ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/02/2020 16:13

MPB furnizohet me shtretër, dyshek e dollap, kaq para i kushtoi tenderi!

MPB furnizohet me shtretër, dyshek e dollap, kaq para i kushtoi tenderi!
Ministria e Punëve të Brendshme përgjatë këtij muaji ka arritur të finalizojë kontraten më të re. Furnizimi me shtretër, dyshek dhe dollap do t’i kushtojë hiç më pak se 25.350,00 euro, shkruan Indeksonline. Tutje bëhet ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 00:10
Ministria e Punëve të Brendshme përgjatë këtij muaji ka arritur të finalizojë kontraten më të re. Furnizimi me shtretër, dyshek dhe dollap do t’i kushtojë hiç më pak se 25.350,00 euro, shkruan Indeksonline. Tutje bëhet ...

Ministria e Punëve të Brendshme bëhet gati për dimër, kaq i kushton peleti
Ministria e Punëve të Brendshme përgjatë këtij muaji ka arritur të finalizojë kontratën e radhës për këtë vit. Këtë herë, ky dikaster qeveritar do të furnizohet me pelet, shkruan Indeksonline. Kohëzgjatja e marrëveshjes ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 00:16
Ministria e Punëve të Brendshme përgjatë këtij muaji ka arritur të finalizojë kontratën e radhës për këtë vit. Këtë herë, ky dikaster qeveritar do të furnizohet me pelet, shkruan Indeksonline. Kohëzgjatja e marrëveshjes ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved