ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/10/2019 23:53

Krijimi i minishengenit në Ballkan/ Ambasadori i Kosovës në Tiranë: Me këtë fitojnë shqiptarët

Krijimi i minishengenit në Ballkan/ Ambasadori i Kosovës në Tiranë: Me këtë fitojnë shqiptarët
TIRANË Ambasadori i Kosovës në Tiranë Sylë Ukshini i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 foli për krijimin e zonën së mini-shengenit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Ai tha se kjo nuk mund të funksionojë pa ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 21:36
TIRANË Ambasadori i Kosovës në Tiranë Sylë Ukshini i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 foli për krijimin e zonën së mini-shengenit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Ai tha se kjo nuk mund të funksionojë pa ...

Negociatat me BE / Mustafaj “zbërthen” retorikën e Ramës: Çfarë tregon ligjërimi i tij në media
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:27
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...

Krijimi i minishengenit në Ballkan/ Ambasadori i Kosovës në Tiranë: Me këtë fitojnë shqiptarët
Ambasadori i Kosovës në Tiranë Sylë Ukshini i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 foli për krijimin e zonës së mini-shengenit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Ai tha se kjo strategji nuk mund të funksionojë pa ...
Lexo | 10-Oct-2019 21:54
Ambasadori i Kosovës në Tiranë Sylë Ukshini i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24 foli për krijimin e zonës së mini-shengenit në vendet e Ballkanit Perëndimor. Ai tha se kjo strategji nuk mund të funksionojë pa ...

“Mini-Shengeni” Rama-Vuçiç- Zaev, Mustafaj: Mund të dëmtojë Kosovën
Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së Veriut. I ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 18:57
Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së Veriut. I ...

“Ka një zbutje të Albin Kurtit”, analisti: Zgjedhja e tij kryeministër është e mirë për Kosovën
KOSOVË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 u ndal edhe tek zhvillimet politike në Kosovë, ndërsa “skanoi” në detaje edhe raportin mes Liderit të Vetëvendosjes dhe Vjosa ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:07
KOSOVË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 u ndal edhe tek zhvillimet politike në Kosovë, ndërsa “skanoi” në detaje edhe raportin mes Liderit të Vetëvendosjes dhe Vjosa ...

Negociatat me BE / Mustafaj “zbërthen” retorikën e Ramës: Çfarë tregon ligjërimi i tij në media
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...
Medial | 10-Oct-2019 18:37
TIRANË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 analizoi procesin e negociatave të Shqipërisë me Basshkimin Europian . Sipas tij, retorika dhe dalja e shpeshtë e kryeminisitrit ...

“Ka një zbutje të Albin Kurtit”, analisti: Zgjedhja e tij kryeministër është e mirë për Kosovën
KOSOVË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 u ndal edhe tek zhvillimet politike në Kosovë, ndërsa “skanoi” në detaje edhe raportin mes Liderit të Vetëvendosjes dhe Vjosa ...
Medial | 10-Oct-2019 18:10
KOSOVË Analisti dhe opinionisti, Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 u ndal edhe tek zhvillimet politike në Kosovë, ndërsa “skanoi” në detaje edhe raportin mes Liderit të Vetëvendosjes dhe Vjosa ...

Shengeni Ballkanik, ish ministri i Berishës zbulon cili është problemi që e mban peng procesin
Postuar: 10/10/2019 - 17:50 Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion”, në News 24, shprehet se “liberalizimi” për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i fol sot në ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 17:54
Postuar: 10/10/2019 - 17:50 Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj i ftuar në rubrikën “Opinion”, në News 24, shprehet se “liberalizimi” për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i fol sot në ...

“Shengeni Ballkanik”, Besnik Mustafaj: Pse e shoh të parealizueshëm. Ja problemi që e mban peng
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së ...
Medial | 10-Oct-2019 17:36
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së ...

“Shengeni Ballkanik”, Besnik Mustafaj: Pse e shoh të parealizueshëm. Ja problemi që e mban peng
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 17:36
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj foli për procesin e krijimit të minishengenit në Ballkanin Perëndimor, i cili u diskutua sot në Novi Sad të Serbisë mes Ramës, Vuçiçit dhe kryeministrit të Maqedonisë së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved