ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 11:36

Mbledhja e Komisionit për Reformën Zgjedhore, opozita refuzon ftesën. Gjiknuri: PD nuk ka sjellë propozime

Mbledhja e Komisionit për Reformën Zgjedhore, opozita refuzon ftesën. Gjiknuri: PD nuk ka sjellë propozime
“PD nuk ka sjellë propozime “ , kështu deklaroi Damian Gjiknuri pak minuta nga fillimi i mbledhjes së njoftuar në Komisionin e Reformës Zgjedhore. Teksa po futej në Kryesinë e Kuvendit, Gjiknuri nuk dha detaje për ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 10:56
“PD nuk ka sjellë propozime “ , kështu deklaroi Damian Gjiknuri pak minuta nga fillimi i mbledhjes së njoftuar në Komisionin e Reformës Zgjedhore. Teksa po futej në Kryesinë e Kuvendit, Gjiknuri nuk dha detaje për ...

Propozimet e PD për reformën zgjedhore nuk diskutohen. Burimet nga komisioni: Nuk i kanë bërë te ne
Pritet të nisë mbledhja me dyer të mbyllura e Komisionit të Reformës Zgjedhore. Gjetjet e tryezës së Reformës Zgjedhore të organizuar nga OSBE, që u mbajt pak javë më parë, do të jenë objekti i punës së komisionit sot. ...
Top Channel | 10-Oct-2019 10:10
Pritet të nisë mbledhja me dyer të mbyllura e Komisionit të Reformës Zgjedhore. Gjetjet e tryezës së Reformës Zgjedhore të organizuar nga OSBE, që u mbajt pak javë më parë, do të jenë objekti i punës së komisionit sot. ...

Mblidhet sot Komisioni për Reformën Zgjedhore, Gjiknuri: PD nuk ka sjellë asnjë propozim
TIRANE Në një kohë kur sot pritet të mblidhet Komisioni i Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri deklaroi se Partia Demokratike nuk ka sjellë propozimet e saj. Bashkëkryetari i Komisionit, Gjinkuri pak para nisjes së ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 09:57
TIRANE Në një kohë kur sot pritet të mblidhet Komisioni i Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri deklaroi se Partia Demokratike nuk ka sjellë propozimet e saj. Bashkëkryetari i Komisionit, Gjinkuri pak para nisjes së ...

Reforma Zgjedhore, Bylykbashi: Pse duhen ndërkombëtarët në tyezë
Sot zhvillohet mbledhja e komisionit për Reformën Zgjedhore. Bashkëkryetari i këtij komisioni Damian Gjiknuri, ftoi dje opozitën në tryezë. Ftesa është refuzuar nga përfaqësuesit e opozitës. Në një prononcim për gazetën ...
Politiko | 10-Oct-2019 10:55
Sot zhvillohet mbledhja e komisionit për Reformën Zgjedhore. Bashkëkryetari i këtij komisioni Damian Gjiknuri, ftoi dje opozitën në tryezë. Ftesa është refuzuar nga përfaqësuesit e opozitës. Në një prononcim për gazetën ...

Sot Komisioni i Reformës Zgjedhore, Gjiknuri: PD s’ka sjellë propozime
Paraditen e sotme në orën 10:00 mblidhet tryeza e reformës zgjedhore, që drejtohet nga Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkë-kryetarë. Partia Demokratike refuzoi dje ftesën e Gjiknurit për të marrë pjesë në ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 10:29
Paraditen e sotme në orën 10:00 mblidhet tryeza e reformës zgjedhore, që drejtohet nga Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkë-kryetarë. Partia Demokratike refuzoi dje ftesën e Gjiknurit për të marrë pjesë në ...

Mblidhet komisioni i Reformës Zgjedhore, Gjiknuri: PD nuk ka sjellë asnjë propozim
Paraditen e sotme në orën 10:00 mblidhet tryeza e reformës zgjedhore, që drejtohet nga Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkë-kryetarë. Partia Demokratike refuzoi dje ftesën e Gjiknurit për të marrë pjesë në ...
Lexo | 10-Oct-2019 10:19
Paraditen e sotme në orën 10:00 mblidhet tryeza e reformës zgjedhore, që drejtohet nga Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdari, dy bashkë-kryetarë. Partia Demokratike refuzoi dje ftesën e Gjiknurit për të marrë pjesë në ...

Tryeza për Reformën Zgjedhore, Gjiknuri: Ende asnjë propozim nga PD
Bashkëkryetari i komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka deklaruar para nisjes së mbledhjes së Komisionit të Posaçëm Parlamentar se Partia Demokratike nuk ka sjellë ende asnjë propozim. Para nisjes së ...
Politiko | 10-Oct-2019 10:18
Bashkëkryetari i komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka deklaruar para nisjes së mbledhjes së Komisionit të Posaçëm Parlamentar se Partia Demokratike nuk ka sjellë ende asnjë propozim. Para nisjes së ...

Sekretari i OSBE: Palët të përfshihen në procesin e reformës zgjedhore
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin 2020. ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 18:27
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin 2020. ...

Komisioni për Reformën Zgjedhore, a do të ketë përfaqësues të opozitës sot në tryezë
Komisioni i Posaçëm Parlamentar për Reformën Zgjedhore pritet të mblidhet në orën 10.00, ndryshe nga hera e kaluar, sot me dyer të mbyllura. Në fokus të mbledhjes së sotme është diskutimi mbi ecurinë e axhendës së punës ...
Politiko | 10-Oct-2019 09:49
Komisioni i Posaçëm Parlamentar për Reformën Zgjedhore pritet të mblidhet në orën 10.00, ndryshe nga hera e kaluar, sot me dyer të mbyllura. Në fokus të mbledhjes së sotme është diskutimi mbi ecurinë e axhendës së punës ...

Trondit Edi Rama: Meta-Berisha grup kriminal kundër negociatave, Venecia faktoi marrëzinë e presidentit, shkarkimi nuk ndalet
Postuar: 10/10/2019 - 08:14 Komisioni parlamentar i Reformës Zgjedhore do të mblidhet ditën e sotme, ku në rend dite do të ketë diskutimin mbi ecurinë e ecurisë së punës dhe konkluzionet e tryezës së OSBE me temë “Të ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 08:18
Postuar: 10/10/2019 - 08:14 Komisioni parlamentar i Reformës Zgjedhore do të mblidhet ditën e sotme, ku në rend dite do të ketë diskutimin mbi ecurinë e ecurisë së punës dhe konkluzionet e tryezës së OSBE me temë “Të ...

Sekretari i OSBE-së takim me delegacionin shqiptar, shpreson te konsensusi për reformën zgjedhore
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Monetalla priti sot në Kopenhagë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë, ndërsa vendi ynë do të marrë kryesinë e radhës së OSBE-së në vitin 2020. ...
Politiko | 09-Oct-2019 18:48
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Monetalla priti sot në Kopenhagë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë, ndërsa vendi ynë do të marrë kryesinë e radhës së OSBE-së në vitin 2020. ...

Shqipëria merr në janar kryesimin e presidencës të OSBE, Sekretari Montella pret delegacionin e Kuvendit
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion nga Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të përgatitjes për marrjen e drejtimit të Presidencës së OSBE në ...
Lexo | 09-Oct-2019 18:42
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion nga Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të përgatitjes për marrjen e drejtimit të Presidencës së OSBE në ...

Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së: Shqipëria do të jetë në gjendje ta çojë përpara agjendën e OSBE-së
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Monetalla, ditën e sotme ka pritur një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin ...
RTSH | 09-Oct-2019 18:38
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Monetalla, ditën e sotme ka pritur një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin ...

PD refuzon reformën zgjedhore: Rama të pranojë kushtet e opozitës
Nesër do të mblidhet Komisioni i posaçëm për reformen zgjedhore, por Partia Demokratike nuk do të marrë pjese. Mësohet se sekretaria e Komisionit i ka nisur ftesë sekretarit për çështjet elektorale në PD, Ivi Kaso, i ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:37
Nesër do të mblidhet Komisioni i posaçëm për reformen zgjedhore, por Partia Demokratike nuk do të marrë pjese. Mësohet se sekretaria e Komisionit i ka nisur ftesë sekretarit për çështjet elektorale në PD, Ivi Kaso, i ...

Sekretari i OSBE: Palët të përfshihen në procesin e reformës zgjedhore
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin 2020. ...
Medial | 09-Oct-2019 18:35
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion të Kuvendit të Shqipërisë në kuadër të përgatitjeve për marrjen e së OSBE nga Shqipëria në vitin 2020. ...

OSBE shpreson që të gjtha palët të përfshihen në procesin e reformës zgjedhore
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion nga Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të përgatitjes për marrjen e drejtimit të Presidencës së OSBE në ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 17:52
Sekretari i Përgjithshëm i Asamblesë Parlamentare të OSBE-së, Roberto Montella, priti këtë të mërkurë një delegacion nga Kuvendi i Shqipërisë në kuadër të përgatitjes për marrjen e drejtimit të Presidencës së OSBE në ...

Gjiknuri e ftoi në mbledhjen për Reformën Zgjedhore, ja si përgjigjet PD!
Damian Gjiknuri, bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, i ka bërë festë Partisë Demokratike që të marrë pjesë në mbledhjen e komisionit që do të zhvillohet të enjten, në orën 10. Ndërkohë, festës së ...
Dritare | 09-Oct-2019 16:11
Damian Gjiknuri, bashkëkryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, i ka bërë festë Partisë Demokratike që të marrë pjesë në mbledhjen e komisionit që do të zhvillohet të enjten, në orën 10. Ndërkohë, festës së ...

Ftesa e Gjiknurit, Bardhi i përgjigjet për “BalkanWeb”: Plani ynë është në tryezë
Menjëherë pas ftesës zyrtare të Damian Gjiknurit, si bashkëkryetar i komisionit të Reformës Zgjedhore, ka ardhur reagimi nga Partia Demokratike. Në një reagim për gazetarin e “BalkanWeb”, Osman Stafa, Sekretari i ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 15:07
Menjëherë pas ftesës zyrtare të Damian Gjiknurit, si bashkëkryetar i komisionit të Reformës Zgjedhore, ka ardhur reagimi nga Partia Demokratike. Në një reagim për gazetarin e “BalkanWeb”, Osman Stafa, Sekretari i ...

PD refuzon ftesën e PS, për tryezë për Reformën Zgjedhore
Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i komisionit për Reformën Zgjedhore, i ka dërguar ftesë PD, për të marrë pjesë në tryezën për Reformën Zgjedhore e cila zhvillohet nesër në orën 10:00. “Komisioni i Posaçëm Parlamentar ...
RTSH | 09-Oct-2019 15:55
Damian Gjiknuri, bashkëkryetar i komisionit për Reformën Zgjedhore, i ka dërguar ftesë PD, për të marrë pjesë në tryezën për Reformën Zgjedhore e cila zhvillohet nesër në orën 10:00. “Komisioni i Posaçëm Parlamentar ...

PD refuzon reformën zgjedhore: Rama të pranojë kushtet e opozitës
Nesër do të mblidhet Komisioni i posaçëm për reformen zgjedhore, por Partia Demokratike nuk do të marrë pjese. Mësohet se sekretaria e Komisionit i ka nisur ftesë sekretarit për çështjet elektorale në PD, Ivi Kaso, i ...
Medial | 09-Oct-2019 15:41
Nesër do të mblidhet Komisioni i posaçëm për reformen zgjedhore, por Partia Demokratike nuk do të marrë pjese. Mësohet se sekretaria e Komisionit i ka nisur ftesë sekretarit për çështjet elektorale në PD, Ivi Kaso, i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved