ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/02/2020 00:59

Kryemadhi: Familja Meta nuk i trembet drejtësisë

Kryemadhi: Familja Meta nuk i trembet drejtësisë
A ka familja Meta pasuri që mund t’i trembet kësaj drejtësie? Unë kam trashëguar një shtëpi nga babai im, i cili punonte në ndërmarrjen Gjergj Dimitrov. Dhe siç është shpërndarë e gjithë toka e asaj kohe me 7501, babai ...
Telegraf | 10-Oct-2019 19:36
A ka familja Meta pasuri që mund t’i trembet kësaj drejtësie? Unë kam trashëguar një shtëpi nga babai im, i cili punonte në ndërmarrjen Gjergj Dimitrov. Dhe siç është shpërndarë e gjithë toka e asaj kohe me 7501, babai ...

A ka vënë familja Meta pasuri të paligjshme? Kryemadhi: Pa merak, kanë hetuar ambasadat e huaja…
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. Kryemadhi tha se familja Meta nuk ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:10
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. Kryemadhi tha se familja Meta nuk ...

Keni frikë nga Reforma në Drejtësi? Ja përgjigjja e Kryemadhit!
Në një lidhje direkte me emisionin radiofonin “Nova Media Albania në SHBA”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u pyet nëse kishte frikë nga Reforma në Drejtësi, për një pasuri të paligjshme që mund të kishte. ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Në një lidhje direkte me emisionin radiofonin “Nova Media Albania në SHBA”, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u pyet nëse kishte frikë nga Reforma në Drejtësi, për një pasuri të paligjshme që mund të kishte. ...

A ka frikë familja Meta nga Reforma në Drejtësi? Kryemadhi flet për median në SHBA: Ambasadat e huaja kanë hetuar pasurinë time për shkak të...
Postuar: 10/10/2019 - 18:21 Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 18:24
Postuar: 10/10/2019 - 18:21 Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin radiofonik “Nova Media Albania” në SHBA, u pyet nëse familja Meta ka ndonjë pasuri e cila të jetë vendosur në mënyrë të paligjshme. ...

Kryemadhi: Rama po të dëgjonte Sorosin nuk do përfundonte si gruaja e Bilalit
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...
Standard | 10-Oct-2019 09:57
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në Syritv tha se kryeministri Rama nëse do kishte dëgjuar Sorosin nuk do kishte përfunduar si gruaja e Bilalit në fotografinë e ...

Kryemadhi: Gati të hyjmë në zgjedhje, dje, sot dhe nesër
E pyetur nëse opozita është gati të hyjë në zgjedhje, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se që nesër por data e tyre është në dorën e kryeministrit të vendit, Edi Rama. Madje sipas Kryemadhit, beteja e opozitës ...
Telegraf | 09-Oct-2019 22:02
E pyetur nëse opozita është gati të hyjë në zgjedhje, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se që nesër por data e tyre është në dorën e kryeministrit të vendit, Edi Rama. Madje sipas Kryemadhit, beteja e opozitës ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved