ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 01:03

Lajmi i fundit: 10-vjeçari goditet nga vetura

Lajmi i fundit: 10-vjeçari goditet nga vetura
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...
Gazeta Observer | 09-Oct-2019 19:56
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...

10-vjeçari goditet nga makina në Shkodër
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 19:26
Një fëmijë 10-vjeçar është goditur nga një makinë ditën e sotme në Shkodër. Policia njofton se 10-vjeçari është transportuar për në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. ...

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 19:19
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...

38-vjeçari gjendet i pajetë në makinë, ja për çfarë dyshon policia!
Një 38-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e ndezur. Policia njofton se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhunë apo dëmtime të tjera. Sipas saj dyshohet se 38-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e atakut në zemër. ...
Dritare | 09-Oct-2019 19:18
Një 38-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e ndezur. Policia njofton se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhunë apo dëmtime të tjera. Sipas saj dyshohet se 38-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e atakut në zemër. ...

Shkodër, makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...
Medial | 09-Oct-2019 19:18
Një aksident me plagosjen e një të mituri është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në Shkodër. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:45, në unazën Perëndimore tek ish Zukthkashta, Shkodër. Sipsa policisë, një automjet ...

Shkodër, makina përplas fëmijën 10-vjeçar
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar. I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme nga mjekët. Nga ana tjetër, drejtuesi i ...
Dritare | 09-Oct-2019 19:18
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar. I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme nga mjekët. Nga ana tjetër, drejtuesi i ...

Aksidentohet 10 vjeçari në Shkodër, ndodhet në sallën e operacionit
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.
Top Channel | 09-Oct-2019 18:38
Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Shkodër, ku 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç.

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 18:36
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në spital dhe ...

Shkodër/ Makina përplas 10 vjeçarin
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Shkodër. Një automjet që drejtohej nga një 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Policia bën me dije se fëmija i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 19:01
Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Shkodër. Një automjet që drejtohej nga një 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Policia bën me dije se fëmija i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...

Makina përplas 10 vjeçarin
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është......
Zeri | 09-Oct-2019 19:00
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është......

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën 10 vjeç
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 18:45
mapo.al Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku një drejtues mjeti 37-vjeçar ka përplasur një fëmijë vetëm 10 vjeç. Policia bën me dije se vogëlushi i aksidentuar është dërguar menjëherë në ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një makinë përplas fëmijën 10 vjeçar
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...
Telegraf | 09-Oct-2019 18:27
Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. ...

Makina përplas 10 vjeçarin shqiptar!
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një makinë me targa ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 18:52
Një fëmijë 10-vjeçar është përplasur ditën e sotme nga një makinë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë fëmija 10-vjeç me iniciale E. H është përplasur nga një makinë me targa ...

Tragjike në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, policia: Dyshohet…
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 16:52
TIRANË Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” u gjet ...

Makina përplas dy të miturit në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kamëz, ku një makinë ka përplasur dy të mitur, të cilët po ecnin në rrugë. Policia raporton se automjeti me drejtues shtetasin S. Ç. ka përplasur këmbësorët A. M., 6 vjeç, ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 12:49
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kamëz, ku një makinë ka përplasur dy të mitur, të cilët po ecnin në rrugë. Policia raporton se automjeti me drejtues shtetasin S. Ç. ka përplasur këmbësorët A. M., 6 vjeç, ...

Video/ Shkrumbohet mjeti luksoz në Durrës, autorët i thyen xhamat dhe i çmontuan pjesët me rëndësi
Një automjet tip “Renault Megana”, me targa AA 832 OO, është djegur gjatë gjatë natës së kaluar, në Durrës, në afërsi të stadiumit “Niko Dovana”. Mendohet se autorët kanë thyer me mjete të forta xhamat e makinës, kanë ...
BalkanWeb | 08-Oct-2019 09:44
Një automjet tip “Renault Megana”, me targa AA 832 OO, është djegur gjatë gjatë natës së kaluar, në Durrës, në afërsi të stadiumit “Niko Dovana”. Mendohet se autorët kanë thyer me mjete të forta xhamat e makinës, kanë ...

Durrës/ Vjedhin makinën dhe i vënë zjarrin (foto-video)
Një automjet tip Reno me targa AA 832.00 është djegur në mesnatë e sotme, në afërsi të stadiumit Niko Dovana.
Top Channel | 08-Oct-2019 08:39
Një automjet tip Reno me targa AA 832.00 është djegur në mesnatë e sotme, në afërsi të stadiumit Niko Dovana.

Shkodër, aksident automobilistik, një 37 vjeçar ka përplasur me makinë një fëmijë 10-vjeç
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...
Medial | 09-Oct-2019 18:45
“Më datë 09.10.2019, rreth orës 17:45, në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta, Shkodër, mjeti me targa AA133SH, drejtues shtetasi E. H. 37 vjeç, ka përplasur një fëmijë E. H. vjeç 10, banues lagjen Salo Halili, i ...

Automjeti përplas 10 vjeçarin në Shkodër
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...
ABCNews | 09-Oct-2019 18:35
Një automjet ka përplasur në fëmijë në unazën Përendimore tek ish Zukthkashta në Shkodër. Policia njofton se 10 vjeçari me iniciale E. H. ndodhet në sallën e operacionit, nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi mjetit me ...

Tiranë, gjendet i pajetë në makinë një 38 vjeçar
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 17:01
Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari R.B. u gjet pa ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved