ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/02/2020 10:36

Negociatat/ KMSH: Shqipëria të luftojë padrejtësinë dhe korrupsionin

Negociatat/ KMSH: Shqipëria të luftojë padrejtësinë dhe korrupsionin
mapo.al Pas reagimit të Kishës Katolike përmes George Frendo, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës për çeljen e negociatave me Shqipërinë, reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari ...
Mapo | 09-Oct-2019 22:10
mapo.al Pas reagimit të Kishës Katolike përmes George Frendo, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës për çeljen e negociatave me Shqipërinë, reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari ...

Edhe myftiu i Tiranës reagon për letrën e ministreve: BE s’na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen
Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në një postim në ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 22:02
Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në një postim në ...

Rreth letrës së ministrave gra
Mons. George Frendo* Janë tetë ministre gra që u janë drejtuar deputetëve të Parlamentit Holandez me një letër. Në këtë letër shkruajnë se janë “ nëna dhe bija, gra që luftojnë për familjet tona dhe për kombin tonë ”. ...
Mapo | 09-Oct-2019 21:18
Mons. George Frendo* Janë tetë ministre gra që u janë drejtuar deputetëve të Parlamentit Holandez me një letër. Në këtë letër shkruajnë se janë “ nëna dhe bija, gra që luftojnë për familjet tona dhe për kombin tonë ”. ...

“Çmojmë Holandën…për legalizimin e abortit e martesat gay”, pas letrës së ministreve, reagon ashpër arqipeshkvi Frendo
Arqipeshkëvia Tiranë – Durrës me anë të një deklarate për mediat bën me dije se ka vërejtur me kujdes një letër të shkruar nga ministret e Shqipërisë para hapjes së negociatave, të cilat ndër të tjera shprehen se “në ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 19:56
Arqipeshkëvia Tiranë – Durrës me anë të një deklarate për mediat bën me dije se ka vërejtur me kujdes një letër të shkruar nga ministret e Shqipërisë para hapjes së negociatave, të cilat ndër të tjera shprehen se “në ...

Myftiu i Tiranës, Lauren LULI kundër 8 ministreve të Ramës që propagandojnë abortin!
Myftiu i Tiranës, Lauren LULI Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e personalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër madhështore e Zotit ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:50
Myftiu i Tiranës, Lauren LULI Profeti Muhamed a.s në Hutben e Lamtumirës na le amanet familjen: “Ruani, respektoni dhe nderoni vlerën e personalitetit dhe të dinjitetit njerëzor. Njeriu është vepër madhështore e Zotit ...

Kisha Katolike revoltohet me ministret e Ramës: Si guxoni e lavdëroni Holandën për vrasjen e qenieve njerëzore dhe martesat gay?
Kisha Katolike ka replikuar me ministret e Qeverisë shqiptare, të cilat një ditë më parë i dërguan një letër deputetëve të Holandës për hapjen e negociatave. Kisha Katolike është e revoltuar me letrën e ministreve ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:38
Kisha Katolike ka replikuar me ministret e Qeverisë shqiptare, të cilat një ditë më parë i dërguan një letër deputetëve të Holandës për hapjen e negociatave. Kisha Katolike është e revoltuar me letrën e ministreve ...

Polemika/ Kisha Katolike kundër ministreve të Ramës: Nuk duhet të flisni për abortin dhe martesën gay
Një polemikë ka lindur mes Kishës Katolike dhe ministreve të qeverisë Rama, të cilat i dërguan një letër parlamentit hollandez, ku e përgëzonin dhe lavdëronin këtë vend që ka legalizuar abortin dhe martesat gay. ...
Telegraf | 09-Oct-2019 18:42
Një polemikë ka lindur mes Kishës Katolike dhe ministreve të qeverisë Rama, të cilat i dërguan një letër parlamentit hollandez, ku e përgëzonin dhe lavdëronin këtë vend që ka legalizuar abortin dhe martesat gay. ...

Letra e Ministreve të Ramës për Holandëm sjell reagimin e fortë nga Kisha dhe Xhamia
Letra e 8 minstreve gra në qeverinë e Ramës drejtuar Holandës për hapjen e negociatave ka irrituar dukshëm besimet fetare në Shqipëri. Pas reagimit të Kishës Katolike edhe Myftiu i Tiranës Lauren Luli i është ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 23:34
Letra e 8 minstreve gra në qeverinë e Ramës drejtuar Holandës për hapjen e negociatave ka irrituar dukshëm besimet fetare në Shqipëri. Pas reagimit të Kishës Katolike edhe Myftiu i Tiranës Lauren Luli i është ...

Pas Kishës Katolike, reagon dhe Myftiu i Tiranës për letrën e ministreve dërguar Holandës
Kisha Katolike bëri një reagim ditën e sotme në lidhje me letrëb që ministret shqiptare i kishin dërguar Holandës për negociatat dhe vlerësimin që ato shprehnin në lidhje me ligjin a martesave gay dhe lejimin e ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Kisha Katolike bëri një reagim ditën e sotme në lidhje me letrëb që ministret shqiptare i kishin dërguar Holandës për negociatat dhe vlerësimin që ato shprehnin në lidhje me ligjin a martesave gay dhe lejimin e ...

Negociatat/ KMSH: Shqipëria të luftojë padrejtësinë dhe korrupsionin
Pas reagimit të Kishës Katolike përmes George Frendo, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës për çeljen e negociatave me Shqipërinë, reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 22:36
Pas reagimit të Kishës Katolike përmes George Frendo, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës për çeljen e negociatave me Shqipërinë, reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i ...

Edhe Myftiu i Tiranës reagon për letrën e ministreve: BE s’na i ka mbyllur dyert pse mbrojmë familjen
Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në një postim në ...
ABCNews | 09-Oct-2019 21:11
Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës reagoi edhe Myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Lauren Luli. Në një postim në ...

REAGIMI/ Kreu i katolikëve u drejtohet “grave” të Ramës: si mundet të vlerësoni Hollandën për abortin dhe martesat gay?
E ka parë me shqetësim Kisha Katolike, letrën që gratë ministre të kabinetit “Rama” i drejtuan Hollandës, si një lutje për t’i thënë “Po” hapjes së negociatave. Kjo sepse aty, në letër, ato e vlerësojnë Hollandën për dy ...
Tesheshi | 09-Oct-2019 22:24
E ka parë me shqetësim Kisha Katolike, letrën që gratë ministre të kabinetit “Rama” i drejtuan Hollandës, si një lutje për t’i thënë “Po” hapjes së negociatave. Kjo sepse aty, në letër, ato e vlerësojnë Hollandën për dy ...

Letra e ministreve për Holandën, Dade: Rama luan me përfaqësimin e grave
Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas ish-ministres Arta Dades, kryeministri Edi Rama luan me përfaqësimin e grave. Gjatë një ...
ABCNews | 09-Oct-2019 20:18
Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas ish-ministres Arta Dades, kryeministri Edi Rama luan me përfaqësimin e grave. Gjatë një ...

Letra e ministreve të Ramës drejtuar Holandës, reagon ashpër myftiu i Tiranës: Mos na shkatërroni...
Postuar: 09/10/2019 - 22:08 Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës ka reaguar edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:09
Postuar: 09/10/2019 - 22:08 Pas reagimit të kishës katolike, në lidhje me letrën e ministreve të qeverisë dërguar Holandës ka reaguar edhe myftiu i Tiranës, njëkohësisht nënkryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, ...

Letra drejtuar Holandës, Arqipeshkvi George Frendo: Kush u dha të drejtën të flasin në emrin e të gjithë shqiptarëve?
Arqipeshkvi i Metropolisë të Tiranë-Durrësit, imzot George Frendo ka reaguar kundër letrës që tetë gra ministre të qeverisë i drejtuan qeverisë së Holandës për çeljen e negociatave. Në tekstin e publikuar në faqen ...
ABCNews | 09-Oct-2019 19:49
Arqipeshkvi i Metropolisë të Tiranë-Durrësit, imzot George Frendo ka reaguar kundër letrës që tetë gra ministre të qeverisë i drejtuan qeverisë së Holandës për çeljen e negociatave. Në tekstin e publikuar në faqen ...

Pas Kishës Katolike edhe Myftiu i Tiranës kritikon 8 ministret për letrën ndaj Holandës
Edhe Myftiu i Tiranës Laurent Luli ka kritikuar disa prej mesazheve që përmban letra e tetë ministreve të qeverisë Rama drejtuar Holandës. Pas reagimit të Kishës katolike vjen edhe një reagim nga Komuniteti mysliman ën ...
Politiko | 09-Oct-2019 22:02
Edhe Myftiu i Tiranës Laurent Luli ka kritikuar disa prej mesazheve që përmban letra e tetë ministreve të qeverisë Rama drejtuar Holandës. Pas reagimit të Kishës katolike vjen edhe një reagim nga Komuniteti mysliman ën ...

Letra për Holandën/ Kisha Katolike u tërheq veshin ministreve: Pse flisni në emër të shqiptarëve?
Letra që tetë ministret e qeverisë Rama i dërguan qeverisë së Holandës nuk është pritur aspak mirë nga Kisha Katolike shqiptare. Për këtë institucion janë absurde disa vlerësime që këto ministre në emër të shqiptarëve ...
Politiko | 09-Oct-2019 19:49
Letra që tetë ministret e qeverisë Rama i dërguan qeverisë së Holandës nuk është pritur aspak mirë nga Kisha Katolike shqiptare. Për këtë institucion janë absurde disa vlerësime që këto ministre në emër të shqiptarëve ...

“Forcat e errëta punojnë kundër Shqipërisë”, Strazimiri: Mos e kanë për kandidatët tutorë prostitutash?
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron se me siguri kur ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 17:42
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron se me siguri kur ...

Vlerësuan Holandën për lejimin e aborteve, Kisha Katolike-ministreve: Kush jua dha të drejtën të flisni në emër të shqiptarëve!
Ditën e djeshme, ministret shqiptare i dërguan një letër Holandës në lidhje me negociatat. Ndër të tjerë në letër ato vlerësonin legalizimin e martesave gay dhe lejimin e aborteve. Për këtë ka reaguar Kisha Katolike, e ...
Dritare | 09-Oct-2019 19:18
Ditën e djeshme, ministret shqiptare i dërguan një letër Holandës në lidhje me negociatat. Ndër të tjerë në letër ato vlerësonin legalizimin e martesave gay dhe lejimin e aborteve. Për këtë ka reaguar Kisha Katolike, e ...

Letra/ Kisha Katolike ministreve: A është legalizimi i abortit dhe martesës gay shenjë emancipimi?
Ditën e martë, ministret e qeverisë shqiptare i dërguan një letër Hollandës zyrtare, në të cilën i kërkonin të mos pengonte hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE. Në letrën e ministreve nuk mungonte as admirimi ndaj ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 18:35
Ditën e martë, ministret e qeverisë shqiptare i dërguan një letër Hollandës zyrtare, në të cilën i kërkonin të mos pengonte hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE. Në letrën e ministreve nuk mungonte as admirimi ndaj ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved