ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:33

Gjermania dhe Argjentina dhurojnë spektakël – shënohen katër gola, por ndeshja mbyllet në barazim

Gjermania dhe Argjentina dhurojnë spektakël – shënohen katër gola, por ndeshja mbyllet në barazim
Tifozët në “Signal Iduna Park” shijuan një ndeshje të madhe miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, që prodhoi plot katër gola, por asnjë fitues, pasi u mbyll 2-2. Pjesa e parë u dominua tërësisht nga pancerat, që ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:38
Tifozët në “Signal Iduna Park” shijuan një ndeshje të madhe miqësore mes Gjermanisë dhe Argjentinës, që prodhoi plot katër gola, por asnjë fitues, pasi u mbyll 2-2. Pjesa e parë u dominua tërësisht nga pancerat, që ...

VIDEO | Gnabry shënon sërish, Gjermani-Argjentinë mbyllet në paqe
Takimi miqësor mes Gjermanisë dhe Argjentinës është mbyllur i barabartë 2-2. Kjo sfidë u luajt në “Signal Iduna Park”, Dortmund, dhe tifozët e pranishëm shijuan një spektakël të jashtëzakonshëm. Gjermania do të kalonte ...
ABCNews | 09-Oct-2019 23:34
Takimi miqësor mes Gjermanisë dhe Argjentinës është mbyllur i barabartë 2-2. Kjo sfidë u luajt në “Signal Iduna Park”, Dortmund, dhe tifozët e pranishëm shijuan një spektakël të jashtëzakonshëm. Gjermania do të kalonte ...

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...
Flaka | 10-Oct-2019 08:24
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 07:14
Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low. Në pjesën e dytë, ...

Gjermania dhe Argjentina ndahen miqësisht në miqësore
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 23:26
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...

Miqësorja Gjermani – Argjentinë mbyllet në barazim
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar në ndeshjen e sotme miqësore mes tyre, transmeton zeri.info Sfida u mbyll me rezultatin 2:2. Serge Gnabry (15’) e Kai Havertz (22’) ia dhanë epërsiën e dyfishtë gjermanëve, të ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:11
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar në ndeshjen e sotme miqësore mes tyre, transmeton zeri.info Sfida u mbyll me rezultatin 2:2. Serge Gnabry (15’) e Kai Havertz (22’) ia dhanë epërsiën e dyfishtë gjermanëve, të ...

23:02 Argjentina pa Messin i shpëton humbjes kundër Gjermanisë, falë Ocampos I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol...
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 23:05
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...

Kemal Ademi te Kosova, Salihu e tregon situatën aktuale të bisedimeve
2-2 ka përfunduar miqësorja mes Gjermanisë dhe Argjentinës e zhvilluar në “Signal Iduna Park”. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë e vendasve, 2-0, derisa ajo e dyta i takoi ameriko-latinëve, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 23:04
2-2 ka përfunduar miqësorja mes Gjermanisë dhe Argjentinës e zhvilluar në “Signal Iduna Park”. Pjesa e parë u mbyll me epërsinë e vendasve, 2-0, derisa ajo e dyta i takoi ameriko-latinëve, shkruan GazetaBlic . ...

Argjentina pa Messin i shpëton humbjes kundër Gjermanisë, falë Ocampos
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:53
I ardhur nga stoli, Lucas Ocampos me një gol të vonshëm e ka shpëtuar Argjentinën nga humbja kundër Gjermanisë në një ndeshje miqësore në Dortmund. Në mungesë të kapitenit Lionel Messit, Argjentina e gjeti veten në ...

Gjermania dhe Argjentina ndahen miqësisht në miqësore
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 22:53
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit. Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. ...

Paqe në miqësore
Argjentina ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në duelin miqësor që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Pas pjesës së parë, Gjermania po avansonte 2-0, epërsi të cilën nuk arriti ta mbante, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 22:53
Argjentina ka barazuar rezultatin ndaj Gjermanisë në duelin miqësor që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Pas pjesës së parë, Gjermania po avansonte 2-0, epërsi të cilën nuk arriti ta mbante, shkruan GazetaBlic . ...

Spektakël po, fitues jo në ‘Signal Iduna Park’
Skuadra e Joachim Low e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen, kur në minutën e 15’ përmes Serge Gnabry kaluan në epërsi 1:0. Në minutën e 22’, Gjermania dyfishoi epërsinë me anë të Kai Havertz. Në pjesën e dytë, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 22:46
Skuadra e Joachim Low e nisi në mënyrën më të mirë ndeshjen, kur në minutën e 15’ përmes Serge Gnabry kaluan në epërsi 1:0. Në minutën e 22’, Gjermania dyfishoi epërsinë me anë të Kai Havertz. Në pjesën e dytë, ...

Petr Cech nënshkruan kontratë me klubin e hokejit
Kombëtarja e Argjentinës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Argjentina ka shënuar ndaj Gjermanisë – për të ngushtuar epërsinë e vendasve, raporton GazetaBlic . Golin e parë për Argjentinën e ka shënuar Alario në minutën ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 22:39
Kombëtarja e Argjentinës ka realizuar gol ndaj Gjermanisë. Argjentina ka shënuar ndaj Gjermanisë – për të ngushtuar epërsinë e vendasve, raporton GazetaBlic . Golin e parë për Argjentinën e ka shënuar Alario në minutën ...

Argjentina barazon rezultatin ndaj Gjermanisë
Argjentina e ka barazuar në 2:2 rezultatin kundër Gjermanisë, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Ocampos shënoi për 2:2 në minutën e 85-të, raporton Gazeta Express. Gjermania po ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:36
Argjentina e ka barazuar në 2:2 rezultatin kundër Gjermanisë, në një ndeshje miqësore që po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Ocampos shënoi për 2:2 në minutën e 85-të, raporton Gazeta Express. Gjermania po ...

Argjentina e ngushton epërsinë e Gjermanisë me një supergol Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. {415938} Lucas Alario e shënoi në minutën e 66-të, duke...
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Po vdiste në spital! 14 vjeçari niset drejt Turqisë falë ndihmës së ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 22:30
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Po vdiste në spital! 14 vjeçari niset drejt Turqisë falë ndihmës së ...

Argjentina e ngushton epërsinë e Gjermanisë me një supergol
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Alario e shënoi në minutën e 66-të, duke e kthyer Argjentinën në lojë, raporton ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:16
Argjentina e na ngushtuar në 1:2 epërsinë e Gjermanisë, në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lucas Alario e shënoi në minutën e 66-të, duke e kthyer Argjentinën në lojë, raporton ...

Skandal: Jeremy Menez kapet me drogë dhe eskorta!
Gjermani po avanson 2-0 ndaj Argjentinës në miqësoren që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Gnabry dhe Havertz realizuan në minutat 16' dhe 22' për epërsinë e dyfishtë të “Die Manschaft”, shkruan GazetaBlic . Më poshtë ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 21:36
Gjermani po avanson 2-0 ndaj Argjentinës në miqësoren që po zhvillohet në Signal Iduna Park. Gnabry dhe Havertz realizuan në minutat 16' dhe 22' për epërsinë e dyfishtë të “Die Manschaft”, shkruan GazetaBlic . Më poshtë ...

Gjermania e dyfishon epërsinë kundër Argjentinës Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. {415924} Kai Havertz shënoi për 2:0 në minutën e...
Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Edhe sa duhet të pritet për formimin e Qeverisë? Kai Havertz shënoi për 2:0 në ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 21:25
Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Lexoni edhe: Edhe sa duhet të pritet për formimin e Qeverisë? Kai Havertz shënoi për 2:0 në ...

Gjermania e dyfishon epërsinë kundër Argjentinës
Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Kai Havertz shënoi për 2:0 në minutën e 21-të, pas një super kundërsulmi të Gjermanisë, ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 21:25
Gjermania e ka dyfishuar epërsinë kundër Argjentinës në një ndeshje miqësore, e cila po zhvillohet momentalisht në Dortmund. Kai Havertz shënoi për 2:0 në minutën e 21-të, pas një super kundërsulmi të Gjermanisë, ...

Gjermania ia shënon dy copa “shpet e shpejtë” Argjentinës
Gjermania ka kaluar në epërsi të dyfishtë në ndeshjen miqësore kundër Argjentinës. Golin e parë në ndeshje e shënoi Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. Germany 1-0 Argentina, Gnabry
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:25
Gjermania ka kaluar në epërsi të dyfishtë në ndeshjen miqësore kundër Argjentinës. Golin e parë në ndeshje e shënoi Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes. Germany 1-0 Argentina, Gnabry

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved