ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/12/2019 22:37

Kurti: LDK e ka pranuar koalicionin me ne, nesër flasim me Isa Mustafën e Vjosa Osmanin

Kurti: LDK e ka pranuar koalicionin me ne, nesër flasim me Isa Mustafën e Vjosa Osmanin
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se LDK’ja ka pranuar në parim të bëjë koalicion me të, por se nesër do të diskutojnë më shumë. “Në parim kanë pranuar të kenë koalicion me ne. Do të marrim pjesë ...
Albportali | 09-Oct-2019 22:39
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se LDK’ja ka pranuar në parim të bëjë koalicion me të, por se nesër do të diskutojnë më shumë. “Në parim kanë pranuar të kenë koalicion me ne. Do të marrim pjesë ...

Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së
Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së. Kreu i partisë, Hristian Mickoski tha se statuti partiak për këtë çështje po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror të partisë. ...
Shenja | 09-Oct-2019 12:16
Gruevskit i rrezikohet pozicioni si kryetar nderi i VMRO-së. Kreu i partisë, Hristian Mickoski tha se statuti partiak për këtë çështje po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror të partisë. ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 11:53
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...
Arbresh | 09-Oct-2019 11:46
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Albportali | 09-Oct-2019 11:14
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Mickoski njofton: Gruevski nuk do të jetë kryetar nderi i partisë tonë
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 11:12
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 11:02
Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski mbrëmë tha se partia e tij do të ndryshojë statutin e saj dhe do të heqë funksionin e kryetarit të nderit. Megjithatë, Mickoski nuk zbuloi nëse partia e bën këtë që të ...

Mickoski: Po ndryshohet statuti i partisë, nuk do të ketë kryetar nderi
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...
Republika | 09-Oct-2019 11:05
“Për momentin statuti po shqyrtohet në Komitetin Ekzekutiv dhe më pastaj në Komitetin Qendror. Është në përputhje me statutet e parive simotra dhe po bëhet për demokratizim. Ju bëj thirrje edhe partive tjera në ...

Nikolla Gruevski nuk do të jetë “kryetar i nderit”
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka deklaruar për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ...
Shenja | 09-Oct-2019 09:59
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka deklaruar për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ...

Mickoski njofton: Gruevski nuk do të jetë kryetar nderi i partisë tonë
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:55
Ish lideri i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Gruevski nuk do ta barttë as postin e kryetarit të nderit në parti, bëri të ditur dje lideri aktual i partisë, Hristijan Micskoski. Largimi i Gruevskit nga funksioni i nderit nuk ...

Mickoski do ta heq Gruevskin nga pozita e kryetarit të nderit të VMRO-DPMNE-së
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski theksoi për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ka ...
Ina-Online | 09-Oct-2019 01:47
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski theksoi për TV24 se pozita e kryetarit të nderit në VMRO-DPMNE do të hiqet. Sipas tij, kjo do të ndodhë pasi që të miratohet statuti i ri partiak. Megjithatë Mickoski i ka ...

A ka Maqedonia, një Albin Kurti?
“Lëvizja Vetëvendosje dhe kryetari i saj Albin Kurti janë fitues të zgjedhjeve parlamentare në Kosovë. Sakrifica e tij e vazhdueshme që para luftës, gjatë protestave studentore por edhe ajo politike nga viti 2009 kur ...
Albportali | 08-Oct-2019 12:14
“Lëvizja Vetëvendosje dhe kryetari i saj Albin Kurti janë fitues të zgjedhjeve parlamentare në Kosovë. Sakrifica e tij e vazhdueshme që para luftës, gjatë protestave studentore por edhe ajo politike nga viti 2009 kur ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved