ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 22:42

Lionel Messi i çudit të gjithë: Ka pesë muaj që nuk flas me presidentin!

Lionel Messi i çudit të gjithë: Ka pesë muaj që nuk flas me presidentin!
Lionel Messi ka dhënë një intervistë së fundmi për “RAC1”, ku ka rrëfyer shumë gjëra interesante, si për shembull marrëdhënia që ka me presidentin Bartomeu. Argjentinasi i ka çuditur të gjithë, teksa është shprehur se ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:05
Lionel Messi ka dhënë një intervistë së fundmi për “RAC1”, ku ka rrëfyer shumë gjëra interesante, si për shembull marrëdhënia që ka me presidentin Bartomeu. Argjentinasi i ka çuditur të gjithë, teksa është shprehur se ...

Messi: Dua të pensionohem te Barcelona
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1 , duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:31
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1 , duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...

Messi zbulon golin më të mirë, momentin më të keq dhe kundërshtarin më të fortë Lionel Messi ka zbuluar se goli i tij me kokë në finale të Ligës së Kampionëve më 2009 kundër Manchester Unitedit është më i miri në karrierën e tij, në një intervistë.
Lionel Messi ka zbuluar se goli i tij me kokë në finale të Ligës së Kampionëve më 2009 kundër Manchester Unitedit është më i miri në karrierën e tij, në një intervistë gjatë t cilës argjentinasi tregoi edhe kush ka qenë ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 23:34
Lionel Messi ka zbuluar se goli i tij me kokë në finale të Ligës së Kampionëve më 2009 kundër Manchester Unitedit është më i miri në karrierën e tij, në një intervistë gjatë t cilës argjentinasi tregoi edhe kush ka qenë ...

Messi zbulon golin më të mirë, momentin më të keq dhe kundërshtarin më të fortë
Lionel Messi ka zbuluar se goli i tij me kokë në finale të Ligës së Kampionëve më 2009 kundër Manchester Unitedit është më i miri në karrierën e tij, në një intervistë gjatë t cilës argjentinasi tregoi edhe kush ka qenë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 23:26
Lionel Messi ka zbuluar se goli i tij me kokë në finale të Ligës së Kampionëve më 2009 kundër Manchester Unitedit është më i miri në karrierën e tij, në një intervistë gjatë t cilës argjentinasi tregoi edhe kush ka qenë ...

Messi shumë pranë largimit nga Barcelona
Lionel Messi është shprehur se ka qenë shumë pranë largimit nga Barcelona në vitin 2013, pasi ai u akuzua dhe u shpall fajtor për devijim taksash. Messi u dënua me 2 milion euro dhe 21 muaj burg pasi në vitet 2007, 2009 ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 20:04
Lionel Messi është shprehur se ka qenë shumë pranë largimit nga Barcelona në vitin 2013, pasi ai u akuzua dhe u shpall fajtor për devijim taksash. Messi u dënua me 2 milion euro dhe 21 muaj burg pasi në vitet 2007, 2009 ...

Messi: Dua të pensionohem te Barcelona
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1, duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 18:01
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1, duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...

Në “Fadil Vokrri” Gjibraltari mbyll përgatitjet për sfidën ndaj Kosovës
Besnikëria në futboll pothuajse është zhdukur, por kur bie fjala për Leo Messin – kjo gjë nuk vlen. Argjentinasi arriti në Spanjë kur ishte vetëm 13-vjeç dhe pasi kaloi nëpër grupmoshat e akademisë, ai bëri debutimin e ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 17:22
Besnikëria në futboll pothuajse është zhdukur, por kur bie fjala për Leo Messin – kjo gjë nuk vlen. Argjentinasi arriti në Spanjë kur ishte vetëm 13-vjeç dhe pasi kaloi nëpër grupmoshat e akademisë, ai bëri debutimin e ...

Messi e pranon: Në këtë vit mendova largimin nga Barcelona
Debati se cili është më i mirë, Ronaldo apo Messi do të marrë fund pasi dyshja të njoftojë pensionimin, kjo është e sigurt. Megjithatë, ky debat po vazhdon në të gjithë botës, pasi dyshja kanë dhuruar emocione të ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:52
Debati se cili është më i mirë, Ronaldo apo Messi do të marrë fund pasi dyshja të njoftojë pensionimin, kjo është e sigurt. Megjithatë, ky debat po vazhdon në të gjithë botës, pasi dyshja kanë dhuruar emocione të ...

Messi: Para pesë vitesh isha afër të largohesha nga Barcelona
Lionel Messi ka zbuluar se në vitin 2014 ishte shumë afër të largohej nga Barcelona shkaku që babai i tij akuzohej për evazion fiskal. Pesë herë fituesi i Topit të Artë akuzohej se kishte fshehur të ardhurat nga imazhet ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:23
Lionel Messi ka zbuluar se në vitin 2014 ishte shumë afër të largohej nga Barcelona shkaku që babai i tij akuzohej për evazion fiskal. Pesë herë fituesi i Topit të Artë akuzohej se kishte fshehur të ardhurat nga imazhet ...

Messi: Iu tregoj trajnerin më të mirë që kam punuar gjatë karrierës time!
Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. “Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, ...
Lexo | 09-Oct-2019 16:45
Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. “Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, ...

Messi: Dua të pensionohem te Barcelona
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1, duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 16:44
Lionel Messi ka dhënë një intervistë të gjatë për RAC1, duke treguar shumë gjëra për karrierën e tij te Barcelona. Ylli argjentinas ka zbuluar për golin e tij më të mirë, vështirësitë që kishte gjatë karrierës, madje ...

Në verë këta super lojtarë do të kushtojnë 0 euro!
U largua nga Real Madridi në fund të edicionit 2017/2018, për të nënshkruar me Juventusin. Fjala është për yllin portugez, Cristiano Ronaldo, i cili tashmë po e shijon sezonin e dytë në “Allianz Stadium”, shkruan ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 16:35
U largua nga Real Madridi në fund të edicionit 2017/2018, për të nënshkruar me Juventusin. Fjala është për yllin portugez, Cristiano Ronaldo, i cili tashmë po e shijon sezonin e dytë në “Allianz Stadium”, shkruan ...

Messi: I’u tregoj trajnerin më të mirë që kam punuar gjatë karrierës time!
Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. “Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:44
Lionel Messi ka zgjedhur trajnerin më të mirë që ka punuar gjatë karrierës së tij. “Ylli” argjentinas ka punuar me shumë trajnerë te Barça, por ai që i ka lënë më shumë mbresa është trajneri aktual i Manchester City-t, ...

Messi: Kam dashur që kjo gjë të ndodh me Ronaldon
Dyshja kanë vendosur standard të lartë për shfaqjet individuale gjatë dekadës së fundit, duke vendosur rekorde për arritjet personale. Ky rivalitet është rritur shumë gjatë viteve të fundit kur Ronaldo ishte pjesë e ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:31
Dyshja kanë vendosur standard të lartë për shfaqjet individuale gjatë dekadës së fundit, duke vendosur rekorde për arritjet personale. Ky rivalitet është rritur shumë gjatë viteve të fundit kur Ronaldo ishte pjesë e ...

Messi: Dëshiroja që Ronaldo të qëndronte te Real Madridi
Lionel Messi ka zbuluar se dëshironte që Cristiano Ronaldo të qëndronte te Real Madridi. Dyshja për më shumë se një dekadë e kanë dominuar botën e futbollit në të gjitha garat dhe kanë shtyrë njëri tjetrin që të jenë më ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Lionel Messi ka zbuluar se dëshironte që Cristiano Ronaldo të qëndronte te Real Madridi. Dyshja për më shumë se një dekadë e kanë dominuar botën e futbollit në të gjitha garat dhe kanë shtyrë njëri tjetrin që të jenë më ...

Messi: Para pesë vitesh isha afër të largohesha nga Barcelona
Lionel Messi ka zbuluar se në vitin 2014 ishte shumë afër të largohej nga Barcelona shkaku që babai i tij akuzohej për evazion fiskal. Pesë herë fituesi i Topit të Artë akuzohej se kishte fshehur të ardhurat nga imazhet ...
E Dua Sportin | 09-Oct-2019 16:01
Lionel Messi ka zbuluar se në vitin 2014 ishte shumë afër të largohej nga Barcelona shkaku që babai i tij akuzohej për evazion fiskal. Pesë herë fituesi i Topit të Artë akuzohej se kishte fshehur të ardhurat nga imazhet ...

Messi: Është gënjeshtër që unë nuk dëshiroja Griezmannin te Barca
Griezmann iu bashkua kampionëve të La Liga në një transferim prej 120 milionë eurosh përpara sezonit 2019/20. Barca gjithashtu ishte shumë e lidhur me përpjekjen për ta rikthyer Neymar në ‘Camp Nou’ por Messi këmbëngul ...
Lajminet | 09-Oct-2019 15:54
Griezmann iu bashkua kampionëve të La Liga në një transferim prej 120 milionë eurosh përpara sezonit 2019/20. Barca gjithashtu ishte shumë e lidhur me përpjekjen për ta rikthyer Neymar në ‘Camp Nou’ por Messi këmbëngul ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
Lexo | 09-Oct-2019 15:34
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

Messi: Dëshiroja që Ronaldo të qëndronte te Real Madridi
Lionel Messi ka zbuluar se dëshironte që Cristiano Ronaldo të qëndronte te Real Madridi. Dyshja për më shumë se një dekadë e kanë dominuar botën e futbollit në të gjitha garat dhe kanë shtyrë njëri tjetrin që të jenë më ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 14:37
Lionel Messi ka zbuluar se dëshironte që Cristiano Ronaldo të qëndronte te Real Madridi. Dyshja për më shumë se një dekadë e kanë dominuar botën e futbollit në të gjitha garat dhe kanë shtyrë njëri tjetrin që të jenë më ...

Messi: Unë dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 15:21
Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, e ka pranuar se ai kishte dëshirë që rivali i tij i vjetër, Cristiano Ronaldo, të mos largohej nga Real Madridi. Dyshja e ka ngritur standardin për paraqitjet individuale në La Liga dhe ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved