ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:23

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Uni

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Uni
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 09:21
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 09:20
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon Lyonin
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:38
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Lexo | 10-Oct-2019 09:14
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Mourinho refuzon ofertën e Lyonit, e do kthimin në Premierligë
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:01
Portugezi Jose Mourinho u kontaktua nga presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas për ta zëvendësuar Sylvinhon në postin e trajnerit, mirëpo ish-trajneri i Real Madridit dhe Manchester Unitedit e ka refuzuar këtë ofertë. ...

Shumë zhurmë në Angli! Mourinho refuzon Lyon, Allegri pret United
Jose Mourinho dhe Massimiliano Allegri janë për momentin papunë. Dy trajnerët e mirënjohur po presin që të rikthehen në botën e futbollit. Mediat britanike kanë ndjekur nga afër lëvizet e dy strategëve, duke zbuluar dhe ...
ABCNews | 09-Oct-2019 20:36
Jose Mourinho dhe Massimiliano Allegri janë për momentin papunë. Dy trajnerët e mirënjohur po presin që të rikthehen në botën e futbollit. Mediat britanike kanë ndjekur nga afër lëvizet e dy strategëve, duke zbuluar dhe ...

Mourinho refuzon Lyonin
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 00:00
Jose Mourinho dëshiron të rikthehet në futboll sa më shpejtë që të jetë e mundur. Pas shkarkimit që iu bë në dhjetor të vitit të kaluar nga Manchester United, trajneri portugez ka qëndruar i pa punë. Por, ish-strategu i ...

LAJMI I FUNDIT: Mourinho refuzon këtë skuadër
Trajneri portugez, Jose Mourinho, mbetet jashtë futbollit që pas shkarkimit nga Manchester United në dhjetor të vitit 2018. Ish trajneri i Interit ka potencuar disa herë dëshirën për t’iu rikthyer futbollit, duke pritur ...
Lajminet | 09-Oct-2019 19:49
Trajneri portugez, Jose Mourinho, mbetet jashtë futbollit që pas shkarkimit nga Manchester United në dhjetor të vitit 2018. Ish trajneri i Interit ka potencuar disa herë dëshirën për t’iu rikthyer futbollit, duke pritur ...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 17:26
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos. Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:25
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos. Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim ...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 17:03
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...

Tottenhami, opsion interesant për Mourinhon
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 16:52
Trajneri portugez do të ishte i interesuar për t’u rikthyer në Premierligë, këtë radhë duke iu bashkuar Tottenhamit, si pasardhës i Mauricio Pochettinos Jose Mourinho do të ishte i interesuar për një rikthim sensacional ...

Alonso: Se kuptoj si Reali nuk e fitoi Chmapionsi-n me Mourinhon!
Xabi Alonso në një intervistë të fundit ka folur me elozhe për ish-trajnerin e tij tek Reali Madridit, Jose Mourinho. Ai kujton kohën e tij tek madrilenët ku në drejtimin e Mou-t arritën 3 herë në gjysmëfinalet e ...
ABCNews | 09-Oct-2019 13:55
Xabi Alonso në një intervistë të fundit ka folur me elozhe për ish-trajnerin e tij tek Reali Madridit, Jose Mourinho. Ai kujton kohën e tij tek madrilenët ku në drejtimin e Mou-t arritën 3 herë në gjysmëfinalet e ...

Shumë zhurmë për Mourinho, e ardhmja në Angli?
“Më duhet të jem i duruar dhe të pres për mundësinë e duhur dhe e duhura është që është e të njëjtit nivel që jam unë si trajner. Më duhet të pres për të duhurën”, tha Jose Mourinho disa kohë më parë dhe vijon të mos ...
ABCNews | 09-Oct-2019 12:51
“Më duhet të jem i duruar dhe të pres për mundësinë e duhur dhe e duhura është që është e të njëjtit nivel që jam unë si trajner. Më duhet të pres për të duhurën”, tha Jose Mourinho disa kohë më parë dhe vijon të mos ...

Mourinho interesohet për drejtimin e Tottenhamit
Jose Mourinho po lidhet ngushtë me pozitën e trajnerit te Tottenham Hotspur. Tottenhami nuk po përjeton një sezon të mirë në Angli dhe garat evropiane, kështu që Mauricio Pochettino ka të drejtuar kah vetja gishtin e ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 10:01
Jose Mourinho po lidhet ngushtë me pozitën e trajnerit te Tottenham Hotspur. Tottenhami nuk po përjeton një sezon të mirë në Angli dhe garat evropiane, kështu që Mauricio Pochettino ka të drejtuar kah vetja gishtin e ...

Mourinho interesohet për drejtimin e Tottenhamit
Jose Mourinho po lidhet ngushtë me pozitën e trajnerit te Tottenham Hotspur. Tottenhami nuk po përjeton një sezon të mirë në Angli dhe garat evropiane, kështu që Mauricio Pochettino ka të drejtuar kah vetja gishtin e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 08:27
Jose Mourinho po lidhet ngushtë me pozitën e trajnerit te Tottenham Hotspur. Tottenhami nuk po përjeton një sezon të mirë në Angli dhe garat evropiane, kështu që Mauricio Pochettino ka të drejtuar kah vetja gishtin e ...

Bomba nga Anglia, Mourinho do të rikthehet në Premier League
Jose Mourinho ka plot 10 muaj që qëndron jashtë futbollit, që nga koha kur Manchester United e shkarkoi nga detyra (dhjetor, 2018). Strategu portugez është një ndër më të suksesshmit në botë dhe ofertat për të nuk kanë ...
ABCNews | 09-Oct-2019 00:06
Jose Mourinho ka plot 10 muaj që qëndron jashtë futbollit, që nga koha kur Manchester United e shkarkoi nga detyra (dhjetor, 2018). Strategu portugez është një ndër më të suksesshmit në botë dhe ofertat për të nuk kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved