ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 00:39

Turqia bën mbrapa, FSHF njofton daljen në shitje të bletave të tjera për tifozët kuqezi

Turqia bën mbrapa, FSHF njofton daljen në shitje të bletave të tjera për tifozët kuqezi
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:51
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...

Ndeshja me Tuqinë, dalin në shitje bileta të tjera për tifozët kuqezi
Federata Shqiptare e Futbollit, pas bllokimit të shitjes së biletave për tifozët kuqezi, bën me dije se ka nxjerrë në treg 1000 vende të mbetura në stadiumin “Sukru Saeaçoglu”, në Turqi. “Të gjithë tifozët kuqezi që ...
Dritare | 10-Oct-2019 20:38
Federata Shqiptare e Futbollit, pas bllokimit të shitjes së biletave për tifozët kuqezi, bën me dije se ka nxjerrë në treg 1000 vende të mbetura në stadiumin “Sukru Saeaçoglu”, në Turqi. “Të gjithë tifozët kuqezi që ...

Skandal në Turqi: 1 mijë tifozë shqiptarë bllokohen dhe u largohen flamujt
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
Flaka | 10-Oct-2019 20:23
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Darkë dhe njoftim i rëndësishëm, turqit tërhiqen për biletat
Shqipëria do të luajë nesër kundër Turqisë në transfertë, sfidë e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020. Sa i takon biletave për këtë sfida, pati disa polemika. Kuqezinjve i ishin premtuar 2500 bileta, por disponibël ...
ABCNews | 10-Oct-2019 19:06
Shqipëria do të luajë nesër kundër Turqisë në transfertë, sfidë e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020. Sa i takon biletave për këtë sfida, pati disa polemika. Kuqezinjve i ishin premtuar 2500 bileta, por disponibël ...

Alarmi për biletat, FSHF më në fund gëzon tifozët kuqezi
Kombëtarja shqiptare nesër do të luajë kundër Turqisë, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020. Biletat deri sonte kanë qenë një problem i madh, por situata është zgjidhur shpejt. Gjithsej për ...
Politiko | 10-Oct-2019 19:44
Kombëtarja shqiptare nesër do të luajë kundër Turqisë, ndeshje kjo e vlefshme për kualifikueset e Europianit 2020. Biletat deri sonte kanë qenë një problem i madh, por situata është zgjidhur shpejt. Gjithsej për ...

Skandal në Turqi/ Tifozëve shqiptarë u ndalohen flamujt dhe përgjysmohen biletat
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Federata ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Federata ...

Tentuan të zvogëlonin numrin e biletave për shqiptarët, tërhiqen turqit. Ja sa tifozë kuqezinj do të jenë të pranishëm në stadium
Në mesditë, “Panorama Sport” publikoi ekskluzivisht problemin e biletave të shkaktuar nga federata turke. Tentativa për të zvogëluar në 1500 praninë e kuqezinjve nuk është realizuar dot nga pala turke. Para pak ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 19:21
Në mesditë, “Panorama Sport” publikoi ekskluzivisht problemin e biletave të shkaktuar nga federata turke. Tentativa për të zvogëluar në 1500 praninë e kuqezinjve nuk është realizuar dot nga pala turke. Para pak ...

Turqia bën mbrapa, FSHF njofton daljen në shitje të bletave të tjera për tifozët kuqezi
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...
Lexo | 10-Oct-2019 19:01
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...

Turqia bën mbrapa, FSHF njofton daljen në shitje të bletave të tjera për tifozët kuqezi
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...
Medial | 10-Oct-2019 18:53
Pas bllokimit të biletave për tifozët shqiptarë, Federata Turke e futbollit ka bërë pas, duke nxjerrë në treg 1000 vendet e mbetura në “Sukru Saraçoglu”. Lajmin e ka dhënë Federata Shqiptare e Futbollit, që ka vendosur ...

Yjet në tribuna, pushojnë para ndeshjes me Malin e Zi
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 18:34
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Skandal në Turqi, bllokohen 1 mijë tifozë shqiptarë dhe u heqin flamurin
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 18:06
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

SKANDALOZE: Turqit bllokojnë tifozët shqiptarë, madje ua marrin edhe flamujt kombëtarë
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 17:43
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

1 mijë tifozë shqiptarë bllokohen në Turqi, u largohen flamujt
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 17:36
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

17:23 Bllokohen një mijë tifozë shqiptarë dhe u largohen flamujt Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike...
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 17:26
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Bllokohen një mijë tifozë shqiptarë dhe u largohen flamujt
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
InFokusi | 10-Oct-2019 17:13
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Skandal në Turqi: 1 mijë tifozë shqiptarë bllokohen dhe u largohen flamujt
Nga burime zyrtare në FSHF, “Panorama Sport” ka mësuar se federata turke po nxjerr probleme dhe pengesa referuar tifozëve shqiptarë. Gazeta ka mësuar se fillimisht është zvogëluar pjesa prej 5% të biletave që duhet t’i ...
Lajminet | 10-Oct-2019 17:10
Nga burime zyrtare në FSHF, “Panorama Sport” ka mësuar se federata turke po nxjerr probleme dhe pengesa referuar tifozëve shqiptarë. Gazeta ka mësuar se fillimisht është zvogëluar pjesa prej 5% të biletave që duhet t’i ...

Bllokohen një mijë tifozë shqiptarë dhe u largohen flamujt
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 17:07
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Harrojeni “vëllazërinë”, Turqia po sillet në mënyrë harbute para ndeshjes!
Turqia po bën një lojë mjaft të pisët për ndeshjen kundër Shqipërisë. Federata Turke duke ditur rëndësinë e sfidës po bën gjithçka që të mbajë larg tifozët që të mbështesin kuqezinjtë. Ata nuk kanë lejuar që biletat të ...
Politiko | 10-Oct-2019 17:03
Turqia po bën një lojë mjaft të pisët për ndeshjen kundër Shqipërisë. Federata Turke duke ditur rëndësinë e sfidës po bën gjithçka që të mbajë larg tifozët që të mbështesin kuqezinjtë. Ata nuk kanë lejuar që biletat të ...

Skandal në Turqi, bllokohen 1 mijë tifozë shqiptarë dhe u heqin flamurin
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 16:45
Ndeshje kualifikuese, mes dy vendeve mike për nga marrëdhëniet shtetërore, duket se ka nisur që të mos jetë e nën atnosferën më të mirë të mundshme referuar mënyrës se si po bëhet organizimi i saj nga vendasit. Nga ...

Skandal i Turqisë! U heq tifozëve flamujt kombëtarë dhe përgjysmon numrin e biletave
Turqi-Shqipëri është ndeshja më e rëndësishme e ditës se nesërme në grupin H me dy përfaqësueset që synojnë trepikëshin me misionin kualifikimin për në Euro 2021. Rëndësia e kësaj ndeshjeje dhe frika e dështimit ka ...
Lexo | 10-Oct-2019 16:45
Turqi-Shqipëri është ndeshja më e rëndësishme e ditës se nesërme në grupin H me dy përfaqësueset që synojnë trepikëshin me misionin kualifikimin për në Euro 2021. Rëndësia e kësaj ndeshjeje dhe frika e dështimit ka ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved