ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/10/2019 10:14

Kryemadhi: Rama po të dëgjonte Sorosin nuk do përfundonte si gruaja e Bilalit

Kryemadhi: Rama po të dëgjonte Sorosin nuk do përfundonte si gruaja e Bilalit
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...
Standard | 10-Oct-2019 09:57
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...

“U prish cilësia e mallit dhe ndërkombëtarët ndryshuan qëndrim”, Kryemadhi: U bënë palë me qeverinë, jo asnjanës
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...

Kryemadhi e zbulon: Çfarë më thanë amerikanët në janar 2019
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 08:51
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ...

Kryemadhi: Ja çfarë fshihet pas deputetëve që morën mandatin!
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur jo e penduar për djegien e mandateve. E ftuar në Syri.net, Kryemadhi I quajti deputetët e rinj të Kuvenit qelbësira dhe tha se ata janë shitur dhe kërcënuar për shkak ...

Djegia e mandateve, Kryemadhi: Në parlament hynë 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Lapsi | 09-Oct-2019 22:33
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 23:05
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:54
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:39
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që morën mandatet janë ...

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:09
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”. Kryemadhi ka rrëfyer se ...

Kryemadhi nuk përmbahet në studio: Kanë hyrë 17 qelbësira në Kuvend që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut
Postuar: 09/10/2019 - 21:56 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 22:02
Postuar: 09/10/2019 - 21:56 Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të ...

Kryemadhi: Deputetët që morën mandatet janë shitur
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:50
Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim të saj, Kryemadhi në emisionin e gazetarit Cim Peka u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Rama dhe Tahiri
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 21:51
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në Syri Tv, ka hedhur akuza të rënda ndaj ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, teksa tha se me urdhër të tij është përgjuar. “Ju e dini shumë mirë që aparatura e ...

Kryemadhi: Për 5 vite BE është gënjyer, ma pranoi një zyrtar i BE
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:25
Për 5 vite Bashkimi Europian është gënjyer nga raportet e njerëzve të tyre të cilët ishin në Tiranë. Kështu është shprehur Monika Kryemadhi në emisionin ‘Cim Peka Live’ në Syri TV. Kryetarja e LSI tregoi një bisedë me ...

Kryemadhi: Ndërkombëtarët në Tiranë, palë me qeverinë, jo asnjanës
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:03
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV dhe SYRI.net ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Duke bërë krahasimin me Kosovën, Kryemadhi është shprehur se në ...

Kryemadhi: Ja ku ndryshon fitorja e opozitës në Kosovë me opozitën në Shqipëri
E ftuar në Syri Tv në Çim Peka Live, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur edhe pyetjes se pse opozita ka frikë të përballet në zgjedhje me Edi Ramën, ndërsa në Kosovë opozita u përball me maxhorancën ...
Telegraf | 09-Oct-2019 20:56
E ftuar në Syri Tv në Çim Peka Live, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është përgjigjur edhe pyetjes se pse opozita ka frikë të përballet në zgjedhje me Edi Ramën, ndërsa në Kosovë opozita u përball me maxhorancën ...

“Dua ta takoj atë gocën”, Neritan Ceka Nuk iu ndahet deklaratave të bujshme: I kam puthur dorën Monika Kryemadhit që e goditi Ramën me çizme!
Postuar: 09/10/2019 - 07:59 Politikani Neritan Ceka i rikthyer në vëmendjen e të gjithëve së fundmi me deklaratat e tij të bujshme, nuk ndalet së hedhur akuza ndaj kryeministrit Rama. I ftuar në Report Tv, ai zbuloi më ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 08:03
Postuar: 09/10/2019 - 07:59 Politikani Neritan Ceka i rikthyer në vëmendjen e të gjithëve së fundmi me deklaratat e tij të bujshme, nuk ndalet së hedhur akuza ndaj kryeministrit Rama. I ftuar në Report Tv, ai zbuloi më ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved