ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:55

Lulzim Basha uron fituesin e zgjedhjeve parlamentare: Kosova hapi një faqe të re

Lulzim Basha uron fituesin e zgjedhjeve parlamentare: Kosova hapi një faqe të re
Lulzim Basha ka uruar fituesin e zgjedhjeve të Kosovës Albin Kurtin. Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar fituesin e zgjedhjeve të Kosovës Albin Kurtin, por edhe kandidaten nga radhët e LDK-së, Vjosa ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Lulzim Basha ka uruar fituesin e zgjedhjeve të Kosovës Albin Kurtin. Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar fituesin e zgjedhjeve të Kosovës Albin Kurtin, por edhe kandidaten nga radhët e LDK-së, Vjosa ...

Arifi porosi për Qeverinë e re të Kosovës
Kryetari i Komunës së Preshevës njëherit lideri i APN-së Shqiprim Arifi ka uruar popullin e Kosovës dhe partit politike për zgjedhje demokratike që kanë treguar gjatë procesit zgjedhorë. Arifi duke uruar subjektet ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 02:11
Kryetari i Komunës së Preshevës njëherit lideri i APN-së Shqiprim Arifi ka uruar popullin e Kosovës dhe partit politike për zgjedhje demokratike që kanë treguar gjatë procesit zgjedhorë. Arifi duke uruar subjektet ...

Zgjedhjet, Basha: Kosova, një demokraci funksionuese! Urime fituesve!
Nga Lulzim Basha Kosova hapi një faqe të re në rrugëtimin e saj si shtet demokratik. Populli i Kosovës votoi për ndryshim duke mandatuar opozitën për të udhëhequr në rrugën e transformimit ekonomik dhe integrimit ...
Standard | 08-Oct-2019 09:54
Nga Lulzim Basha Kosova hapi një faqe të re në rrugëtimin e saj si shtet demokratik. Populli i Kosovës votoi për ndryshim duke mandatuar opozitën për të udhëhequr në rrugën e transformimit ekonomik dhe integrimit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved