ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

Këngëtarja e famshme nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare: Zemra ime po digjet

Këngëtarja e famshme nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare: Zemra ime po digjet
SHBA “Mirë se erdhe në jetë Max Valentine Imbruglia. Zemra ime po digjet”. Ky ka qenë statusi i këngëtares së njohur, Natalie Imbruglia e cila u bë nënë për herë të parë në moshën 44 vjeçare. Ajo së bashku me statusin e ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 15:46
SHBA “Mirë se erdhe në jetë Max Valentine Imbruglia. Zemra ime po digjet”. Ky ka qenë statusi i këngëtares së njohur, Natalie Imbruglia e cila u bë nënë për herë të parë në moshën 44 vjeçare. Ajo së bashku me statusin e ...

Në hamam vetëm me peshqir/ Ilda Bejleri “torturon” ndjekësit (FOTO)
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm. Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:04
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri është një ndër femrat më të komentuara. Ajo arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen për shkak të paraqitjes së saj skenike dhe jo vetëm. Së fundmi, bukuroshja ka hapur edhe një biznes, ...

Aktorja shqiptare 'ndez' rrjetin me fustanin, ka veshur apo jo të brendshme?
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. ...
Zeri | 10-Oct-2019 08:58
Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, është shfaqur joshëse në postimin e fundit në Instagram. E veshur me një fustan elegant i cili i zbulon shumë këmbën, ka lënë të dyshohet nëse ka veshur apo jo të brendshme. ...

Bebe Rexha shfaqet joshëse duke kërcyer me fustanin elegant
Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me një fustan të zi dhe tejet......
Zeri | 10-Oct-2019 08:47
Bebe Rexha e ka marrë sërish gjithë vëmendjen. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me një fustan të zi dhe tejet......

Aurela pozon joshëse para pasqyrës e veshur me fustan super të shkurtër
Aurela Hoxha ka pozuar joshëse. Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net. Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar shumë me fustanin super ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:48
Aurela Hoxha ka pozuar joshëse. Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative, shkruan lajmi.net. Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar shumë me fustanin super ...

Ilda Bejleri vazhdon të shfaqet seksi në rrjete sociale
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara, shkruan . Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo ...
Lajminet | 09-Oct-2019 23:00
Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara, shkruan . Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo ...

Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...
Alsat-M | 09-Oct-2019 22:53
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...

Luana Vjollca më tërheqëse se kurrë në këtë video, ka një pyetje për ndjekësit
Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është. Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet......
Zeri | 09-Oct-2019 21:03
Luana Vjollca nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram e ka dëshmuar edhe njëherë sa seksi është. Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, e ka publikuar një video të re në Instagram dhe në të duket tejet......

Aurela pozon joshëse para pasqyrës e veshur me fustan super të shkurtër
Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative, shkruan . Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar shumë me fustanin super të shkurtës. Ajo është një prej modeleve ...
Lajminet | 09-Oct-2019 20:56
Aurela Hoxha duket se nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat e saj provokative, shkruan . Me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një imazh në të cilin ka treguar shumë me fustanin super të shkurtës. Ajo është një prej modeleve ...

Rasheli kishte munguar por tani kthehet duke u zbërthyer dhe treguar gjoksin (FOTO)
Rashel Kolaneci na ka munguar me foto seksi. Por, për gjithë ndjekësit e saj, Rashel Kolaneci ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën i ka mahnitur ata, shkruan Syri Kosova. Bukuroshja shqiptare siç duket ka ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:24
Rashel Kolaneci na ka munguar me foto seksi. Por, për gjithë ndjekësit e saj, Rashel Kolaneci ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilën i ka mahnitur ata, shkruan Syri Kosova. Bukuroshja shqiptare siç duket ka ...

Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 16:08
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...

Shtatzënë falë fertilizimit in-vitro, këngëtarja e famshme bëhet nënë në moshën 44-vjeçare
Këngëtarja e njohur Natalie Imbruglia është bërë nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare. Lajmin e bukur e dha vetë artistja pak orë më parë më anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku mban prej dore ...
Bordo | 09-Oct-2019 15:48
Këngëtarja e njohur Natalie Imbruglia është bërë nënë për herë të parë në moshën 44-vjeçare. Lajmin e bukur e dha vetë artistja pak orë më parë më anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku mban prej dore ...

Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44-vjeçare
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44- vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 14:45
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44- vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin. Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në ...

Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare (FOTO)
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin.
Kosova Press | 09-Oct-2019 14:17
Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin.

Arilena provokon veç me robdishan në shtrat (FOTO)
Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona. Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:49
Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona. Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq ...

Arilena sjell paraqitje provokuese
Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona. Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën......
Zeri | 09-Oct-2019 13:24
Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona. Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën......

Si rrallëherë, Arilena provokon veç me robdishan në shtrat
Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim, shkruan . Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq provokuese e veshur me robdishan dhe shtrirë në ...
Lajminet | 09-Oct-2019 08:12
Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim, shkruan . Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq provokuese e veshur me robdishan dhe shtrirë në ...

Emina kujton sfilatën për “Roberto Cavalli”
Emina Çunmulaj është kthyer prapa në kohë, duke kujtuar vitin 2006 kur sfiloi për “Roberto Cavalli”. Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën kujtoi një sfilatë të realizuar vite më parë. ...
Flaka | 08-Oct-2019 22:58
Emina Çunmulaj është kthyer prapa në kohë, duke kujtuar vitin 2006 kur sfiloi për “Roberto Cavalli”. Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën kujtoi një sfilatë të realizuar vite më parë. ...

Nëna e Rita Orës me plotë elegancë në fushatën kundër kancerit
Xheri e ka ndarë me ndjekësit një imazh me ish-in e Ledrit. Xheri, nëna e Ledri Vulës është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram. Ajo publikon foto të ndryshme me shoqëri e familje, mirëpo një i fundit që ...
GazetaBlic | 08-Oct-2019 22:25
Xheri e ka ndarë me ndjekësit një imazh me ish-in e Ledrit. Xheri, nëna e Ledri Vulës është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram. Ajo publikon foto të ndryshme me shoqëri e familje, mirëpo një i fundit që ...

Xheraldina Vula publikon fotografi me ish të dashurën e Ledrit
Xheri e ka ndarë me ndjekësit një imazh me ish-in e Ledrit. Xheri, nëna e Ledri Vulës është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram. Ajo publikon foto të ndryshme me shoqëri e familje, mirëpo një i fundit që ...
Arbresh | 08-Oct-2019 22:02
Xheri e ka ndarë me ndjekësit një imazh me ish-in e Ledrit. Xheri, nëna e Ledri Vulës është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Instagram. Ajo publikon foto të ndryshme me shoqëri e familje, mirëpo një i fundit që ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved