ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 05:03

Kreu i Policisë deklarohet për torturën dhe trajtimin çnjerëzor ndaj qytetarit të prangosur në Stacionin Policor në Gjakovë

Kreu i Policisë deklarohet për torturën dhe trajtimin çnjerëzor ndaj qytetarit të prangosur në Stacionin Policor në Gjakovë
Komandanti i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka dënuar dhunën brutale ndaj qytetarit me duar të lidhura të ushtruar nga komandanti i Stacionit Policor të Gjakovës, Kristë Gjokaj dhe pesë vartësit e tij ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 09:56
Komandanti i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka dënuar dhunën brutale ndaj qytetarit me duar të lidhura të ushtruar nga komandanti i Stacionit Policor të Gjakovës, Kristë Gjokaj dhe pesë vartësit e tij ...

Tortura dhe trajtimi çnjerëzor ndaj qytetarit të prangosur në Stacionin Policor në Gjakovë
Është siguruar videon e torturës së ushtruar nga komandanti dhe pesë zyrtarët e Stacionit të Policisë në Gjakovë, ndaj një qytetari me duar të lidhura. Në materialin e siguruar nga Policia e Kosovës, shihet dhuna e ...
Zeri | 09-Oct-2019 20:32
Është siguruar videon e torturës së ushtruar nga komandanti dhe pesë zyrtarët e Stacionit të Policisë në Gjakovë, ndaj një qytetari me duar të lidhura. Në materialin e siguruar nga Policia e Kosovës, shihet dhuna e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved