustafa do t’i ...
Politiko | 08-Oct-2019 10:32
Ministri i Jashtëm serb Ivica Dacic, pranoi dje para gazetarëve se i dëguari special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer i kishte thënë që para dy muajsh se Shtetet e Bashkuara prisnin që Kurti dhe Mustafa do t’i ...

Shefi i diplomacisë serbe, Daçiç: E dija për Kurtin, Palmer ma tha para dy muajsh!!!
Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiç ka thënë se e dinte se kush pritej t’i fitonte zgjedhjet parlamentare në Kosovë. Ai ka thënë se së fundmi gjatë një bisede me të dërguarin special të Shteteve të Bashkuara të ...
Standard | 08-Oct-2019 09:54
Shefi i diplomacisë serbe, Ivica Daçiç ka thënë se e dinte se kush pritej t’i fitonte zgjedhjet parlamentare në Kosovë. Ai ka thënë se së fundmi gjatë një bisede me të dërguarin special të Shteteve të Bashkuara të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved