ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 22:01

“O derr derri, a je duke vdekur?” Rrëfimi tronditës nga kampi i Tepelenës: Kapteri, shkelm të sëmurit që po jepte shpirt

“O derr derri, a je duke vdekur?” Rrëfimi tronditës nga kampi i Tepelenës: Kapteri, shkelm të sëmurit që po jepte shpirt
Kujto.al sjell historinë e përndjekjes së familjes Kadeli, siç e ka treguar Gjoni në librin “Saga e dhimbjes” të autores Fatbardha Saraçi Mulleti, botim i ISKK. Jetë të humbura, burgje, internime dhe dhimbje që ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 16:45
Kujto.al sjell historinë e përndjekjes së familjes Kadeli, siç e ka treguar Gjoni në librin “Saga e dhimbjes” të autores Fatbardha Saraçi Mulleti, botim i ISKK. Jetë të humbura, burgje, internime dhe dhimbje që ...

Kapteri, të sëmurit: “O derr derri, a je duke vdekur?”
mapo.al Kujto.al sjell historinë e përndjekjes së familjes Kadeli, siç e ka treguar Gjoni në librin “Saga e dhimbjes” të autores Fatbardha Saraçi Mulleti, botim i ISKK. Jetë të humbura, burgje, internime dhe dhimbje që ...
Mapo | 10-Oct-2019 12:08
mapo.al Kujto.al sjell historinë e përndjekjes së familjes Kadeli, siç e ka treguar Gjoni në librin “Saga e dhimbjes” të autores Fatbardha Saraçi Mulleti, botim i ISKK. Jetë të humbura, burgje, internime dhe dhimbje që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved