ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

‘Mollë’ sherri për vrasjen në Kavajë, Marsida Qatja nën hetimin nga prokuroria për mashtrim

‘Mollë’ sherri për vrasjen në Kavajë, Marsida Qatja nën hetimin nga prokuroria për mashtrim
30-vjeçarja Marsida Qatja, e cila u bë ‘mollë’ sherri për krimin që ndodhi gjatë natës, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër, ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim. Gazetarja Klodiana ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:28
30-vjeçarja Marsida Qatja, e cila u bë ‘mollë’ sherri për krimin që ndodhi gjatë natës, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër, ka qenë nën hetim nga prokuroria e Kavajës për mashtrim. Gazetarja Klodiana ...

EMRAT/ Kush janë dy dëshmitarët e krimit në Kavajë, ‘kurthi’ për 41-vjeçarin. Në shtëpinë e policit u gjet…
KAVAJË Pesë të rritur dhe tre fëmijë kanë qenë pjesë e një sherri dhe batareje plumbash mesnatën e kaluar në Kavajë. Përveç gruas 30-vjeçare Marsida Qatja, viktimës që ka shkuar me një kallashnikov Dritan Haxholli dhe ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:24
KAVAJË Pesë të rritur dhe tre fëmijë kanë qenë pjesë e një sherri dhe batareje plumbash mesnatën e kaluar në Kavajë. Përveç gruas 30-vjeçare Marsida Qatja, viktimës që ka shkuar me një kallashnikov Dritan Haxholli dhe ...

“Lufta” brenda apartamentit në Kavajë, 17 plumba të zbrazur në praninë e 3 fëmijëve. E kaluara e errët e viktimës
41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, nuk është një emër i panjohur për policinë. Burime zyrtare për “BalkanWeb” thanë se viktima ka qenë i dënuar për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 11:14
41-vjeçari Dritan Haxholli, që mbeti i vrarë me armë zjarri gjatë një sherri në banesën e ish-të dashurës, nuk është një emër i panjohur për policinë. Burime zyrtare për “BalkanWeb” thanë se viktima ka qenë i dënuar për ...

Ngjarja që tronditi Kavajën/ Si u përplas me armë ish-i dashuri me shefin e sigurisë së burgut të Durrësit. Zbardhet dëshmia e gruas: Më kërkonte seks
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:56
KAVAJË “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë pak orë pas ngjarjes që tronditi Kavajën dhe që nuk do të harrohet lehtë. Mësohet se viktima Dritan Haxholli, 41 vjeç kishte qenë i lidhur me 30-vjeçaren Marsida Qatja, ...

FOTO/ Krim pasioni, sherri mes dy burrave për gruan e martuar
mapo.al Ngjarja që tronditi Kavajën është një krim pasioni. Këtë e konfirmon policia, e cila në një njoftim për mediat thotë se “Bledar Toçi, 31 vjeç ka vrarë me armë zjarri Dritan Haxhollin 38 vjeç, për motive ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:59
mapo.al Ngjarja që tronditi Kavajën është një krim pasioni. Këtë e konfirmon policia, e cila në një njoftim për mediat thotë se “Bledar Toçi, 31 vjeç ka vrarë me armë zjarri Dritan Haxhollin 38 vjeç, për motive ...

Video/ Brenda banesës ku ndodhi krimi në Kavajë, c’ka mbetur pas përplasjes me armë
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:43
Njolla gjaku, rrëmujë e gjithçka përmbys, janë këto pamjet brenda banesës në Kavajë, ku një person humbi jetën ndërsa mbeti i plagosur polici i burgjeve. Gjithashtu edhe dera e apartamentit është e dëmtuar dhe e çarë. ...

Krim pasioni në Kavajë, polici i burgut vret 41-vjeçarin
Një dashuri e refuzuar dyshohet se është shkaku i një krimi që përfundoi me një të vdekur e një të plagosur në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 00:40 duke u gdhirë e enjtja, në banesën e një 30-vjeçareje. ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 11:21
Një dashuri e refuzuar dyshohet se është shkaku i një krimi që përfundoi me një të vdekur e një të plagosur në Kavajë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 00:40 duke u gdhirë e enjtja, në banesën e një 30-vjeçareje. ...

Detaje të reja nga vrasja në Kavajë, arrestohet edhe vëllai i policit të plagosur
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...
Top Channel | 10-Oct-2019 10:42
Për ngjarjen në Kavajë ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër i plagosur, në pranga ka rënë edhe një 27 vjeçar. I arrestuari është shtetasi B., Toçi, 27 vjeç, vëllai i policit të plagosur në këtë ngjarje, Bledar ...

Me 46 kg kanabis nga Fushë-Kruja drejt Durrësit, arrestohet
mapo.al Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit. Në bazë të informacioneve nga banorët, shtetasi K.V., nga Fushë – Kruja po transportonte një sasi lënde narkotike drejt Durrësit, por u kap në flagrancë ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:45
mapo.al Një 48-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit. Në bazë të informacioneve nga banorët, shtetasi K.V., nga Fushë – Kruja po transportonte një sasi lënde narkotike drejt Durrësit, por u kap në flagrancë ...

Foto/ Kush është gruaja ‘mollë’ e sherrit për vrasjen në Kavajë, e martuar me 3 fëmijë
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:26
Personi që shihni në foto është gruaja që u bë ‘mollë’ e sherrit që pasoi me një të vdekur dhe një të plagosur. “BalkanWeb” ka siguruar detaje nga krimi i rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Kavajën. Një lidhje e ...

Foto/ Vrasja në Kavajë, viktima kishte dalë nga burgu
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...
Top Channel | 10-Oct-2019 09:56
Publikohen fotot e personit që mbeti i plagosur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Kavajë, pas konfliktit të armatosur me një person tjetër. Personi në fotot e mëposhtme është Bledar Toçi, punonjës i burgut në ...

Krimi në banesën e ish-të dashurës, kush janë viktima dhe i plagosuri
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...
Telegraf | 10-Oct-2019 10:42
Nje krim i rende tronditi Kavajen pas mesnate, ku një person ka mbetur i vrarë, ndërsa një tjetër është plagosur. Krimi ndodhi pas një sherri në banesën e një gruaje në lagjen numër 2 të qytetit, nderkohe qe jane ...

VIDEO/ Hyrje e dhunshme, shenja gjaku, ja vendi ku ndodhi vrasja në Kavajë
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:43
KAVAJË Ky është vendi ku ndodhi sherri e më pas vrasja në Kavajë. Në pamjet e siguruara për “BalkanWeb” duken shenjat e dhunës në apartamentin ku jetonte vajza dhe më pas ish-partneri i saj hyri për t’u konfliktuar pasi ...

FOTOT/ Kush janë viktima dhe i plagosuri nga ngjarja në Kavajë
Janë publikuar fotot e personit që mbeti i plagosur pas mesnate në Kavajë. Personi që shihni në foto është Bledar Toçi, punonjës i burgut në Durrës dhe Dritan Haxholli./abcnews.al
ABCNews | 10-Oct-2019 11:27
Janë publikuar fotot e personit që mbeti i plagosur pas mesnate në Kavajë. Personi që shihni në foto është Bledar Toçi, punonjës i burgut në Durrës dhe Dritan Haxholli./abcnews.al

FOTO/ E martuar dhe nënë e 3 fëmijëve, kush është Marsida Qatja, “molla” e sherrit e ngjarjes së Kavajës
Personi që shihni në foton bashkëngjitur më poshtë është Marsida Qatja, gruaja që shërbeu si “mollë” e sherrit që u përshkallëzua në një përplasje me armë, duke shkaktuar një të vdekur dhe një të plagosur. Lapsi.al ka ...
Lapsi | 10-Oct-2019 11:24
Personi që shihni në foton bashkëngjitur më poshtë është Marsida Qatja, gruaja që shërbeu si “mollë” e sherrit që u përshkallëzua në një përplasje me armë, duke shkaktuar një të vdekur dhe një të plagosur. Lapsi.al ka ...

Dinamika e vrasjes në Kavajë/ Hyri me kallash në banesën e ish-të dashurës, plagosi mikun e saj, pastaj…
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:28
Zbardhet dinamika e ngjarjes së rëndë në Kavajë ku mbeti i vrarë një person dhe u plagos një tjetër. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se Dritan Haxholli ka pasur një lidhje dashurie me shtetasen me ...

Thriller në Kavajë: Polici vrau të ish-të dashurin e të dashurës, arrestohet edhe vëllai i tij
Policia ka arrestuar edhe vëllain e policit B.Toci pasi kontrollit në shtëpinë e tij ndërkohë që po kërkonte prova për vrasjen në qytetin e Kavajës. Burime zyrtare bëjnë me dije se i arrestuar është B.T (vëllai i ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:24
Policia ka arrestuar edhe vëllain e policit B.Toci pasi kontrollit në shtëpinë e tij ndërkohë që po kërkonte prova për vrasjen në qytetin e Kavajës. Burime zyrtare bëjnë me dije se i arrestuar është B.T (vëllai i ...

‘Luftë’ për një femër: Gruaja e kishte burrin në Itali, i dashuri që mbeti viktimë kishte marrë vesh se kishte rivalë
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:46
Personi që mbeti viktimë në Kavaje hyri ne arme ne banesen e te dashures, pasi kishte marre vesh se aty ndodheshin persona te tjere. Ne banesen e gruas me iniciale M.Q ishin polici i burgjeve qe mbeti i plagosur dhe dy ...

Po transportonte 46 kg drogë nga Fushë-Kruja, pranga 48 vjeçarit
Një 48 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, në akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit “Rrethi”, është bërë i mundur ndalimi i K. V., pasi po transportonte një sasi ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 10:29
Një 48 vjeçar është vënë në prangat e policisë së Durrësit, në akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit “Rrethi”, është bërë i mundur ndalimi i K. V., pasi po transportonte një sasi ...

“Hoxholli më kërkonte vazhdimisht seks!”: Zbardhet dëshmia e gruas në Kavajë
Abcnews.al zbardh dëshminë e gruas, e cila ishte shkak për përplasjen që solli një viktimë dhe një të plagosur në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcnews.al se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar para oficerëve ...
ABCNews | 10-Oct-2019 11:14
Abcnews.al zbardh dëshminë e gruas, e cila ishte shkak për përplasjen që solli një viktimë dhe një të plagosur në Kavajë. Gazetari Andi Qosja bën me dije për abcnews.al se 30 vjeçarja M.Qatja ka deklaruar para oficerëve ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved