ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/10/2019 00:24

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:41
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Neymar, 100 ndeshje me Seleçaon: Jam i lumtur edhe në Paris
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...
SuperSport | 10-Oct-2019 09:56
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...

Sport Neymar: Do ta mbroj PSG-në, jam i lumtur këtu
Neymar tentoi t’i japë fund spekulimeve disamujore duke insistuar se ai është i lumtur dhe rehat në Paris Saint-Germain, për të cilët ka premtuar se do të japë gjithçka në fushën e lojës. Sulmuesi brazilian e bëri të ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 08:58
Neymar tentoi t’i japë fund spekulimeve disamujore duke insistuar se ai është i lumtur dhe rehat në Paris Saint-Germain, për të cilët ka premtuar se do të japë gjithçka në fushën e lojës. Sulmuesi brazilian e bëri të ...

Neymar: Do ta mbroj PSG-në, jam i lumtur këtu
Neymar tentoi t’i japë fund spekulimeve disamujore duke insistuar se ai është i lumtur dhe rehat në Paris Saint-Germain, për të cilët ka premtuar se do të japë gjithçka në fushën e lojës. Sulmuesi brazilian e bëri të ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 08:47
Neymar tentoi t’i japë fund spekulimeve disamujore duke insistuar se ai është i lumtur dhe rehat në Paris Saint-Germain, për të cilët ka premtuar se do të japë gjithçka në fushën e lojës. Sulmuesi brazilian e bëri të ...

Dembele humbet ‘El Clasicon’
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...
InFokusi | 10-Oct-2019 08:07
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...

Dembele humb derbin e madh spanjoll
Futbollisti i Barcelonës, Ousmane Dembele, humb derbin e madh spanjoll, ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga lëndimi është shkualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:37
Futbollisti i Barcelonës, Ousmane Dembele, humb derbin e madh spanjoll, ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga lëndimi është shkualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i ...

Dembele skualifikohet me 2 ndeshje, humbet El Clasicon
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 16:44
Ousmane Dembele humbet El Clasicon ndaj Realit të Madridit. Sulmuesi francez që ka vetëm pak kohë që është rikthyer nga dëmtimi është skualifikuar me dy ndeshje nga komisioni i Disiplinës në La Liga për kartonin e kuq ...

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Dembele rrezikon “El Clasico”-n, Barcelona ka një plan
Ai karton i kuq i Ousmane Dembele do ti kushtojë shumë Barcelonës. Blaugranat duhet të bëjnë llogaritë pa sulmuesin francez për 2 ndeshjet e ardhshme në kampionat. Sulmuesi anësor u ndëshkua me karton të kuq pasi ...
ABCNews | 09-Oct-2019 15:30
Ai karton i kuq i Ousmane Dembele do ti kushtojë shumë Barcelonës. Blaugranat duhet të bëjnë llogaritë pa sulmuesin francez për 2 ndeshjet e ardhshme në kampionat. Sulmuesi anësor u ndëshkua me karton të kuq pasi ...

Dembele dënohet me dy ndeshje mos-lojë, mungon në El Clasico
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 15:51
Federata Spanjolle e Futbollit e ka dënuar me dy ndeshje mos-lojë sulmuesin francez, Ousmane Dembele. Dembele e ka marr një kartonë të kuq naiv në takimin e fundjavës së kaluar në fitoren 4-0 ndaj Sevillas. Kartoni i ...

Barcelona me një mungesë të madhe në “El Clasico”
Barcelona me 26 tetor do të zhvillojë derbin e parë të sezonit 2019/2020 kundër Realit të Madridit. Në ndeshjen e madhe, të njohur ndryshe si “El Clasico”, trajneri i “katalunasve”, Ernesto Valverde nuk do të mund të ...
InfoSport.mk | 09-Oct-2019 15:46
Barcelona me 26 tetor do të zhvillojë derbin e parë të sezonit 2019/2020 kundër Realit të Madridit. Në ndeshjen e madhe, të njohur ndryshe si “El Clasico”, trajneri i “katalunasve”, Ernesto Valverde nuk do të mund të ...

Dembele, mungesa e madhe e Barcelonës në 'El Clasico'
Anësori i Barcelonës Ousmane Dembele nuk do të luajë në ‘El Clasico’ kundër Real Madridit pasi ai është pezulluar me dy ndeshje mos-lojë për shkak të komenteve në drejtim të gjyqtarit Mateu Lahoz. Reprezentuesi i ...
Zeri | 09-Oct-2019 15:41
Anësori i Barcelonës Ousmane Dembele nuk do të luajë në ‘El Clasico’ kundër Real Madridit pasi ai është pezulluar me dy ndeshje mos-lojë për shkak të komenteve në drejtim të gjyqtarit Mateu Lahoz. Reprezentuesi i ...

Merret vendimi për Dembelen, ai do të mungojë në El Clasico
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 15:31
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...

Goditet Barcelona para El Classicos, mungon ylli i skuadrës
Francezi u përjashtua nga loja në fitoren 4-0 të Barçës ndaj Sevillas, me gjyqtarin që shkruante në raportin e tij zyrtar që Dembele i kishte thënë: “Ju jeni i keq”. Lionel Messi dhe trajneri Ernesto Valverde kishin ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:17
Francezi u përjashtua nga loja në fitoren 4-0 të Barçës ndaj Sevillas, me gjyqtarin që shkruante në raportin e tij zyrtar që Dembele i kishte thënë: “Ju jeni i keq”. Lionel Messi dhe trajneri Ernesto Valverde kishin ...

Merret vendimi për Dembelen, ai do të mungojë në El Clasico
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 14:38
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...

Ky është reagimi zyrtar i Crvena Zvezdës pasi u ndalua në Jarinje
Barcelona s’do të mund të llogarisë në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me një ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 14:25
Barcelona s’do të mund të llogarisë në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me një ...

Merret vendimi për Dembelen, ai do të mungojë në El Clasico
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 14:25
Anësori i Barcelonës, Ousmane Dembele, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Ernesto Valverde për takimin me Real Madridin në “El Clasico”, pasi që është gjobitur me dy ndeshje për ofendimin e gjyqtarit Mateu ...

Goditje për Barcelonën, ylli i njohur mungon në El Clasico
Barcelona nuk do të mund të llogaris në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 13:44
Barcelona nuk do të mund të llogaris në Ousmane Dembelen për El Clasicon e 26 tetorit. Sulmuesi francez është dënuar me dy ndeshje moslojë për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen ndaj Sevillës. Pique është dënuar me ...

Messi: Mendova se Neymari do të shkonte në Real Madrid
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se kishte menduar se braziliani Neymari do të transferohej në Real Madrid gjatë afatit kalimtar të verës, kur Paris Saint-Germaini s’ia lejoi transferimin në Barcelonë. ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:21
Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se kishte menduar se braziliani Neymari do të transferohej në Real Madrid gjatë afatit kalimtar të verës, kur Paris Saint-Germaini s’ia lejoi transferimin në Barcelonë. ...

Tuchel: Neymar kërkonte largimin, por unë do ta aktivizoj me PSG-në
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel është rikthyer edhe një herë për të folur rreth të ardhmes së Neymarit që gjatë merkatos së verës kërkoi rikthimin te Barcelona. Trajneri gjerman rrëfen se ka marrëdhënie të ...
InFokusi | 09-Oct-2019 12:51
Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel është rikthyer edhe një herë për të folur rreth të ardhmes së Neymarit që gjatë merkatos së verës kërkoi rikthimin te Barcelona. Trajneri gjerman rrëfen se ka marrëdhënie të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved