ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:35

OBRM-PDUKM: Ekonomia e Maqedonisë po fundoset

OBRM-PDUKM: Ekonomia e Maqedonisë po fundoset
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 11:20
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...

OBRM-PDUKM: Ekonomia e Maqedonisë po fundoset
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:25
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...

OBRM-PDUKM: Ekonomia e Maqedonisë po fundoset
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 10:18
Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se “në situatë kur Banka Botërore jep prognozë për rritjet ekonomike rajonale me rreth 4% dhe më shumë, ekonomia e Maqedonisë ka rritje diku 3%”. “Zoran Zaev nga opozita ...

OBRM-PDUKM: Gjithë kreu i LSDM-së është i përfshirë në rastin ‘Haraçi’
Zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “hetimi në vend të fokusohet në sigurimin e përfshirjes së kokës së oktapodit, Prokuroria Ruskovska gjashtë muaj punon që të shkatërrohen dëshmitë që çojnë te Zaev”. “Që ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:48
Zëdhënësi i OBRM-PDUKM-së, Dimçe Arsovski tha se “hetimi në vend të fokusohet në sigurimin e përfshirjes së kokës së oktapodit, Prokuroria Ruskovska gjashtë muaj punon që të shkatërrohen dëshmitë që çojnë te Zaev”. “Që ...

OBRM-PDUKM: Zaev e ka premtuar edhe të pamundurën vetëm sa të fitojë një votë më shumë
Nëpërmjet një njoftimi të partisë opozitare maqedonase thuhet se “po dalin të gjitha gënjeshtrat e Zoran Zaevit të zgjedhjeve të parakohshme kuvendare të vitit 2012. Zaev ka premtuar të pamundurën vetëm sa të fitojë një ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 10:01
Nëpërmjet një njoftimi të partisë opozitare maqedonase thuhet se “po dalin të gjitha gënjeshtrat e Zoran Zaevit të zgjedhjeve të parakohshme kuvendare të vitit 2012. Zaev ka premtuar të pamundurën vetëm sa të fitojë një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved