ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:33

Dafina Zeqiri ndryshon përsëri look dhe i befason të gjithë!

Dafina Zeqiri ndryshon përsëri look dhe i befason të gjithë!
Dafina Zeqiri ndryshe mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Disa javë më parë na befasoi të gjithëve, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Tani vjen përsëri ndryshe, ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 22:10
Dafina Zeqiri ndryshe mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Disa javë më parë na befasoi të gjithëve, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Tani vjen përsëri ndryshe, ...

Nuk do ta njihni sot moderatoren e njohur me pamjen e re (FOTO)
Ajo gjithmonë është shfaqur brune në ekran, por së fundmi Albana Osmani nuk i ka kursyer aspak eksperimentet me ‘look-un’ e saj të ri. Ditën e sotme moderatorja i habiti të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka ndryshuar ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:49
Ajo gjithmonë është shfaqur brune në ekran, por së fundmi Albana Osmani nuk i ka kursyer aspak eksperimentet me ‘look-un’ e saj të ri. Ditën e sotme moderatorja i habiti të gjithë ndjekësit e saj. Ajo ka ndryshuar ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...
Flaka | 09-Oct-2019 23:20
Këngëtarja Dafina Zeqiri, përveç këngëve të shumta, këtë vit ka bërë bujë edhe me ndryshimet e saj drastike në pamje. Së fundmi, ajo publikoi një fotografi në InstaStory, ku tregonte ndryshimin e ri në pamje. Përveç ...

Dafina Zeqiri ndryshon përsëri look dhe i befason të gjithë!
Dafina Zeqiri ndryshe mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Disa javë më parë na befasoi të gjithëve, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Tani vjen përsëri ndryshe, ...
Arbresh | 09-Oct-2019 22:53
Dafina Zeqiri ndryshe mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Disa javë më parë na befasoi të gjithëve, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Tani vjen përsëri ndryshe, ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket (FOTO)
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:04
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...
Zeri | 09-Oct-2019 15:37
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...

Albana Osmani befason me ndryshimin që ka bërë në pamje
Albana Osmani ka bërë ndryshim drastik në pamje. Albana Osmani përmes një postimi në Instagram, u tregoi fansave ndryshimin që ka bërë në pamje. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me flokë të kuqe, por ajo befasoi të gjithë ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 15:20
Albana Osmani ka bërë ndryshim drastik në pamje. Albana Osmani përmes një postimi në Instagram, u tregoi fansave ndryshimin që ka bërë në pamje. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me flokë të kuqe, por ajo befasoi të gjithë ...

Shikoni si duket Albana Osmani me pamjen e re!
Moderatorja e njohur Albana Osmani ka vendosur të bëjë një rifresikim të pamjes së saj. Prej vitesh atë e kemi parë gjithmonë brune. Por tashmë për atë është momenti i ndryshimit të lookut. Albana i ka thënë......
Zeri | 09-Oct-2019 14:17
Moderatorja e njohur Albana Osmani ka vendosur të bëjë një rifresikim të pamjes së saj. Prej vitesh atë e kemi parë gjithmonë brune. Por tashmë për atë është momenti i ndryshimit të lookut. Albana i ka thënë......

Alba Hoxha tregon se si përjetoi momentin e sikletshëm kur u rrëzua gjatë kërcimit
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 14:09
Dafina Zeqiri pa mëdyshje mund të quhet kameleon, pasi shumë shpesh ndryshon pamjen. Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht. Por, ajo nuk e ka ...

Albana Osmani ndryshon pamjen, ja sa seksi duket ajo(Foto)
Moderatorja e njohur Albana Osmani ka vendosur të bëjë një rifresikim të pamjes së saj. Prej vitesh atë e kemi parë gjithmonë brune. Por tashmë për atë është momenti i ndryshimit të lookut. Albana i ka thënë lamtumirë ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 13:44
Moderatorja e njohur Albana Osmani ka vendosur të bëjë një rifresikim të pamjes së saj. Prej vitesh atë e kemi parë gjithmonë brune. Por tashmë për atë është momenti i ndryshimit të lookut. Albana i ka thënë lamtumirë ...

Daffy përsëri ndryshon stilin e flokëve
Ndryshimet dhe eksperimentet me flokë duket se nuk do mungojnë asnjëherë nga Dafina Zeqiri. Këngëtaren shqiptare tanimë e kemi parë me stile të flokëve të llojllojshme dhe siç shihet ajo nuk do ndalet me kaq, shkruan ...
Arbresh | 09-Oct-2019 13:17
Ndryshimet dhe eksperimentet me flokë duket se nuk do mungojnë asnjëherë nga Dafina Zeqiri. Këngëtaren shqiptare tanimë e kemi parë me stile të flokëve të llojllojshme dhe siç shihet ajo nuk do ndalet me kaq, shkruan ...

Dafina Zeqiri transformohet sërish, shikojeni si duket
Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht, shkruan . Por, ajo nuk e ka problem edhe të shfaqet shumë shpesh me paruke dhe duket krejtësisht ndryshe. ...
Lajminet | 09-Oct-2019 12:40
Dafina Zeqiri muaj më parë befasoi të gjithë, kur u shfaq tullace, pasi kishte prerë flokët pothuajse tërësisht, shkruan . Por, ajo nuk e ka problem edhe të shfaqet shumë shpesh me paruke dhe duket krejtësisht ndryshe. ...

Albana Osmani i tha ‘mirupafshim’ flokëve brunë, si ju duket me pamjen e re?
Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e vjeshtës, si të gjitha vajzat VIP të showbiz-it edhe Albana ndryshoi look. Tashmë ajo është një ...
Lexo | 09-Oct-2019 12:24
Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune! Me ardhjen e vjeshtës, si të gjitha vajzat VIP të showbiz-it edhe Albana ndryshoi look. Tashmë ajo është një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved