ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 05:53

Ndërron jetë aktori i Home Alone

Ndërron jetë aktori i Home Alone
Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat Ai tregoi se Rip prej më shumë se 1 jave nuk ishte mirë dhe ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:56
Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat Ai tregoi se Rip prej më shumë se 1 jave nuk ishte mirë dhe ...

Ardi Veliu zbarkon në Gjirokastër, zbardhet ultimatumi për efektivët
Postuar: 10/10/2019 - 09:21 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka shkuar në Gjirokastër ku ka zhvilluar një takim me dyer të mbyllura në Komisariatin e këtij qyteti. I pranishëm bashkë me Veliun ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 09:28
Postuar: 10/10/2019 - 09:21 Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka shkuar në Gjirokastër ku ka zhvilluar një takim me dyer të mbyllura në Komisariatin e këtij qyteti. I pranishëm bashkë me Veliun ...

Tronditëse/ Shkuan njëkohësisht tek shtëpia e të dashurës, dy burrat përplasen me armë, njëri mbetet i vrarë (Kush është polici që u plagos në Kavajë?)
Postuar: 10/10/2019 - 08:40 Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm Kavajën, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë. Mësohet se personi i vrarë nuk është identifikuar ende, ndërsa i ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 08:47
Postuar: 10/10/2019 - 08:40 Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm Kavajën, ku një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur rëndë. Mësohet se personi i vrarë nuk është identifikuar ende, ndërsa i ...

Tronditet Kavaja/ Vritet me armë zjarri qytetari, një efektiv policie në gjendje të rëndë
Postuar: 10/10/2019 - 08:23 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku pas të shtënave me armë një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është plagosur. Mësohet se i plagosur ka mbetur një efektiv policie. Ngjarja ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 08:24
Postuar: 10/10/2019 - 08:23 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë ku pas të shtënave me armë një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është plagosur. Mësohet se i plagosur ka mbetur një efektiv policie. Ngjarja ...

Plas keq në qytetin shqiptar, 15 familjarët “kacafyten” me njëri-tjetrin
Postuar: 09/10/2019 - 23:22 Një përleshje masive ka ndodhur në komunën e Rahovecit në Kosovë. Sipas mediave kosovare mësohet se në sherr janë përfshirë 15 persona, mes tyre edhe gra. T7 raporton se konflikti ndodhi mes ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:26
Postuar: 09/10/2019 - 23:22 Një përleshje masive ka ndodhur në komunën e Rahovecit në Kosovë. Sipas mediave kosovare mësohet se në sherr janë përfshirë 15 persona, mes tyre edhe gra. T7 raporton se konflikti ndodhi mes ...

Ka prishur marrëdhëniet me kryeministrin? Albin Kurti tregon se çfarë do të ndodhë së shpejti me Ramën
Postuar: 09/10/2019 - 23:12 Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Sipas tij së shpejti do të zhvillohet edhe një takim me ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:19
Postuar: 09/10/2019 - 23:12 Kandidati kryesor për kryeministër i Kosovës, Albin Kurti foli dhe për marrëdhënien me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Sipas tij së shpejti do të zhvillohet edhe një takim me ...

Pamjet që po bëjnë xhiron në rrjet/ Erion Braçe ‘përgjon’ me takt telefonin e ministres së Drejtësisë
Postuar: 09/10/2019 - 23:01 Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:04
Postuar: 09/10/2019 - 23:01 Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare. Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur. Në një prej tyre ...

Murrizi e thotë troç: Politikanët nëse nuk do kishin..., për tre muaj do vdesin gjysma
Postuar: 09/10/2019 - 22:55 Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në SHqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Refroma Zgjedhore. I ftuar në ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 23:00
Postuar: 09/10/2019 - 22:55 Deputeti Myslim Murrizi ka zbuluar se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në SHqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Refroma Zgjedhore. I ftuar në ...

"Duan të na përjashtojnë nga Zgjedhorja", deputeti i PS-së i përgjigjet Murrizit
Postuar: 09/10/2019 - 22:46 Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka hedhur poshtë deklaratën e deputetit Myslim Murrizi lidhur me përjashtimin e opozitës së re nga reforma zgjedhore. Ai tha: "Nuk është në ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:53
Postuar: 09/10/2019 - 22:46 Deputeti i Partisë Socialiste, Xhemal Qefalia ka hedhur poshtë deklaratën e deputetit Myslim Murrizi lidhur me përjashtimin e opozitës së re nga reforma zgjedhore. Ai tha: "Nuk është në ...

A do ta shkarkoni Hashim Thaçin si president? Flet për herë të parë Albin Kurti si kryeminstri i Kosovës
Postuar: 09/10/2019 - 22:36 Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:39
Postuar: 09/10/2019 - 22:36 Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidati i kësaj partie për Kryeministër të Kosovës, tha mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” se Lidhja Demokratike e Kosovës ka pranuar në parim të hyjë ...

Dera e hapur, ambasadorja franceze: Për negociatat po konsultohemi me Gjermaninë
Franca po vazhdon konsultimet nëse Shqipëria duhet të marrë një përgjigje pozitive për çeljen e negociatave në 15 Tetor. Ambasadorja e Francës në Shqipëri, Christina Vasak u shpreh se Parisi po konsultohet me Berlinin, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:38
Franca po vazhdon konsultimet nëse Shqipëria duhet të marrë një përgjigje pozitive për çeljen e negociatave në 15 Tetor. Ambasadorja e Francës në Shqipëri, Christina Vasak u shpreh se Parisi po konsultohet me Berlinin, ...

“Do përfundojnë si ish-ministri Tahiri”, vjen paralajmërimi i fortë i Murrizit
Postuar: 09/10/2019 - 22:34 Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:36
Postuar: 09/10/2019 - 22:34 Deputeti Myslim Murrizi shprehet se ditën e nesërme 7 deputetë të opozitës së re do të kenë një takim me ambasadorët në Shqipëri dhe fokus kryesor do të jetë Reforma Zgjedhore. Murrizi është ...

“Forcat e errëta punojnë kundër Shqipërisë”, Strazimiri: Mos e kanë për kandidatët tutorë prostitutash?
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron se me siguri kur ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 17:42
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron se me siguri kur ...

‘Skam frikë nga votat kundër’, Vasili sulmon Cakajn: S’i bëhet vonë për negociatat, e ka lidhur gomarin tjetër kund
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakajn sa i takon deklaratës së këtij të fundit për çeljen e negociatave në BE. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 16:47
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakajn sa i takon deklaratës së këtij të fundit për çeljen e negociatave në BE. Përmes një postimi në ‘Facebook’ ...

Ekskluzive/ “Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës
Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë.
Top Channel | 08-Oct-2019 15:07
Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë.

Plagosi me breshëri kallashi tregtarin në Kavajë, autori mbyllet në Psikiatri, zbardhet dëshmia e tij: Ja pse e bëra
Prokuroria e Kavajës ka vendosur të dërgojë në Qendrën Psikiatrike të Tiranës autorin e plagosjes së tregtarit Rexhep Tare, me breshëri kallashnikovi, në mes të Kavajës. Ngjarja tronditi pak javë më parë qytetin e ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 10:18
Prokuroria e Kavajës ka vendosur të dërgojë në Qendrën Psikiatrike të Tiranës autorin e plagosjes së tregtarit Rexhep Tare, me breshëri kallashnikovi, në mes të Kavajës. Ngjarja tronditi pak javë më parë qytetin e ...

Negociatat/ Kryemadhi për BE: Është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen për...
Postuar: 09/10/2019 - 22:27 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:30
Postuar: 09/10/2019 - 22:27 Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim ...

“Jemi të dënuar, kryeministër do të jem unë, ndryshe…”, Albin Kurti flet për koalicionin me LDK-në
Postuar: 09/10/2019 - 22:26 Albin Kurti foli në lidhje me një koalicion qeverisës me LDK, pas zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas tij posti i kryeministri është i vendosur. Ai tha se do të jetë kryeministër, në të kundërt, ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:30
Postuar: 09/10/2019 - 22:26 Albin Kurti foli në lidhje me një koalicion qeverisës me LDK, pas zgjedhjeve të 6 tetorit. Sipas tij posti i kryeministri është i vendosur. Ai tha se do të jetë kryeministër, në të kundërt, ...

“Kap ça të kapësh”, Arta Dade "zbërthen" deklaratën e kryeministrit Rama
Postuar: 09/10/2019 - 22:11 Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi se togfjalëshi që kryeministri përdori në Kuvend KÇK (Kap ça të kapësh), ka ekzistuar historikisht në vendin tonë. Madje sipas saj, kjo vjen nga ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:16
Postuar: 09/10/2019 - 22:11 Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, deklaroi se togfjalëshi që kryeministri përdori në Kuvend KÇK (Kap ça të kapësh), ka ekzistuar historikisht në vendin tonë. Madje sipas saj, kjo vjen nga ...

Franca konsultohet me Gjermaninë për negociatat e Shqipërisë
Franca po vazhdon konsultimet lidhur nese Shqiperia, duhet te marre nje pergjigje pozitive per celjen e ngecotiave ne 15 Tetor. Kete e ben te ditur per Vizion Plus ambasadorja e Frances ne Shqiperi, Christina Vasak, e ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:13
Franca po vazhdon konsultimet lidhur nese Shqiperia, duhet te marre nje pergjigje pozitive per celjen e ngecotiave ne 15 Tetor. Kete e ben te ditur per Vizion Plus ambasadorja e Frances ne Shqiperi, Christina Vasak, e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved